Elektronik Terazilerin Fiyatları Ne Kadar?

Elektronik terazi fiyatları alacak olduğunuz terazinin kullanım alanına, marka ve modeline , kalitesine , garanti durumuna , bakanlık onaylı olup olmamasına , analog veya dijital olma durumuna göre farklılık göstermektedir. Farklı marka ve modellerdeki elektronik terazi modellerimizi uygun fiyatlarda görmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Elektronik Teraziler birçok alanda hayatımızda yerini almıştır. Teknolojinin gelişimiyle beraber birçok yeni sektör ortaya çıkmış ve her sektöre uygun yeni ürün yelpazeleri karşımıza çıkmaktadır. Elektronik Terazi fiyatları kullanacak olduğunuz alana göre farklılık göstermektedir. Başlıca kullanılan elektronik terazi çeşitleri şu şekildedir:

Barkodlu Elektronik Teraziler

Barkodlu elektronik teraziler ile tartım işlemini gerçekleştirirken barkod çıktısı vererek işletmenize hız ve güven kazandırabilirsiniz.

Fiyat hesaplamalı Elektronik Teraziler

Fiyat hesaplamalı elektronik teraziler ile ürünün kilosuna göre fiyatlandırma yapılır ve bu da işletmenin ve müşterinin daha nitelikli alışveriş yapmasına olanak sağlar.

Paslanmaz Elektronik Teraziler

Paslanmaz elektronik teraziler ile tartım esnasında baskülün ıslanması, nemli kalması durumlarında sıkıntı yaşamayacaksınız.

Çengel Elektronik Teraziler

Çengel elektronik teraziler ile askıya uygun ürünlerinizi kolaylıkla tartabileceksiniz.

Kilo ve Boy Ölçer Elektronik Teraziler

Kilo ve boy ölçer elektronik teraziler ile aynı anda iki farklı işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 

Medikal Elektronik Teraziler

Medikal elektronik teraziler ile sağlıklı bir yaşamın en önemli faktörlerinden olan kilo kontrolünüzü kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Bebek Tartım Elektronik Teraziler

Bebek Tartım Elektronik Terazileri başta hastaneler olmak üzere bebeklerin rutin muayene işlemlerinde aktif olarak kullandıkları bir üründür. Ayrıca bazı ebeveynlerin de ev içinde çocuklarının ağırlığını takip etme amaçlı kullandıkları bir terazi türüdür. Bebeklerin kolaylıkla sığabileceği hazneleriyle basit bir şekilde tartma işlemi gerçekleştirilir.

Transpalet Elektronik Terazileri

Transpalet elektronik teraziler ile zemindeki ağır yükleri kaldırarak tartım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Kapasiteleri yüksektir.

Hayvan Tartım Elektronik Terazileri

Hayvan Tartım Elektronik Terazileri tartma sırasında hayvanın bulunduğu haznede uygun bir şekilde muhafaza edecek düzeneğe sahiptir. 1500 kg’a kadar tartma işlemi gerçekleştirebilir.

Mobil Elektronik Teraziler

Mobil elektronik teraziler kolayca taşınabilme özelliğine sahiptir ve tartım yapılacak ortama rahatlıkla ulaşıp tartım işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hisse Elektronik Teraziler

Hisse elektronik teraziler  7 gözlü tartma seçeneğiyle hisseli satışlar için tercih sebebi. 300 kg -600 kg-1500 kg’a kadar tartma işlemini gerçekleştirirler. 

Tekerlekli Sandalye ve Tartım Elektronik Teraziler

Tekerlekli sandalye ve tartım elektronik terazileri ile daha sağlıklı ölçüm sonuçları elde edebilirsiniz.

Süt toplama Elektronik Teraziler

Süt toplama elektronik terazileri ile güvenilir ve sağlıklı sonuçlar alabilirsiniz.

Vinç Tartım Elektronik Teraziler

Vinç tartım elektronik teraziler ile 30 tona kadar olan ağırlıkları kumanda aracılığıyla kaldırabilir , iş gücünden tasarruf edebilirsiniz. 

Masaüstü Elektronik Teraziler

Masaüstü elektronik teraziler ile az yer kaplayan ve net tartım sonucu veren terazi sahibi olabilirsiniz. 


Elektronik terazi fiyatlarını belirleyen en önemli hususlardan birisi hangi alanda terazi alacağınızdır. Yukarıda yazılı olan elektronik terazilerden ihtiyacınız olanını  alarak doğru tercihte bulunmalısınız. İhtiyacınız olandan fazlası sizi maddi olarak zor duruma sokabilir.  Ayrıca elektronik terazi fiyatlarını etkileyen diğer maddeler ise marka , model, garanti ve teknik servis gibi detaylardır. Sizde elektronik terazi fiyatlarıyla ilgili daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilir veya whatsapp destek hattımız üzerinden mesaj atabilirsiniz. Ayrıca toplu ürün alım durumundaki uygun fiyatlarımızı öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.