Menü
Your Cart


Dikomsan jcs-a (30 kg-1 g) Sayıcı Terazi

Dikomsan jcs-a (30 kg-1 g) Sayıcı Terazi
En Çok Satan
Dikomsan jcs-a (30 kg-1 g) Sayıcı Terazi
2.350,00₺
2.985,94₺
Vergiler Hariç: 2.350,00₺
  • Stok: Stokta Var
  • Model: jcs-a 30kg
W3.CSS

W3.CSS Modal

×

JCS-A

 Özellikler                                                                              

LCD gösterge

Ekran Işığı

Otomatik Sıfır İzleme

Aşırı Yük ve Darbelere karşı Dayanıklı

 Opsiyonlar

RS-232 Bağlantısı

Model           Kapasite     Taksimat       Sayma Has.        Kefe


  JCS-A 30      30 kg            1g               0,25g             210x270 mm

Çalışma Sıcaklığı 0ºC ~ 40ºC 

Güç Kaynağı Şarj Edilebilir Akü veya Adaptör


Dikomsan jcs-a (30 kg-1 g) Sayıcı Terazi Nedir?

   Dikomsan jcs-a Sayıcı Terazisi 30 kg kapasiteye ve 1 gr hassasiyete sahiptir. Dahili şarj edilebilir aküye sahiptir. Bu sayede elektrik bulunmayan ortamda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Otomatik ya da tek tuş ile sıfırlanabilme özelliğine sahiptir. Dikomsan jcs-a (30 kg-1 g) Sayıcı Terazisi geniş ve aydınlatmalı LCD ekranı sayesinde ışığın az olduğu ya da çok fazla ışık alan yerlerde bile tartım değerlerini rahatlıkla görüp ayırt edebilirsiniz. Dara alabilme özelliği sayesinde tartımı zor olan ürünleri de tartabilirsiniz. Üzerinde geniş bir yapıda olan düz kefe mevcuttur.

   Teraziler yıllar boyunca bir şeyleri ölçmek için kullanılan yegane araçlar olmuşlardır. Teknoloji geliştikçe tartı cihazları geleneksel tartım ölçeklerinin aksine hassas bir şekilde ölçüm yapacak hale geldi. Ata tartı olarak en iyi terazileri sizlere sunmaya çalışıyoruz. Ata tartı ile güvenilir alışverişin keyfini çıkarın. Yapmanız gereken tek şey sitemizde size uygun ürünü bulmak. Eski zamanlarda tahterevalliye benzeyen teraziler vardı. Bir tarafına tartılacak olan eşyalar diğer tarafını ise demir ağırlıklar koyulurdu. Her iki taraf dengelendiğinde tartım işlemi tamamlanmış oluyordu. Bu terazilerle ancak büyük ölçekleri ürünleri tartabiliyorduk. Bu tartılarla hassas, harf ölçüleri tatmanız mümkün değildi. Günümüzde ise dijital ve elektronik tartı aletleri sayesinde birçok şeyi tartmak basit hale geldi. Modern barkod merkezli elektronik terazilerle küçük miktarları hassas bir şekilde ölçebilirsiniz.


Hangi Tartıyı Tercih Etmeliyim?

   Günlük hayatımızda kullandığımız teraziler çok daha farklı fonksiyonlara sahiptirler. Bu sabeple birden fazla alanda kullanım sağlayabilirler. En fazla kullanım sağladığı sektör ise endüstriyel alanlardır. Terazilerin, laboratuvar ortamlarında tercih edilmelerinin en yegane sebebi teknolojik donanımlara ve çeşitliliğine sahip olmalarıdır. Terazilerin kullanım alanlarına şöyle bir bakacak olursak; Market , Manav , Balıkçı Kimya, Kozmetik, Kalite Kontrol Araştırma laboratuvarları, Tıp, Eczacılık ve İlaç, Sanayi sektörlerini sıralayabiliriz. Ata tartı bünyesinde, amacınıza yönelik kullanım sağlayabileceğiniz , farklı donanımlara ve güvenilirliğe sahip onlarca marka ve yüzlerce çeşit teraziler bulunmaktadır. Tam donanımlı terazilerimiz; Tartım terazileri, su geçirmez teraziler, sayıcı teraziler, yat hesaplamalı teraziler , hassas laboratuvar terazileri, medikal teraziler, ekonomik tartım, barkodlu sistem terazileri, bu terazi çeşitliliğimizin arasındadır.

   Basküller analog tartı olarak bilinen modellerden biri olarak sayılmaktadır. Medikal basküllerin kullanım alanları ise muayenehaneler ve doğumhanelerdir. Doğumhanelerde tercih edilen teraziler bebeklerin kilo ve boyunun ölçümünü sağlayabilen baskül modelleridir. Basküllerin de tartılarda olduğu gibi farklı donanımlara sahip çeşitlilikleri mevcuttur. Tartılar küçük ağırlıkları ölçüm görevinde kullanılırken, basküller büyük ağırlıkların ölçümünde kullanılan cihaz görevini görmektedir. Basküllerin ticari alanlarda, büyük baş hayvan ve küçük baş hayvan ağırlığı ölçmede de kullanım sağlamaktadır. Ata tartı bünyesinde birçok alanda yardım sağlayabilecek opsiyonel birden fazla baskül çeşidi sunulmaktadır. Fiyat hesaplamalı, sayıcı basküller, tartım baskülleri, çengel baskül, vinç baskülü, trans palet baskül, paslanmaz basküller, hayvan baskülü, hisse paylaşım baskülü, ağır hizmet baskülleri, süt baskülleri ve mobil baskül çeşitlerimize Ata Tartı firmamızın ürün gamında bulabilirsiniz.


Ata Tartı Terazi Çeşitleri

   Ata tartı olarak siz kıymetli müşterilerimize yüzlerce çeşit tartı modeli sunmaktan gurur duyuyoruz. Her ihtiyaca uygun tartı modeli her bütçeye uygun yatlarla bir tık kadar uzağınızda. Web sitemizde küçük ağırlıklar tartmak için LCD ve LED göstergeli elektronik teraziler ve büyük ağırlıklar tartmak için LCD ve LED göstergeli elektronik tartılarımızın 1500 kilograma kadar tartım kapasitesi mevcuttur. İhtiyacınıza uygun tartı modelini belirlemek için web sitemizin ürünler sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Eğer birkaç farklı elektronik terazi arasında kaldıysanız ürünlerin özelliklerini karşılaştırıp ihtiyaçlarınız için en uygun olan elektronik teraziyi bulabilirsiniz.Hangi Ortamlarda Dikomsan jcs-a (30 kg-1 g) Sayıcı Terazisi Kullanılmaz?

- Dikomsan jcs-a  (30 kg-1 gSayıcı Terazisi klima ve ısıtıcıların yanında olmalıdır.
- Dikomsan jcs-a  (30 kg-1 g) Sayıcı Terazisi direkt güneş ışığı alan ortamda bulunmamalı.
- Dikomsan jcs-a  (30 kg-1 g) Sayıcı Terazi kurulduğu, çalışacağı yer sabit olmalı ve titreşimli, dönen cihazların yanında olmamalı.
- Dikomsan jcs-a  (30 kg-1 g) Sayıcı Terazisi manyetik alanlarda olmamalı veya manyetik enerji çıkaran cihazlar yanında olmamalı.
- Dikomsan jcs-a  (30 kg-1 g) Sayıcı Terazisi çok hava akımı olan veya ani sıcaklık değişimine yol açan kapı pencere yanında olmamalı.
- Dikomsan jcs-a  (30 kg-1 g) Sayıcı Terazisini kullanmadığınız durumlarda kapalı tutmaya özen gösteriniz.
- Dikomsan jcs-a  (30 kg-1 g) Sayıcı Terazisini ilk şarj sırasında toplamda 8 saat şarj etmeniz gerekmektedir. Bu şarj bataryanızın daha uzun süre dayanmasını sağlayacaktır

Dikomsan jcs-a (30 kg-1 g) Sayıcı Terazisini Neden Tercih Etmelisiniz?

- Dikomsan jcs-a  (30 kg-1 g) Sayıcı Terazisini zorlu hava şartlarında gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
- Dikomsan jcs-a  (30 kg-1 g) Sayıcı Terazisi uzun ömürlü bataryası sayesinde şarj etmeden 600 saat kadar kullanım sağlar.
- Dikomsan jcs-a  (30 kg-1 g) Sayıcı Terazisi dayanıklı ve uzun ömürlüdür.
- Dikomsan jcs-a  (30 kg-1 g) Sayıcı Terazisinin kolay kullanımı ile herkes tarafından rahat ve hızlıca kullanılır.
- Dikomsan jcs-a  (30 kg-1 g) Sayıcı Terazisinin arka aydınlatmalı Lcd paneli ile hem tartılan ürünün ağırlığını hem de ürünün fiyatını görebilirsiniz.Verimlilik İçin Tasarlandı

   Dikomsan jcs-a (30 kg-1 gSayıcı Terazisi şık ve kullanışlı yapısı ile mühendislerimiz tarafından uzun ömürlü kullanım için tasarlandı.Kaliteli ve Ulaşılabilir Teknoloji

   Ata tartı olarak misyonumuz; kaliteli ve kullanıcı dostu ürünleri müşterilerimize ata tartı güvencesi ile sunmaktır. Yılların bize vermiş olduğu özgüvenle ve her gün büyüyen müşteri ağımızla en büyük gururumuz kaliteli ve ulaşılabilir fiyatlı ürünler üretmektir. Ata tartı olarak betsa baskül ve tartı çeşitlerini 2 yıllık geniş garanti ağımızla sizlerin satışına sunuyoruz. Yaygın yedek parça ağımızla ürünlerinizde bir sıkıntı çıkması durumunda her an yanınızdayız.

   Kaliteli ve uygun fiyatlı tartı denilince akla ata tartının gelmesinin bir sebebi var. Siz kıymetli müşterilerimizi de ata tartının geniş müşteri ağında görmekten mutluluk duyarız. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri siz değerli müşterilerimiz için bir araya getirdik. Betsa pazarcı baskülü gibi bir çok ürünü web sitemizin ana sayfasında bir arada bulmanız mümkün. Bütün ürünlerimiz kaliteli ve muadillerine göre uygun fiyatlıdır. Eğer hala alacak olduğunuz tartıya karar vermekte güçlük çekiyorsanız web sitemizin ana sayfasında bulunan ürünleri karşılaştır kısmını kullanmanızı tavsiye ederiz.
Yerli İmalat ve Yetkili Servis Ağı

   Ata tartı bünyesinde imalatını yaptığımız bütün ürünler %100 yerli ve milli imalatımızdır. Yaygın servis ağımız sayesinde ürünlerimizde herhangi bir sorun çıkmasına karşı hızlı ve güvenli servis ağımızla hizmetinizdeyiz.


Dikomsan jcs-a (30 kg-1 g) Sayıcı Terazi Değiştirilebilir Tartı Kapasiteleri


Tek Seferlik Sarj ile Uzun Süreli Kullanım

LCD göstergeli şarj edilebilir ya da akü ile kullanılabilir Dikomsan jcs-a (30 kg-1 g) Sayıcı Terazisine sahip olabilirsiniz. Uzun ömürlü bataryası sayesinde 600 saate kadar kullanım imkanı sağlar.


   Ata tartıda çalışan mühendislerimiz siz kıymetli müşterilerimiz için her şeyin en iyisini düşünür. İsterseniz Dikomsan jcs-a (30 kg-1 g) Sayıcı Terazisinin içerisinde bulanan dahili aküyle şarj edip kullanmaya devam edebilirsiniz.Arka Aydınlatmalı Lcd Gösterge

   Her ayrıntısı size kullanım kolaylığı sağlaması için düşünüldü. Arka aydınlatmalı Lcd gösterge paneli ile Dikomsan jcs-a (30 kg-1 g) Sayıcı Terazisini en güneşli havalarda bile rahatça kullanabilirsiniz. Güçlü arka aydınlatmalı Lcd göstergesi sayesinde size herhangi bir görüş zorluğu yaşatmamaktadır.Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
HD Bilişim® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.