Menü
Your Cart


Tem Ege-Led Market Terazisi 30 Kg

Tem Ege-Led Market Terazisi 30 Kg
Tem Ege-Led Market Terazisi 30 Kg
5.950,00₺
Vergiler Hariç: 5.950,00₺
  • Stok: Stokta Var
  • Model: ege-led-m-30
W3.CSS

W3.CSS Modal

×

İkili taksimat (Çok Aralıklı 2x3.000 taksimat)3 x

6 hane kırmızı LED gösterge.

Rakam boyu: 13 mm

250 adet PLU (Birim Fiyat Hafızası)8 adet tek tuşla ulaşılabilir PLU

40 saate kadar akülü kullanım

Yazıcılı modellerde Toplam Hafızası (M+, MR fonksiyonları)

Üst üste ve maksimum çekere kadar dara alabilme

Otomatik ve tuş ile sıfırlama

Yazıcı, bilgisayar bağlantı opsiyonları


Tem Ege-Led Market Terazisi 30 Kg Nedir?

   Tem Ege-Led Market Terazilerimizde ikili taksimat (Çok aralıklı 2x3.000 taksimat) özelliği bulunmaktadır. 3 x 6 hane LCD göstergeye sahiptir. Pazarcı modellerimizde çift akü sayesinde 200 saate kadar kullanımı  mümkündür. Tem Ege-Led Market Terazilerimizin yazıcı ve bilgisayar bağlantı opsiyonları bulunmaktadır. Otomatik ve tuş ile sıfırlama yapılabilmektedir. Dayanıklı bir terazi modeli olan Tem Srp Pazarcı Terazimiz üst üste ve maksimum çekere kadar dara alabilme özelliği vardır.

   Teraziler yıllar boyunca bir şeyleri ölçmek için kullanılan yegane araçlar olmuşlardır. Teknoloji geliştikçe tartı cihazları geleneksel tartım ölçeklerinin aksine hassas bir şekilde ölçüm yapacak hale geldi. Ata tartı olarak en iyi terazileri sizlere sunmaya çalışıyoruz. Ata tartı ile güvenilir alışverişin keyfini çıkarın. Yapmanız gereken tek şey sitemizde size uygun ürünü bulmak. Eski zamanlarda tahterevalliye benzeyen teraziler vardı. Bir tarafına tartılacak olan eşyalar diğer tarafını ise demir ağırlıklar koyulurdu. Her iki taraf dengelendiğinde tartım işlemi tamamlanmış oluyordu. Bu terazilerle ancak büyük ölçekleri ürünleri tartabiliyorduk. Bu tartılarla hassas, hafif ölçüleri tatmanız mümkün değildi. Günümüzde ise dijital ve elektronik tartı aletleri sayesinde birçok şeyi tartmak basit hale geldi. Modern barkod merkezli elektronik terazilerle küçük miktarları hassas bir şekilde ölçebilirsiniz.

Hangi Tartıyı Tercih Etmeliyim?

   Günlük hayatımızda kullandığımız teraziler çok daha farklı fonksiyonlara sahiptirler. Bu sebeple birden fazla alanda kullanım sağlayabilirler. En fazla kullanım sağladığı sektör ise endüstriyel alanlardır. Terazilerin, laboratuvar ortamlarında tercih edilmelerinin en yegane sebebi teknolojik donanımlara ve çeşitliliğine sahip olmalarıdır. Terazilerin kullanım alanlarına şöyle bir bakacak olursak; Market , Manav , Balıkçı Kimya, Kozmetik, Kalite Kontrol Araştırma laboratuvarları, Tıp, Eczacılık ve İlaç, Sanayi sektörlerini sıralayabiliriz. Ata tartı bünyesinde, amacınıza yönelik kullanım sağlayabileceğiniz , farklı donanımlara ve güvenilirliğe sahip onlarca marka ve yüzlerce çeşit teraziler bulunmaktadır. Tam donanımlı terazilerimiz; Tartım terazileri, su geçirmez teraziler, sayıcı teraziler, fiyat hesaplamalı teraziler , hassas laboratuvar terazileri, medikal teraziler, ekonomik tartım, barkodlu sistem terazileri, bu terazi çeşitliliğimizin arasındadır.

   Basküller analog tartı olarak bilinen modellerden biri olarak sayılmaktadır. Medikal basküllerin kullanım alanları ise muayenehaneler ve doğumhanelerdir. Doğumhanelerde tercih edilen teraziler bebeklerin kilo ve boyunun ölçümünü sağlayabilen baskül modelleridir. Basküllerin de tartılarda olduğu gibi farklı donanımlara sahip çeşitlilikleri mevcuttur. Tartılar küçük ağırlıkları ölçüm görevinde kullanılırken, basküller büyük ağırlıkların ölçümünde kullanılan cihaz görevini görmektedir. Basküllerin ticari alanlarda, büyük baş hayvan ve küçük baş hayvan ağırlığı ölçmede de kullanım sağlamaktadır. Ata tartı bünyesinde birçok alanda yardım sağlayabilecek opsiyonel birden fazla baskül çeşidi sunulmaktadır. Fiyat hesaplamalı, sayıcı basküller, tartım baskülleri, çengel baskül, vinç baskülü, transpalet baskül, paslanmaz basküller, hayvan baskülü, hisse paylaşım baskülü, ağır hizmet baskülleri, süt baskülleri ve mobil baskül çeşitlerimize Ata Tartı firmamızın ürün gamında bulabilirsiniz.


Ata Tartı Terazi Çeşitleri

   Ata tartı olarak siz kıymetli müşterilerimize yüzlerce çeşit tartı modeli sunmaktan gurur duyuyoruz. Her ihtiyaca uygun tartı modeli her bütçeye uygun fiyatlarla bir tık kadar uzağınızda. Web sitemizde küçük ağırlıklar tartmak için LCD ve LED göstergeli elektronik teraziler ve büyük ağırlıklar tartmak için LCD ve LED göstergeli elektronik tartılarımızın 1500 kilograma kadar tartım kapasitesi mevcuttur. İhtiyacınıza uygun tartı modelini belirlemek için web sitemizin ürünler sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Eğer birkaç farklı elektronik terazi arasında kaldıysanız ürünlerin özelliklerini karşılaştırıp ihtiyaçlarınız için en uygun olan elektronik teraziyi bulabilirsiniz. 

 Hangi Ortamlarda Tem Ege-Led Market Terazisi 30 Kg Kullanılmaz?


- Tem Ege-Led Market Terazisi tozlu ortamlarda kullanılmamalıdır.
Tem Ege-Led Market Terazisi klima ve ısıtıcıların yanında olmalıdır.
Tem Ege-Led Market Terazisi direkt güneş ışığı alan ortamda bulunmamalı.
Tem Ege-Led Market Terazisi kurulduğu, çalışacağı yer sabit olmalı ve titreşimli, dönen cihazların yanında olmamalı.
Tem Ege-Led Market Terazisi manyetik alanlarda olmamalı veya manyetik enerji çıkaran cihazlar yanında olmamalı.
Tem Ege-Led Market Terazisi çok hava akımı olan veya ani sıcaklık değişimine yol açan kapı pencere yanında olmamalı.
Tem Ege-Led Market Terazisini kullanmadığınız durumlarda kapalı tutmaya özen gösteriniz.
Tem Ege-Led Market Terazisini ilk şarj sırasında toplamda 8 saat şarj etmeniz gerekmektedir. Bu şarj bataryanızın daha uzun süre dayanmasını sağlayacaktır.
Tem Ege-Led Market Terazisini Neden Tercih Etmelisiniz?

-Tem Ege-Led Market Terazisini zorlu hava şartlarında gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
-Tem Ege-Led Market Terazisini uzun ömürlü bataryası sayesinde şarj etmeden 600 saat kadar kullanım sağlar.
-Tem Ege-Led Market Terazisinin çift aküsü sayesinde şarj etmeden size 200 saatlik kullanım sağlar.
-Tem Ege-Led Market Terazisi dayanıklı ve uzun ömürlüdür.
-Tem Ege-Led Market Terazisi  kolay kullanımı ile herkes tarafından kolay ve hızlıca kullanılır. Arka aydınlatmalı LCD panel ile hem tartılan ürünün ağırlığını hem de ürünün fiyatını görebilirsiniz.

 

Verimlilik İçin Tasarlandı

Tem Ege-Led Market Terazisi  şık ve kullanışlı yapısı ile mühendislerimiz tarafından uzun ömürlü kullanım için tasarlandı.

Kaliteli ve Ulaşılabilir Teknoloji

   Ata tartı olarak misyonumuz; kaliteli ve kullanıcı dostu ürünleri müşterilerimize ata tartı güvencesi ile sunmaktır. Yılların bize vermiş olduğu özgüvenle ve her gün büyüyen müşteri ağımızla en büyük gururumuz kaliteli ve ulaşılabilir fiyatlı ürünler üretmektir. Ata tartı olarak betsa baskül ve tartı çeşitlerini 2 yıllık geniş garanti ağımızla sizlerin satışına sunuyoruz. Yaygın yedek parça ağımızla ürünlerinizde bir sıkıntı çıkması durumunda her an yanınızdayız.

   Kaliteli ve uygun fiyatlı tartı denilince akla ata tartının gelmesinin bir sebebi var. Siz kıymetli müşterilerimizi de ata tartının geniş müşteri ağında görmekten mutluluk duyarız. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri siz değerli müşterilerimiz için bir araya getirdik. Betsa pazarcı baskülü gibi bir çok ürünü web sitemizin ana sayfasında bir arada bulmanız mümkün. Bütün ürünlerimiz kaliteli ve muadillerine göre uygun fiyatlıdır. Eğer hala alacak olduğunuz tartıya karar vermekte güçlük çekiyorsanız web sitemizin ana sayfasında bulunan ürünleri karşılaştır kısmını kullanmanızı tavsiye ederiz.


Yerli İmalat ve Yetkili Servis Ağı 

   Ata tartı bünyesinde imalatını yaptığımız bütün ürünler %100 yerli ve milli imalatımızdır. Yaygın servis ağımız sayesinde ürünlerimizde herhangi bir sorun çıkmasına karşı hızlı ve güvenli servis ağımızla hizmetinizdeyiz.Tem Ege-Led Market Terazisi Tartı Kapasiteleri 

Tek Seferlik Şarj ile Uzun Süreli Kullanım 


200 saate kadar
 Akülü (Çift akü)
kullanım özelliğine
sahip Tem Ege-Led
 30 Kg Market
 Terazisine sahip

olabilirsiniz.


Ata tartıda çalışan mühendislerimiz
 siz kıymetli müşterilerimiz için her
 şeyin en iyisini düşünür. İsterseniz
 Tem Ege-Led 30 Kg Market Terazisinin
içerisinde bulanan dahili aküyü şarj
 edip 200 saatlik bir kullanım ömrüne
 sahip olabilirsiniz.Kırmızı Led Gösterge

Her ayrıntısı size kullanım kolaylığı sağlaması için düşünüldü. Arka aydınlatmalı Led gösterge paneli ile Tem Ege-Led 30 kg Market Terazisini en güneşli havalarda bile rahatça kullanabilirsiniz. Güçlü Led aydınlatması sayesinde size herhangi bir görüş zorluğu yaşatmamaktadır. 3 x 6 tane kırmızı LED göstergesi bulunmaktadır.Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
HD Bilişim® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.