Menü
Your Cart


Dikomsan OPN 150 Kg

Dikomsan OPN 150 Kg
En Çok Satan
Dikomsan OPN 150 Kg
7.500,00₺
Vergiler Hariç: 7.500,00₺
  • Stok: Stokta Var
  • Model: OPN-150Kg
W3.CSS

W3.CSS Modal

×

OPN

Özellikler

Ticari Faaliyete Onaylı

Ön ve Arka LCD Gösterge

Çift Taraf Ekran Işığı

İkili Taksimat (Dual-Range)

Üst Tabla Paslanmaz

Katlanabilir Boyun

99 Adet Ürün Hafızası

Aşırı Yük ve Darbelere Karşı Dayanıklı

Şarj Edilebilir Akü ve Adaptör ile Kullanım

 Opsiyonlar

RS-232 Bağlantısı

 Teknik Özellikler

Model               OPN - 30           OPN -  60          OPN - 150

Kapasite          30kg                60kg                         150kg

Taksimat        5g / 10g                  10g / 20g                  20g / 50g


 Kefe             350x400mm

Çalışma Sıcaklığı   -10ºC ~ 40ºC 

Güç Kaynağı   Şarj Edilebilir Akü veya Adaptör


Dikomsan OPN 150 Kg Tartı Nedir ?

   Teraziler yıllar boyunca bir şeyleri ölçmek için kullanılan yegane araçlar olmuşlardır. Teknoloji geliştikçe tartı cihazları geleneksel tartım ölçeklerinin aksine hassas bir şekilde ölçüm yapacak hale geldi. Ata tartı olarak en iyi terazileri sizlere sunmaya çalışıyoruz. Ata tartı ile güvenilir alışverişin keyfini çıkarın. Yapmanız gereken tek şey sitemizde size uygun ürünü bulmak. Eski zamanlarda tahterevalliye benzeyen teraziler vardı. Bir tarafına tartılacak olan eşyalar diğer tarafını ise demir ağırlıklar koyulurdu. Her iki taraf dengelendiğinde tartım işlemi tamamlanmış oluyordu. Bu terazilerle ancak büyük ölçekleri ürünleri tartabiliyorduk. Bu tartılarla hassas, harf ölçüleri tatmanız mümkün değildi. Günümüzde ise dijital ve elektronik tartı aletleri sayesinde birçok şeyi tartmak basit hale geldi. Modern barkod merkezli elektronik terazilerle küçük miktarları hassas bir şekilde ölçebilirsiniz.


Hangi Tartıyı Tercih Etmeliyim ?

Günlük hayatımızda kullandığımız teraziler çok daha farklı fonksiyonlara sahiptirler. Bu sabeple birden fazla alanda kullanım sağlayabilirler. En fazla kullanım sağladığı sektör ise endüstriyel alanlardır. Terazilerin, laboratuvar ortamlarında tercih edilmelerinin en yegane sebebi teknolojik donanımlara ve çeşitliliğine sahip olmalarıdır. Terazilerin kullanım alanlarına şöyle bir bakacak olursak; Market , Manav , Balıkçı Kimya, Kozmetik, Kalite Kontrol Araştırma laboratuvarları, Tıp, Eczacılık ve İlaç, Sanayi sektörlerini sıralayabiliriz. Ata tartı bünyesinde, amacınıza yönelik kullanım sağlayabileceğiniz , farklı donanımlara ve güvenilirliğe sahip onlarca marka ve yüzlerce çeşit teraziler bulunmaktadır. Tam donanımlı terazilerimiz; Tartım terazileri, su geçirmez teraziler, sayıcı teraziler, fiyat hesaplamalı teraziler , hassas laboratuvar terazileri, medikal teraziler, ekonomik tartım, barkodlu sistem terazileri, bu terazi çeşitliliğimizin arasındadır.

Basküller analog tartı olarak bilinen modellerden biri olarak sayılmaktadır. Medikal basküllerin kullanım alanları ise muaynehaneler ve doğumhanelerdir. Doğumhanelerde tercih edilen teraziler bebeklerin kilo ve boyunun ölçümünü sağlayabilen baskül modelleridir. Basküllerin de tartılarda olduğu gibi farklı donanımlara sahip çeşitlilikleri mevcuttur. Tartılar küçük ağırlıkları ölçüm görevinde kullanılırken, basküller büyük ağırlıkların ölçümünde kullanılan cihaz görevini görmektedir. Basküllerin ticari alanlarda, büyük baş hayvan ve küçük baş hayvan ağırlığı ölçmede de kullanım sağlamaktadır. Ata tartı bünyesinde birçok alanda yardım sağlayabilecek opsiyonel birden fazla baskül çeşidi sunulmaktadır. Fiyat hesaplamalı, sayıcı basküller, tartım baskülleri, çengel baskül, vinç baskülü, trans palet baskül, paslanmaz basküller, hayvan baskülü, hisse paylaşım baskülü, ağır hizmet baskülleri, süt baskülleri ve mobil baskül çeşitlerimize Ata Tartı firmamızın ürün gamında bulabilirsiniz






Ata Tartı Terazi Çeşitleri

   Ata tartı olarak siz kıymetli müşterilerimize yüzlerce çeşit tartı modeli sunmaktan gurur duyuyoruz. Her ihtiyaca uygun tartı modeli her bütçeye uygun fiyatlarla bir tık kadar uzağınızda. Web sitemizde küçük ağırlıklar tartmak için LCD ve LED göstergeli elektronik teraziler ve büyük ağırlıklar tartmak için LCD ve LED göstergeli elektronik tartılarımızın 1500 kilograma kadar tartım kapasitesi mevcuttur. İhtiyacınıza uygun tartı modelini belirlemek için web sitemizin ürünler sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Eğer birkaç farklı elektronik terazi arasında kaldıysanız ürünlerin özelliklerini karşılaştırıp ihtiyaçlarınız için en uygun olan elektronik teraziyi bulabilirsiniz.


Hangi Ortamlarda Dikomsan OPN 150 Kg Terazi Kullanılmaz ?

- Klima ve ısıtıcıların yanında olmalıdır.
- Dikomsan OPN 150 Kg teraziler direk güneş ışığı alan ortamda bulunmamalı.
- Dikomsan OPN 150 Kg terazilerin kurulduğu, çalışacağı yer sabit olmalı ve titreşimli, dönen cihazların yanında olmamalı.
- Dikomsan OPN 150 Kg terazileri manyetik alanlarda olmamalı veya manyetik enerji çıkaran cihazlar yanında olmamalı.
- Dikomsan OPN 150 Kg terazileri çok hava akımı olan veya ani sıcaklık değişimine yol açan kapı pencere yanında olmamalı.
- Dikomsan OPN 150 Kg terazilerini kullanmadığınız durumlarda kapalı tutmaya özen gösteriniz.
- Dikomsan OPN 150 Kg terazinizi ilk şarj sırasında toplamda 8 saat şarj etmeniz gerekmektedir. Bu şarj bataryanızın daha uzun süre dayanmasını sağlayacaktır.









Dikomsan OPN 150 Kg Terazisini Neden Tercih Etmelisiniz ?

- Dikomsan OPN 150 Kg terazisini zorlu hava şartlarında gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
- Dikomsan OPN 150 Kg terazisinin uzun ömürlü bataryası sayesinde şarj etmeden 600 saate kadar kullanım sağlar.
- Dikomsan OPN 150 Kg terazileri dayanıklı ve uzun ömürlüdür.
- Dikomsan OPN 150 Kg terazisi kolay kullanımı ile herkes tarafından kolay ve hızlıca kullanılır. 3 adet arka aydınlatmalı LCD panel ile hem tartılan ürünün ağırlığını hem de ürünün fiyatını görebilirsiniz.




Verimlilik İçin Tasarlandı

   Dikomsan OPN 150 Kilogram terazi baskülü şık ve kullanışlı yapısı ile mühendislerimiz tarafından uzun ömürlü kullanım için tasarlandı.












Kaliteli ve Ulaşılabilir Teknoloji

   Ata tartı olarak misyonumuz; kaliteli ve kullanıcı dostu ürünleri müşterilerimize ata tartı güvencesi ile sunmaktır. Yılların bize vermiş olduğu özgüvenle ve her gün büyüyen müşteri ağımızla en büyük gururumuz kaliteli ve ulaşılabilir fiyatlı ürünler üretmektir. Ata tartı olarak betsa baskül ve tartı çeşitlerini 2 yıllık geniş garanti ağımızla sizlerin satışına sunuyoruz. Yaygın yedek parça ağımızla ürünlerinizde bir sıkıntı çıkması durumunda her an yanınızdayız.
   Kaliteli ve uygun fiyatlı tartı denilince akla ata tartının gelmesinin bir sebebi var. Siz kıymetli müşterilerimizi de ata tartının geniş müşteri ağında görmekten mutluluk duyarız. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri siz değerli müşterilerimiz için bir araya getirdik. Betsa pazarcı baskülü gibi bir çok ürünü web sitemizin ana sayfasında bir arada bulmanız mümkün. Bütün ürünlerimiz kaliteli ve muadillerine göre uygun fiyatlıdır. Eğer hala alacak olduğunuz tartıya karar vermekte güçlük çekiyorsanız web sitemizin ana sayfasında bulunan ürünleri karşılaştır kısmını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Yerli İmalat ve Yetkili Servis Ağı

   Ata tartı bünyesinde imalatını yaptığımız bütün ürünler %100 yerli ve milli imalatımızdır. Yaygın servis ağımız sayesinde ürünlerimizde herhangi bir sorun çıkmasına karşı hızlı ve güvenli servis ağımızla hizmetinizdeyiz.








İsteğe Göre Değiştirilebilir Tartı Kapasitesi


Tek Seferlik Sarj ile Uzun Süreli Kullanım

Tek seferde 600 saate kadar kullanım ömrüne sahip Dikomsan OPN 150 kg basküle sahip olabilirsiniz.


   Ata tartıda çalışan mühendislerimiz siz kıymetli müşterilerimiz için her şeyin en iyisini düşünür. İsterseniz Dikomsan OPN 150 Kg model tartılarımızın içerisinde bulanan dahili aküyü şarj edip 600 saatlik bir kullanım ömrüne sahip olabilirsiniz yada 6 adet kalem pille Dikomsan OPN 150 Kg model tartınızı kullanıma devam edebilirsiniz.





Arka Aydınlatmalı LCD Gösterge

   Her ayrıntısı size kullanım kolaylığı sağlaması için düşünüldü. Arka aydınlatmalı LCD gösterge paneli ile Dikomsan OPN 150 Kg model tartınızı en güneşli havalarda bile rahatça kullanabilirsiniz.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
HD Bilişim® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.