Menu
Your Cart

Tem Meb-Led Balıkçı Terazisi 120 Kg

Tem Meb-Led Balıkçı Terazisi 120 Kg
Tem Meb-Led Balıkçı Terazisi 120 Kg
3.500,00₺
Vergiler Hariç: 3.500,00₺
  • Stok: Stokta Var
  • Model: meb-led-balikci
W3.CSS

W3.CSS Modal

×

28cmx35cm paslanmaz kefe,

İndikatör: M1TP ( MEB-LED ),

Paslanmaz şase ve boyun,

Ek özellikler için indikatör opsiyonlarına bakınız.

3 x 6 hane kırmızı LED gösterge.

Rakam boyu: 13 mm

250 adet PLU (Birim Fiyat Hafızası)

15 adet tek tuşla ulaşılabilir PLU

40 saate kadar akülü kullanım (modele göre değişiklik gösterir)

Toplam Hafızası (M+, MR fonksiyonları) (Onaylı basküller de 100 kg’ın üzerinde çalışır)

Üst üste ve maksimum çekere kadar dara alabilme

Elle dara alabilme

Otomatik ve tuş ile sıfırlama

Ayrıntılı ayar menüsü (Filtre, haberleşme, dara, sıfır alma, onaylı / onaysız kullanıma göre özel ayarlar)

Tem Meb-Led Balıkçı Terazisi 120 Kg Nedir?

   Tem Meb-Led Boyunlu Fiyat Hesaplamalı Terazisinin akülü kullanım özelliği sayesinde şarj etmeden 40 saate kadar kullanabilirsiniz. Tem Meb-Led Boyunlu Fiyat Hesaplamalı Terazisinin 3x6 tane kırmızı 13 mm Led göstergesi, 250 adet PLU (Birim fiyat hafızası) , 15 adet tek tuşla ulaşılabilir PLU ve üst üste maksimum çekere kadar dara alabilme özelliği bulunur. Ayriyeten elle dara alabilme özelliği de vardır. Tem Meb-Led Balıkçı Terazisi ayrıntılı ayar menüsüne sahiptir. Bu menülerin içinde Filtre, haberleşme, dara, sıfır alma, onaylı / onaysız kullanıma göre özel ayarlar bulunmaktadır. Yazıcı ve bilgisayar bağlantı opsiyonları bulunup otomatik ya da tuş ile sıfırlama özelliği de bulunur. Tem Meb-Led Boyunlu Fiyat Hesaplamalı Terazi büyük ve dayanıklı bir gövdeye bir sahiptir. 28x35 cm boyutlarında paslanmaz kefesi dayaklı kefesi mevcuttur.

   Teraziler yıllar boyunca bir şeyleri ölçmek için kullanılan yegane araçlar olmuşlardır. Teknoloji geliştikçe tartı cihazları geleneksel tartım ölçeklerinin aksine hassas bir şekilde ölçüm yapacak hale geldi. Ata tartı olarak en iyi terazileri sizlere sunmaya çalışıyoruz. Ata tartı ile güvenilir alışverişin keyfini çıkarın. Yapmanız gereken tek şey sitemizde size uygun ürünü bulmak. Eski zamanlarda tahterevalliye benzeyen teraziler vardı. Bir tarafına tartılacak olan eşyalar diğer tarafını ise demir ağırlıklar koyulurdu. Her iki taraf dengelendiğinde tartım işlemi tamamlanmış oluyordu. Bu terazilerle ancak büyük ölçekleri ürünleri tartabiliyorduk. Bu tartılarla hassas, harf ölçüleri tatmanız mümkün değildi. Günümüzde ise dijital ve elektronik tartı aletleri sayesinde birçok şeyi tartmak basit hale geldi. Modern barkod merkezli elektronik terazilerle küçük miktarları hassas bir şekilde ölçebilirsiniz. 

Hangi Tartıyı Tercih Etmeliyim?

   Günlük hayatımızda kullandığımız teraziler çok daha farklı fonksiyonlara sahiptirler. Bu sebeple birden fazla alanda kullanım sağlayabilirler. En fazla kullanım sağladığı sektör ise endüstriyel alanlardır. Terazilerin, laboratuvar ortamlarında tercih edilmelerinin en yegane sebebi teknolojik donanımlara ve çeşitliliğine sahip olmalarıdır. Terazilerin kullanım alanlarına şöyle bir bakacak olursak; Market , Manav , Balıkçı Kimya, Kozmetik, Kalite Kontrol Araştırma laboratuvarları, Tıp, Eczacılık ve İlaç, Sanayi sektörlerini sıralayabiliriz. Ata tartı bünyesinde, amacınıza yönelik kullanım sağlayabileceğiniz , farklı donanımlara ve güvenilirliğe sahip onlarca marka ve yüzlerce çeşit teraziler bulunmaktadır. Tam donanımlı terazilerimiz; Tartım terazileri, su geçirmez teraziler, sayıcı teraziler, fiyat hesaplamalı teraziler , hassas laboratuvar terazileri, medikal teraziler, ekonomik tartım, barkodlu sistem terazileri, bu terazi çeşitliliğimizin arasındadır.

   Basküller analog tartı olarak bilinen modellerden biri olarak sayılmaktadır. Medikal basküllerin kullanım alanları ise muayenehaneler ve doğumhanelerdir. Doğumhanelerde tercih edilen teraziler bebeklerin kilo ve boyunun ölçümünü sağlayabilen baskül modelleridir. Basküllerin de tartılarda olduğu gibi farklı donanımlara sahip çeşitlilikleri mevcuttur. Tartılar küçük ağırlıkları ölçüm görevinde kullanılırken, basküller büyük ağırlıkların ölçümünde kullanılan cihaz görevini görmektedir. Basküllerin ticari alanlarda, büyük baş hayvan ve küçük baş hayvan ağırlığı ölçmede de kullanım sağlamaktadır. Ata tartı bünyesinde birçok alanda yardım sağlayabilecek opsiyonel birden fazla baskül çeşidi sunulmaktadır. Fiyat hesaplamalı, sayıcı basküller, tartım baskülleri, çengel baskül, vinç baskülü, transpalet baskül, paslanmaz basküller, hayvan baskülü, hisse paylaşım baskülü, ağır hizmet baskülleri, süt baskülleri ve mobil baskül çeşitlerimize Ata Tartı firmamızın ürün gamında bulabilirsiniz.

Ata Tartı Terazi Çeşitleri

   Ata tartı olarak siz kıymetli müşterilerimize yüzlerce çeşit tartı modeli sunmaktan gurur duyuyoruz. Her ihtiyaca uygun tartı modeli her bütçeye uygun fiyatlarla bir tık kadar uzağınızda. Web sitemizde küçük ağırlıklar tartmak için LCD ve LED göstergeli elektronik teraziler ve büyük ağırlıklar tartmak için LCD ve LED göstergeli elektronik tartılarımızın 1500 kilograma kadar tartım kapasitesi mevcuttur. İhtiyacınıza uygun tartı modelini belirlemek için web sitemizin ürünler sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Eğer birkaç farklı elektronik terazi arasında kaldıysanız ürünlerin özelliklerini karşılaştırıp ihtiyaçlarınız için en uygun olan elektronik teraziyi bulabilirsiniz.


 

Hangi Ortamlarda Tem Meb-Led Balıkçı Terazisi 120 Kg Kullanılmaz?

- Tem Meb-Led 120 kg Balıkçı Terazisi klima ve ısıtıcıların yanında olmamalıdır.
- Tem Meb-Led 120 kg Balıkçı Terazisi direkt güneş ışığı alan ortamda bulunmamalı.
- Tem Meb-Led 120 kg Balıkçı Terazisinin kurulduğu, çalışacağı yer sabit olmalı ve titreşimli, dönen cihazların yanında olmamalı.
- Tem Meb-Led 120 kg Balıkçı Terazisi manyetik alanlarda olmamalı veya manyetik enerji çıkaran cihazlar yanında olmamalı.
- Tem Meb-Led 120 kg Balıkçı Terazisi çok hava akımı olan veya ani sıcaklık değişimine yol açan kapı pencere yanında olmamalı.
- Tem Meb-Led 120 kg Balıkçı Terazisini kullanmadığınız durumlarda kapalı tutmaya özen gösteriniz.
- Tem Meb-Led 120 kg Balıkçı Terazisini ilk şarj sırasında toplamda 8 saat şarj etmeniz gerekmektedir. Bu şarj bataryanızın daha uzun süre dayanmasını sağlayacaktır.

Tem Meb-Led 120 kg Balıkçı Terazisini Neden Tercih Etmelisiniz?

-Tem Meb-Led 120 kg Balıkçı Terazisini zorlu hava şartlarında gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
-Tem Meb-Led 120 kg Balıkçı Terazisini uzun ömürlü bataryası sayesinde şarj etmeden 600 saate kadar kullanım sağlar.
-Tem Meb-Led 120 kg Balıkçı Terazisini akülü kullanımı sayesinde şarj etmeden 40 saate kadar kullanabilirsiniz.
-Tem Meb-Led 120 kg Balıkçı Terazisi dayanıklı ve uzun ömürlüdür.
-Tem Meb-Led 120 kg Balıkçı Terazisi kolay kullanımı ile herkes tarafından rahat ve hızlıca kullanılır.
-Tem Meb-Led 120 kg Balıkçı Terazisinin arka aydınlatmalı Led paneli ile hem tartılan ürünün ağırlığını hem de ürünün fiyatını görebilirsiniz.


 

Verimlilik İçin Tasarlandı 

Tem Meb-Led 120 kg Balıkçı Terazisi şık ve kullanışlı yapısı ile mühendislerimiz tarafından uzun ömürlü kullanım için tasarlandı.
Kaliteli ve Ulaşılabilir Teknoloji

   Ata tartı olarak misyonumuz; kaliteli ve kullanıcı dostu ürünleri müşterilerimize ata tartı güvencesi ile sunmaktır. Yılların bize vermiş olduğu özgüvenle ve her gün büyüyen müşteri ağımızla en büyük gururumuz kaliteli ve ulaşılabilir yatlı ürünler üretmektir. Ata tartı olarak betsa baskül ve tartı çeşitlerini 2 yıllık geniş garanti ağımızla sizlerin satışına sunuyoruz. Yaygın yedek parça ağımızla ürünlerinizde bir sıkıntı çıkması durumunda her an yanınızdayız. 

   Kaliteli ve uygun yatlı tartı denilince akla ata tartının gelmesinin bir sebebi var. Siz kıymetli müşterilerimizi de ata tartının geniş müşteri ağında görmekten mutluluk duyarız. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri siz değerli müşterilerimiz için bir araya getirdik. Betsa pazarcı baskülü gibi bir çok ürünü web sitemizin ana sayfasında bir arada bulmanız mümkün. Bütün ürünlerimiz kaliteli ve muadillerine göre uygun fiyatlıdır. Eğer hala alacak olduğunuz tartıya karar vermekte güçlük çekiyorsanız web sitemizin ana sayfasında bulunan ürünleri karşılaştır kısmını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Yerli İmalat ve Yetkili Servis Ağı 

    Ata tartı bünyesinde imalatını yaptığımız bütün ürünler %100 yerli ve milli imalatımızdır. Yaygın servis ağımız sayesinde ürünlerimizde hehrangi bir sorun çıkmasına karşı hızlı ve güvenli servis ağımızla hizmetinizdeyiz.

Tem Meb-Led Balıkçı Terazisi Tartı Kapasitesi

40 saate kadar Akülü kullanım özelliğine sahip Tem Meb-Led 120 kg Balıkçı Terazisine sahip olabilirsiniz.


Ata tartıda çalışan mühendislerimiz siz kıymetli müşterilerimiz için her şeyin en iyisini düşünür. İsterseniz Tem Meb-Led 120 kg Balıkçı Terazisinin içerisinde bulanan dahili aküyü şarj edip 40 saatlik bir kullanım ömrüne sahip olabilirsiniz.


Kırmızı Led Gösterge

  Her ayrıntısı size kullanım kolaylığı sağlaması için düşünüldü. Arka aydınlatmalı Led gösterge paneli ile Tem Meb-Led 120 kg Balıkçı Terazisini en güneşli havalarda bile rahatça kullanabilirsiniz. Güçlü Led aydınlatması sayesinde size herhangi bir görüş zorluğu yaşatmamaktadır. 3 x 6 tane kırmızı LED göstergesi bulunmaktadır.

 


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi