Menü
Your Cart


Cas cl-3000 Barkodlu Terazi 30 Kg

Cas cl-3000 Barkodlu Terazi 30 Kg
En Çok Satan
Cas cl-3000 Barkodlu Terazi 30 Kg
17.500,00₺
Vergiler Hariç: 17.500,00₺
  • Stok: Stokta Var
  • Model: Cl-3000
  • SKU: cas cl-3000
W3.CSS

W3.CSS Modal

×

Teknik Özellikleri:

Perakende Satışa Uygun

Alım ve Satım İşlerinde Kullanılabilir.

Fiş veya Yapışkan Etiket Basar(Seçilebilir)

3 Ayrı Bölümde Birim Fiyat, Toplam Ağırlık ve Toplam Tutar Gösterir.

Arka Gösterge Mevcuttur. (Çift Gösterge)

Üçlü Otomatik Taksimat 

Grafik LCD Ekran

Elektrikli Kullanım

Standart Ethernet ve RS-232C Bağlantısı

 10.000 ürün hafızası

72 adet ön hafıza kısayolu

 Etiket uzunluğu 120 mm`ye kadar

 40 dahili 20 harici etiket formatı

 1 etikette 4 resim basabilir

 1 etikette 2 barkod basabilir

 Baskı hızı 100 mm/s.

 50 km lik baskı

 Barkodu 90 ve 180`e çevirir

 Tüm CL serisi terazilerle (CL3000, CL-5200, CL-5200J, CL5000,CL5500D) protokol desteği

USB, RS-232c, PS / 2, TCP/IP, tarayıcı, yazarkasa

 WiFi ağ kartı ile kablosuz ağ (isteğe bağlı)

Bir ağdaki maksimum terazi sayısı 99`dur

64/128-bit WEP güvenlik sistemi

Veri Bankası Genişletilmiş barkod desteği (en fazla 60 karakter)

Net LCD ekran

Dahili yazıcı mekanizması

Bir USB bellek aracılığıyla yazılımı güncelleme

Barkod çeşitleri ;

EAN13, EAN 13A5, EAN 8,I2OF5, UPCA,UPC13,CODE39,CODE 93,CODE128,CODABAR.

 CE Belgesi 

Ticari Kullanıma Uygun, M Sertifikalı, Onaylı,

Sanayi Bakanlığı Damgalıdır.


Cas cl-3000 Barkodlu 30 kg Terazi Nedir?

   Cas cl-3000 Barkodlu 30 kg Terazisi perakende satışa uygundur. alık satım işlerinde kullanılabilir. Fiş ve yapışkan etiket basma özelliğine sahiptir. 3 ayrı bölümde birim yat, toplam ağırlık ve toplam tutar gösterir. Cas cl-3000 Barkodlu 30 kg Terazisini çift göstergeye sahiptir. Üçlü otomatik taksimat özelliği vardır. Elektrikli kullanımı mevcuttur. Standart Ethernbet ve RS-232C bağlantısı vardır. Cas cl-3000 Barkodlu 30 kg Terazisinin 10.000 ürün hafızası olup 72 adet ön hafıza kısa yolu vardır. Etiket uzunluğu 120 mm’ye kadardır ve 40 dahili 20 harici etiket formatı bulunur. 1 etiette 4 resim ve 2 barkod basılabilir. Baskı hızı 100mm/s’dir. Barkodu 90 ve 180 dereceye çevirebilir. Tüm CL serisi terazilerle (CL3000, CL-5200, CL-5200J, CL5000,CL5500D) protokol desteği vardır. Wi-fi ağ kartı ile kablosuz ağ (isteğe bağlı) özelliği bulunur. Bir ağdaki maksimum terazi sayısı 99’dur. USB bellek aracılığıyla yazılımını güncelleyebilirsiniz. Ticari kullanıma uygun, M sertifikalı ve onaylı bir terazi modelidir. Sanayi Bakanlığı tarafından onaylıdır.

   Teraziler yıllar boyunca bir şeyleri ölçmek için kullanılan yegane araçlar olmuşlardır. Teknoloji geliştikçe tartı cihazları geleneksel tartım ölçeklerinin aksine hassas bir şekilde ölçüm yapacak hale geldi. Ata tartı olarak en iyi terazileri sizlere sunmaya çalışıyoruz. Ata tartı ile güvenilir alışverişin keyfini çıkarın. Yapmanız gereken tek şey sitemizde size uygun ürünü bulmak. Eski zamanlarda tahterevalliye benzeyen teraziler vardı. Bir tarafına tartılacak olan eşyalar diğer tarafını ise demir ağırlıklar koyulurdu. Her iki taraf dengelendiğinde tartım işlemi tamamlanmış oluyordu. Bu terazilerle ancak büyük ölçekleri ürünleri tartabiliyorduk. Bu tartılarla hassas, harf ölçüleri tatmanız mümkün değildi. Günümüzde ise dijital ve elektronik tartı aletleri sayesinde birçok şeyi tartmak basit hale geldi. Modern barkod merkezli elektronik terazilerle küçük miktarları hassas bir şekilde ölçebilirsiniz.


Hangi Tartıyı Tercih Etmeliyim?

   Günlük hayatımızda kullandığımız teraziler çok daha farklı fonksiyonlara sahiptirler. Bu sabeple birden fazla alanda kullanım sağlayabilirler. En fazla kullanım sağladığı sektör ise endüstriyel alanlardır. Terazilerin, laboratuvar ortamlarında tercih edilmelerinin en yegane sebebi teknolojik donanımlara ve çeşitliliğine sahip olmalarıdır. Terazilerin kullanım alanlarına şöyle bir bakacak olursak; Market , Manav , Balıkçı Kimya, Kozmetik, Kalite Kontrol Araştırma laboratuvarları, Tıp, Eczacılık ve İlaç, Sanayi sektörlerini sıralayabiliriz. Ata tartı bünyesinde, amacınıza yönelik kullanım sağlayabileceğiniz , farklı donanımlara ve güvenilirliğe sahip onlarca marka ve yüzlerce çeşit teraziler bulunmaktadır. Tam donanımlı terazilerimiz; Tartım terazileri, su geçirmez teraziler, sayıcı teraziler, fiyat hesaplamalı teraziler , hassas laboratuvar terazileri, medikal teraziler, ekonomik tartım, barkodlu sistem terazileri, bu terazi çeşitliliğimizin arasındadır.

   Basküller analog tartı olarak bilinen modellerden biri olarak sayılmaktadır. Medikal basküllerin kullanım alanları ise muayenehaneler ve doğumhanelerdir. Doğumhanelerde tercih edilen teraziler bebeklerin kilo ve boyunun ölçümünü sağlayabilen baskül modelleridir. Basküllerin de tartılarda olduğu gibi farklı donanımlara sahip çeşitlilikleri mevcuttur. Tartılar küçük ağırlıkları ölçüm görevinde kullanılırken, basküller büyük ağırlıkların ölçümünde kullanılan cihaz görevini görmektedir. Basküllerin ticari alanlarda, büyük baş hayvan ve küçük baş hayvan ağırlığı ölçmede de kullanım sağlamaktadır. Ata tartı bünyesinde birçok alanda yardım sağlayabilecek opsiyonel birden fazla baskül çeşidi sunulmaktadır. Fiyat hesaplamalı, sayıcı basküller, tartım baskülleri, çengel baskül, vinç baskülü, trans palet baskül, paslanmaz basküller, hayvan baskülü, hisse paylaşım baskülü, ağır hizmet baskülleri, süt baskülleri ve mobil baskül çeşitlerimize Ata Tartı firmamızın ürün gamında bulabilirsiniz.

Ata Tartı Terazi Çeşitleri

   Ata tartı olarak siz kıymetli müşterilerimize yüzlerce çeşit tartı modeli sunmaktan gurur duyuyoruz. Her ihtiyaca uygun tartı modeli her bütçeye uygun fiyatlarla bir tık kadar uzağınızda. Web sitemizde küçük ağırlıklar tartmak için LCD ve LED göstergeli elektronik teraziler ve büyük ağırlıklar tartmak için LCD ve LED göstergeli elektronik tartılarımızın 1500 kilograma kadar tartım kapasitesi mevcuttur. İhtiyacınıza uygun tartı modelini belirlemek için web sitemizin ürünler sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Eğer birkaç farklı elektronik terazi arasında kaldıysanız ürünlerin özelliklerini karşılaştırıp ihtiyaçlarınız için en uygun olan elektronik teraziyi bulabilirsiniz.Hangi Ortamlarda Cas cl-3000 Barkodlu Terazi 30 Kg Kullanılmaz ?

- Cas cl-3000 Barkodlu 30 kg Terazi klima ve ısıtıcıların yanında olmalıdır.
- Cas cl-3000 Barkodlu 30 kg Terazi direkt güneş ışığı alan ortamda bulunmamalı.
- Cas cl-3000 Barkodlu 30 kg Terazi kurulduğu, çalışacağı yer sabit olmalı ve titreşimli, dönen cihazların yanında olmamalı.
- Cas cl-3000 Barkodlu 30 kg Terazi manyetik alanlarda olmamalı veya manyetik enerji çıkaran cihazlar yanında olmamalı.
-Cas cl-3000 Barkodlu 30 kg Terazi çok hava akımı olan veya ani sıcaklık değişimine yol açan kapı pencere yanında olmamalı.
-Cas cl-3000 Barkodlu 30 kg Terazi kullanmadığınız durumlarda kapalı tutmaya özen gösteriniz.
- Cas cl-3000 Barkodlu 30 kg Terazinizi ilk şarj sırasında toplamda 8 saat şarj etmeniz gerekmektedir. Bu şarj bataryanızın daha uzun süre dayanmasını sağlayacaktır.Cas cl-3000 Barkodlu Terazi 30 Kg Neden Tercih Etmelisiniz ?

- Cas cl-3000 Barkodlu 30 kg Terazisini zorlu hava şartlarında gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
- Cas cl-3000 Barkodlu 30 kg Terazisini, uzun ömürlü bataryası sayesinde şarj etmeden 600 saate kadar kullanım sağlar.
- Cas cl-3000 Barkodlu 30 kg Terazisi, dayanıklı ve uzun ömürlüdür.
- Cas cl-3000 Barkodlu 30 kg Terazisi kolay kullanımı ile herkes tarafından rahat ve hızlıca kullanılır.
- Cas cl-3000 Barkodlu 30 kg Terazisi arka aydınlatmalı Lcd paneli ile hem tartılan ürünün ağırlığını hem de ürünün fiyatını görebilirsiniz.
Verimlilik İçin Tasarlandı

   Cas cl-3000 Barkodlu 30 kg Terazi şık ve kullanışlı yapısı ile mühendislerimiz tarafından uzun ömürlü kullanım için tasarlandı.

Kaliteli ve Ulaşılabilir Teknoloji

   Ata tartı olarak misyonumuz; kaliteli ve kullanıcı dostu ürünleri müşterilerimize ata tartı güvencesi ile sunmaktır. Yılların bize vermiş olduğu özgüvenle ve her gün büyüyen müşteri ağımızla en büyük gururumuz kaliteli ve ulaşılabilir fiyatlı ürünler üretmektir. Ata tartı olarak betsa baskül ve tartı çeşitlerini 2 yıllık geniş garanti ağımızla sizlerin satışına sunuyoruz. Yaygın yedek parça ağımızla ürünlerinizde bir sıkıntı çıkması durumunda her an yanınızdayız.

   Kaliteli ve uygun fiyatlı tartı denilince akla ata tartının gelmesinin bir sebebi var. Siz kıymetli müşterilerimizi de ata tartının geniş müşteri ağında görmekten mutluluk duyarız. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri siz değerli müşterilerimiz için bir araya getirdik. Betsa pazarcı baskülü gibi bir çok ürünü web sitemizin ana sayfasında bir arada bulmanız mümkün. Bütün ürünlerimiz kaliteli ve muadillerine göre uygun fiyatlıdır. Eğer hala alacak olduğunuz tartıya karar vermekte güçlük çekiyorsanız web sitemizin ana sayfasında bulunan ürünleri karşılaştır kısmını kullanmanızı tavsiye ederiz.
Yerli İmalat ve Yetkili Servis Ağı

   Ata tartı bünyesinde imalatını yaptığımız bütün ürünler %100 yerli ve milli imalatımızdır. Yaygın servis ağımız sayesinde ürünlerimizde herhangi bir sorun çıkmasına karşı hızlı ve güvenli servis ağımızla hizmetinizdeyiz.

Cas cl-3000 Barkodlu Terazi Tartı Kapasitesi


Tek Seferlik Sarj ile Uzun Süreli Kullanım

LCD göstergeli şarj edilebilir ya da akü kullanılabilir Cas cl-3000 Barkodlu 30 kg Teraziye sahip olabilirsiniz. Uzun ömürlü bataryası sayesinde 600 saate kadar kullanım sağlar.


   Ata tartıda çalışan mühendislerimiz siz kıymetli müşterilerimiz için her şeyin en iyisini düşünür. İsterseniz Cas cl-3000 Barkodlu 30 kg Terazisi içerisinde bulanan dahili aküyü şarj edip uzun süreli kullanıma devam edebilirsiniz.Arka Aydınlatmalı LCD Gösterge

   Her ayrıntısı size kullanım kolaylığı sağlaması için düşünüldü. Arka aydınlatmalı Led gösterge paneli ile Cas cl-3000 Barkodlu 30 kg Teraziyi en güneşli havalarda bile rahatça kullanabilirsiniz. Güçlü arka aydınlatmalı Lcd göstergesi sayesinde size herhangi bir görüş zorluğu yaşatmamaktadır.Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
HD Bilişim® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.