Menu
Your Cart

Tem Terazi

Çengel Baskül LED 600 Kg
En Çok Satan
Tem Terazi
2.414,67₺
Vergiler Hariç: 2.414,67₺
  • Stok: Stokta Var
  • Model: Ceko+LED
  • SKU: 243
W3.CSS

W3.CSS Modal

×

EKO+ Serisi Çengel Baskülleri (ONAYLI)150kg’dan 600 kg’a kadar maksimum çekerli ürün üretebilme

6 hane LED gösterge.

Rakam boyu: 28mm / 6 hane LED gösterge.

Rakam boyu: 20mmLCD göstergeli modellerde 100 saate kadar / LED göstergeli modellerde 40 saate kadar akülü kullanım

5 tuşlu basit kullanım

PC çıkış opsiyonu


Çengel Baskül LED 300/500 Kg Nedir?

   300/500 Kg LED Çengel Baskülü EKO+ Serisi onaylı model baskülümüzdür. 150 kg’dan 600 kg’a kadar maksimum çekerli ürün üretebilme özelliğine sahiptir. Rakam boyu 28 mm olan 6 tane LED göstergesi mevcuttur. LCD göstergeli Çengel Baskül modelinde standart gösterge aydınlatması bulunur. 5 tuşlu basit kullanımı sayesinde sizlere kullanım zorluğu yaşatmamaktadır. 300/500 Kg LED Çengel Baskülünün 600 saate kadar kullanım ömrü vardır. Akülü kullanımda ise LCD gösterge modellerde 100 saate kadar, LED göstergeli modellerde 40 saate kadar akülü kullanım ömrü vardır.

   Teraziler yıllar boyunca bir şeyleri ölçmek için kullanılan yegane araçlar olmuşlardır. Teknoloji geliştikçe tartı cihazları geleneksel tartım ölçeklerinin aksine hassas bir şekilde ölçüm yapacak hale geldi. Ata tartı olarak en iyi terazileri sizlere sunmaya çalışıyoruz. Ata tartı ile güvenilir alışverişin keyfini çıkarın. Yapmanız gereken tek şey sitemizde size uygun ürünü bulmak. Eski zamanlarda tahterevalliye benzeyen teraziler vardı. Bir tarafına tartılacak olan eşyalar diğer tarafını ise demir ağırlıklar koyulurdu. Her iki taraf dengelendiğinde tartım işlemi tamamlanmış oluyordu. Bu terazilerle ancak büyük ölçekleri ürünleri tartabiliyorduk. Bu tartılarla hassas, hafif ölçüleri tatmanız mümkün değildi .Günümüzde ise dijital ve elektronik tartı aletleri sayesinde birçok şeyi tartmak basit hale geldi. Modern barkod merkezli elektronik terazilerle küçük miktarları hassas bir şekilde ölçebilirsiniz.

Hangi Tartıyı Tercih Etmeliyim?

   Günlük hayatımızda kullandığımız teraziler çok daha farklı fonksiyonlara sahiptirler. Bu sabeple birden fazla alanda kullanım sağlayabilirler. En fazla kullanım sağladığı sektör ise endüstriyel alanlardır. Terazilerin, laboratuvar ortamlarında tercih edilmelerinin en yegane sebebi teknolojik donanımlara ve çeşitliliğine sahip olmalarıdır. Terazilerin kullanım alanlarına şöyle bir bakacak olursak; Market , Manav , Balıkçı Kimya, Kozmetik, Kalite Kontrol Araştırma laboratuvarları, Tıp, Eczacılık ve İlaç, Sanayi sektörlerini sıralayabiliriz. Ata tartı bünyesinde, amacınıza yönelik kullanım sağlayabileceğiniz , farklı donanımlara ve güvenilirliğe sahip onlarca marka ve yüzlerce çeşit teraziler bulunmaktadır. Tam donanımlı terazilerimiz; Tartım terazileri, su geçirmez teraziler, sayıcı teraziler, fiyat hesaplamalı teraziler , hassas laboratuvar terazileri, medikal teraziler, ekonomik tartım, barkodlu sistem terazileri, bu terazi çeşitliliğimizin arasındadır

   Basküller analog tartı olarak bilinen modellerden biri olarak sayılmaktadır. Medikal basküllerin kullanım alanları ise muayehaneler ve doğumhanelerdir. Doğumhanelerde tercih edilen teraziler bebeklerin kilo ve boyunun ölçümünü sağlayabilen baskül modelleridir. Basküllerin de tartılarda olduğu gibi farklı donanımlara sahip çeşitlilikleri mevcuttur. Tartılar küçük ağırlıkları ölçüm görevinde kullanılırken, basküller büyük ağırlıkların ölçümünde kullanılan cihaz görevini görmektedir. Basküllerin ticari alanlarda, büyük baş hayvan ve küçük baş hayvan ağırlığı ölçmede de kullanım sağlamaktadır. Atatartı bünyesinde birçok alanda yardım sağlayabilecek opsiyonel birden fazla baskül çeşidi sunulmaktadır. Fiyat hesaplamalı, sayıcı basküller, tartım baskülleri, çengel baskül, vinç baskülü, transpalet baskül, paslanmaz basküller, hayvan baskülü, hisse paylaşım baskülü, ağır hizmet baskülleri, süt baskülleri ve mobil baskül çeşitlerimize Ata Tartı firmamızın ürün gamında bulabilirsiniz. 

Ata Tartı Terazi Çeşitleri

   Ata tartı olarak siz kıymetli müşterilerimize yüzlerce çeşit tartı modeli sunmaktan gurur duyuyoruz. Her ihtiyaca uygun tartı modeli her bütçeye uygun fiyatlarla bir tık kadar uzağınızda. Web sitemizde küçük ağırlıklar tartmak için LCD ve LED göstergeli elektronik teraziler ve büyük ağırlıklar tartmak için LCD ve LED göstergeli elektronik tartılarımızın 1500 kilograma kadar tartım kapasitesi mevcuttur. İhtiyacınıza uygun tartı modelini belirlemek için web sitemizin ürünler sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Eğer birkaç farklı elektronik terazi arasında kaldıysanız ürünlerin özelliklerini karşılaştırıp ihtiyaçlarınız için en uygun olan elektronik teraziyi bulabilirsiniz.


 


Hangi Ortamlarda Çengel Baskül LED 300/500 Kg Kullanılmaz?

-300/500 Kg LED Çengel Baskülü Klima ve ısıtıcıların yanında olmalıdır.
- 300/500 Kg LED Çengel Baskülü direkt güneş ışığı alan ortamda bulunmamalı.
- 300/500 Kg LED Çengel Baskülünün kurulduğu, çalışacağı yer sabit olmalı ve titreşimli, dönen cihazların yanında olmamalı.
- 300/500 Kg LED Çengel Baskülü manyetik alanlarda olmamalı veya manyetik enerji çıkaran cihazlar yanında olmamalı.
- 300/500 Kg LED Çengel Baskülü çok hava akımı olan veya ani sıcaklık değişimine yol açan kapı pencere yanında olmamalı.
-300/500 Kg LED Çengel Baskülünü kullanmadığınız durumlarda kapalı tutmaya özen gösteriniz.
- 300/500 Kg LED Çengel Baskülünü ilk şarj sırasında toplamda 8 saat şarj etmeniz gerekmektedir. Bu şarj bataryanızın daha uzun süre dayanmasını sağlayacaktır.


Çengel Baskül LED 300/500 Kg Neden Tercih Etmelisiniz?

-300/500 Kg LED Çengel Baskülü zorlu hava şartlarında gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
-300/500 Kg LED Çengel Baskülünü uzun ömürlü bataryası sayesinde şarj etmeden 600 saate kadar kullanım sağlar.
-300/500 Kg LED Çengel Baskül dayanıklı ve uzun ömürlüdür.
-300/500 Kg LED Çengel Baskülü kolay kullanımı ile herkes tarafından rahat ve hızlıca kullanılır.
-300/500 Kg LED Çengel Baskülü arka aydınlatmalı LED paneli ile hem tartılan ürünün ağırlığını hem de ürünün fiyatını görebilirsiniz.
-300/500 Kg LED Çengel Baskülü 150 kg’dan 600 kg’a kadar maksimum çekerli ürün üretebilmektedir.
-300/500 Kg LED Çengel Baskülünün rakam boyu 28 mm olan 6 tane LED göstergesi mevcuttur.
-300/500 Kg LED Çengel Baskülünün 5 tuşlu basit kullanımı vardır.
-300/500 Kg LED Çengel Baskülünün PC çıkış opsiyonu bulunmaktadır.


 Verimlilik İçin Tasarlandı

Çengel Baskül LED 300/500 Kg şık ve kullanışlı yapısı ile mühendislerimiz tarafından uzun ömürlü kullanım için tasarlandı

Kaliteli ve Ulaşılabilir Teknoloji

   Ata tartı olarak misyonumuz; kaliteli ve kullanıcı dostu ürünleri müşterilerimize ata tartı güvencesi ile sunmaktır. Yılların bize vermiş olduğu özgüvenle ve her gün büyüyen müşteri ağımızla en büyük gururumuz kaliteli ve ulaşılabilir fiyatlı ürünler üretmektir. Ata tartı olarak betsa baskül ve tartı çeşitlerini 2 yıllık geniş garanti ağımızla sizlerin satışına sunuyoruz. Yaygın yedek parça ağımızla ürünlerinizde bir sıkıntı çıkması durumunda her an yanınızdayız.

   Kaliteli ve uygun fiyatlı tartı denilince akla ata tartının gelmesinin bir sebebi var. Siz kıymetli müşterilerimizi de ata tartının geniş müşteri ağında görmekten mutluluk duyarız. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile kaliteli ve uygun yatlı ürünleri siz değerli müşterilerimiz için bir araya getirdik. Betsa pazarcı baskülü gibi bir çok ürünü web sitemizin ana sayfasında bir arada bulmanız mümkün. Bütün ürünlerimiz kaliteli ve muadillerine göre uygun fiyatlıdır. Eğer hala alacak olduğunuz tartıya karar vermekte güçlük çekiyorsanız web sitemizin ana sayfasında bulunan ürünleri karşılaştır kısmını kullanmanızı tavsiye ederiz.

 


Yerli İmalat ve Yetkili Servis Ağı

   Ata tartı bünyesinde imalatını yaptığımız bütün ürünler %100 yerli ve milli imalatımızdır. Yaygın servis ağımız sayesinde ürünlerimizde herhangi bir sorun çıkmasına karşı hızlı ve güvenli servis ağımızla hizmetinizdeyiz.


Çengel Baskül LED Tartı Kapasiteleri

Tek Seferlik Sarj ile Uzun Süreli Kullanım

LCD göstergeli şarj edilebilir ya da akü kullanılabilir Çengel Baskül LED 300/500 Kg Terazisine sahip olabilirsiniz. Uzun ömürlü bataryası sayesinde 600 saatlik kullanım sağlar.


Ata tartıda çalışan mühendislerimiz siz kıymetli müşterilerimiz için her şeyin en iyisini düşünür. İsterseniz Çengel Baskül LED 300/500 Kg Terazisinin içerisinde bulanan dahili aküyü şarj edip 100 saatlik bir kullanım ömrüne sahip olabilirsiniz.

Kırmızı Led Gösterge

    Her ayrıntısı size kullanım kolaylığı sağlaması için düşünüldü. Arka aydınlatmalı Led gösterge paneli ile Çengel Baskül LED 300/500 Kg Terazisini en güneşli havalarda bile rahatça kullanabilirsiniz. Güçlü Led aydınlatması sayesinde size herhangi bir görüş zorluğu yaşatmamaktadır. 6 tane kırmızı LED göstergesi bulunmaktadır.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi