Menü
Your Cart


CAS SW II 15 kg Tartım Terazisi

CAS SW II 15 kg Tartım Terazisi
YENİ
CAS SW II 15 kg Tartım Terazisi
3.650,00₺
Vergiler Hariç: 3.650,00₺
  • Stok: Stokta Var
  • Model: SWII-15-kg
W3.CSS

W3.CSS Modal

×

SWII Tartım Terazisi SWII Tartım terazisi , ticari (M) onaylı terazi; 3,6,15, 30 kg kapasite seçenekleri ile istenilen ağırlıkta tartım hassasiyeti, 300 saat akü veya pilli kullanım seçeneği. Ayrıca fırın, paketleme, mal alım işlemlerinde pratik ve sorunsuz kullanım. Paslanmaz geniş kefe opsiyonu ile de tartım kapasitesini arttırabilirsiniz.

SWII Tartım terazisi model, sadece basit tartım yapılan paketleme, malzeme tedarik ve kontrol noktalarında kullanıma uygundur. Alım satımda kullanılabilen Sanayi Bakanlığı onayı ile fırın, çiğköfteci, incir-üzüm paketleme işlemlerinde güvenle kullanılabilir. Akülü ve pilli kullanım seçenekleri ile işletmenizin her noktasında pratik olarak saatler süren tartımlarınızı güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Kapasite 3/6/15/30 (kg) seçeneği

Sanayi bakanlığı (M) onaylı

Elektrik veya Pil ve Akü ile Çalıştırma Seçeneği

Enerji tasarrufu sağlayan otomatik kapanma fonksiyonu

Buton tuş takımı

Az yer kaplayan tasarım & plastik kefe

SW-II : On/ Off, Sıfırlama, Dara, Hold (kg/ lb/ oz)

AC adaptörü

Kefe ölçüleri 22.5*19 cm

Opsiyonel

Arka gösterge

Paslanmaz Çukur Kefe

RS232C Bilgisayar bağlantı

 Teraziler yıllar boyunca bir şeyleri ölçmek için kullanılan yegane araçlar olmuşlardır. Teknoloji geliştikçe tartı cihazları geleneksel tartım ölçeklerinin aksine hassas bir şekilde ölçüm yapacak hale geldi. Ata tartı olarak en iyi terazileri sizlere sunmaya çalışıyoruz. Ata tartı ile güvenilir alışverişin keyfini çıkarın. Yapmanız gereken tek şey sitemizde size uygun ürünü bulmak. Eski zamanlarda tahterevalliye benzeyen teraziler vardı. Bir tarafına tartılacak olan eşyalar diğer tarafını ise demir ağırlıklar koyulurdu. Her iki taraf dengelendiğinde tartım işlemi tamamlanmış oluyordu. Bu terazilerle ancak büyük ölçekleri ürünleri tartabiliyorduk. Bu tartılarla hassas, harf ölçüleri tatmanız mümkün değildi. Günümüzde ise dijital ve elektronik tartı aletleri sayesinde birçok şeyi tartmak basit hale geldi. Modern barkod merkezli elektronik terazilerle küçük miktarları hassas bir şekilde ölçebilirsiniz. CAS SWII-W terazileri ile ihtiyacınıza yönelik işleri su geçirmez özelliği sayesinde her ortamda gerçekleştirebileceksiniz.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
HD Bilişim® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.