Menü
Your Cart


Hana 9500 Terazi 150 Kg

Hana 9500 Terazi 150 Kg
En Çok Satan
Hana 9500 Terazi 150 Kg
6.000,00₺
6.750,00₺
Vergiler Hariç: 6.000,00₺
  • Stok: Stokta Var
  • Model: Hs9500
  • SKU: 232
W3.CSS

W3.CSS Modal

×

OLDUKÇA GENİŞ BİR KEFE BOYUNA SAHİP OLAN 9500 SERİSİ ELEKTRONİK TERAZİ 15 -30 - 60 - 150 KG SEÇENEKLERİ İLE HER TÜR SATIŞ İÇİN EN UYGUN SEÇENEKTİR. TAŞINABİLİRLİĞİ ÖNE ÇIKAN HS- 9500 150 KG LIK SEÇENEK İLE EN KÜÇÜK BASKÜL ÖZELLİĞİ KAZANMAKTADIR. PARLAK EKRAN AYDINLATMASI GECE DAHİ ÇOK NET BİR OKUNURLUK SAĞLAR. GENİŞ LCD EKRAN HEM SATICI HEMDE MÜŞTERİ İÇİN OKUNMAYI KOLAYLAŞTIRIR. YÜKSEK TEKNOLOJİ KULLANILARAK ÜRETİMİ YAPILAN HS-9500 TARTIM HASSASİYETİ VE ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ AÇISINDAN KUSURSUZDUR. EKRANDA DAİMİ OLARAK DURAN AKÜ SÜRESİ GÖSTERGESİ SAYESİNDE HİÇBİR ZAMAN SİZİ YARI YOLDA BIRAKMAZ. AKÜNÜN DOLULUK ORANI HER ZAMAN GÖZÜNÜZÜN ÖNÜNDEDİR. 12 VOLTLUK AKÜ İLE ÇALIŞAN HS-9500 SİZE ÇOK UZUN ELEKTRİKSİZ ORTAMDA ÇALIŞMA RAHATLIĞI SUNAR. BİRÇOK PAZARCI TERAZİSİNDEN FARKLI OLARAK 54 FİYAT BELLEĞİ FİYAT YAZMA İŞLEMİNİ KOLAYLAŞTIRMAKTADIR.

 

2. FİYAT HESAPLAMALI PAZARCI TERAZİSİ

 

3. 15 - 30 - 60 - 150 KG TARTIM YAPABİLEN TERAZİLER SATIN ALABİLİRSİNİZ

 

4. 54 FİYAT BELLEĞİ

 

5. SAĞLAM GÖVDE YAPISI

 

6. 12 VOLTLUK İÇİNE YERLEŞTİRİLMİŞ AKÜ İLE ÇOK UZUN SÜRE ELEKTRİKSİZ KULLNMA ( 300 SAAT MAX)

 

7. ADAPTÖRSÜZDÜR AC KABLO İLE AKÜ DOLDURULUR

 

8. 2 YIL FİRMA GARANTİSİ

 

9. YERLİ ÜRETİM

 

10. HER İKİ YÖNDE LCD IŞIKLI GÖSTEGE ( GENİŞ)

 

11. OİML (SATIŞA UYGUNLUK BELGESİ)

 

12. CE (AVRUPA STANDARLARI BELGESİ)

 

13. YAYGIN SERVİS AĞI

 

14. KAYMAYI ENGELLEYEN ÇUKUR KEFE SİSTEMİ

 

15. SABİT AKÜ SÜRESİ İLE HER AN ŞARJ MİKTARINI GÖREBİLME


Hana 9500 Terazi 150 Kg Nedir ?

   Oldukça geniş bir kefe boyuna sahip olan 9500 serisi elektronik terazi 15-30-60-150 kg seçenekleri ile her tür tartım ürünü için uygun bir terazidir. Taşınabilirliği öne çıkan HS-9500 150 kg'lık seçeneği ile en küçük baskül özelliğini taşımaktadır. Parlak ekran aydınlatması sayesinde gece dahi çok net bir okunurluk sağlamaktadır. Geniş LCD ekran sayesinde hem satıcı için hem de müşteri için okumayı kolaylaştırır. Yüksek teknoloji kullanılarak üretimi yapılan HS-9500 tartım hassasiyeti ve çözünürlüğü açısından kusursuzdur. Ekranda daimi olarak duran akü süresi göstergesi sayesinde sizi hiçbir zaman yarı yolda bırakmaz. Akünün doluluk oranını her zaman ekranda görebilirsiniz. 12 voltluk akü ile çalışan HS-9500 elektriksiz kullanımı sayesinde size uzun saatler boyunca çalışma rahatlığı sunar. Birçok pazarcı terazisinden farklı olarak 54 fiyat belleği sayesinde fiyat yazma işlemini kolaylaştırmaktadır.

   Teraziler yıllar boyunca bir şeyleri ölçmek için kullanılan yegane araçlar olmuşlardır. Teknoloji geliştikçe tartı cihazları geleneksel tartım ölçeklerinin aksine hassas bir şekilde ölçüm yapacak hale geldi. Ata tartı olarak en iyi terazileri sizlere sunmaya çalışıyoruz. Ata tartı ile güvenilir alışverişin keyfini çıkarın. Yapmanız gereken tek şey sitemizde size uygun ürünü bulmak. Eski zamanlarda tahterevalliye benzeyen teraziler vardı. Bir tarafına tartılacak olan eşyalar diğer tarafını ise demir ağırlıklar koyulurdu. Her iki taraf dengelendiğinde tartım işlemi tamamlanmış oluyordu. Bu terazilerle ancak büyük ölçekleri ürünleri tartabiliyorduk. Bu tartılarla hassas, harf ölçüleri tartmanız mümkün değildi. Günümüzde ise dijital ve elektronik tartı aletleri sayesinde birçok şeyi tartmak basit hale geldi. Modern barkod merkezli elektronik terazilerle küçük miktarları hassas bir şekilde ölçebilirsiniz.Hangi Tartıyı Tercih Etmeliyim ?

   Günlük hayatımızda kullandığımız teraziler çok daha farklı fonksiyonlara sahiptirler. Bu sabeple birden fazla alanda kullanım sağlayabilirler. En fazla kullanım sağladığı sektör ise endüstriyel alanlardır. Terazilerin, laboratuvar ortamlarında tercih edilmelerinin en yegane sebebi teknolojik donanımlara ve çeşitliliğine sahip olmalarıdır. Terazilerin kullanım alanlarına şöyle bir bakacak olursak; Market , Manav , Balıkçı Kimya, Kozmetik, Kalite Kontrol Araştırma laboratuvarları, Tıp, Eczacılık ve İlaç, Sanayi sektörlerini sıralayabiliriz. Ata tartı bünyesinde, amacınıza yönelik kullanım sağlayabileceğiniz , farklı donanımlara ve güvenilirliğe sahip onlarca marka ve yüzlerce çeşit teraziler bulunmaktadır. Tam donanımlı terazilerimiz; Tartım terazileri, su geçirmez teraziler, sayıcı teraziler, fiyat hesaplamalı teraziler , hassas laboratuvar terazileri, medikal teraziler, ekonomik tartım, barkodlu sistem terazileri, bu terazi çeşitliliğimizin arasındadır.

   Basküller analog tartı olarak bilinen modellerden biri olarak sayılmaktadır. Medikal basküllerin kullanım alanları ise muaynehaneler ve doğumhanelerdir. Doğumhanelerde tercih edilen teraziler bebeklerin kilo ve boyunun ölçümünü sağlayabilen baskül modelleridir. Basküllerin de tartılarda olduğu gibi farklı donanımlara sahip çeşitlilikleri mevcuttur. Tartılar küçük ağırlıkları ölçüm görevinde kullanılırken, basküller büyük ağırlıkların ölçümünde kullanılan cihaz görevini görmektedir. Basküllerin ticari alanlarda, büyük baş hayvan ve küçük baş hayvan ağırlığı ölçmede de kullanım sağlamaktadır. Ata tartı bünyesinde birçok alanda yardım sağlayabilecek opsiyonel birden fazla baskül çeşidi sunulmaktadır. Fiyat hesaplamalı, sayıcı basküller, tartım baskülleri, çengel baskül, vinç baskülü, trans palet baskül, paslanmaz basküller, hayvan baskülü, hisse paylaşım baskülü, ağır hizmet baskülleri, süt baskülleri ve mobil baskül çeşitlerimize Ata Tartı firmamızın ürün gamında bulabilirsiniz.Ata Tartı Terazi Çeşitleri

   Ata tartı olarak siz kıymetli müşterilerimize yüzlerce çeşit tartı modeli sunmaktan gurur duyuyoruz. Her ihtiyaca uygun tartı modeli her bütçeye uygun fiyatlarla bir tık kadar uzağınızda. Web sitemizde küçük ağırlıklar tartmak için LCD ve LED göstergeli elektronik teraziler ve büyük ağırlıklar tartmak için LCD ve LED göstergeli elektronik tartılarımızın 1500 kilograma kadar tartım kapasitesi mevcuttur. İhtiyacınıza uygun tartı modelini belirlemek için web sitemizin ürünler sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Eğer birkaç farklı elektronik terazi arasında kaldıysanız ürünlerin özelliklerini karşılaştırıp ihtiyaçlarınız için en uygun olan elektronik teraziyi bulabilirsiniz.


Hangi Ortamlarda Hana 9500 150 Kg Terazi Kullanılmaz ?

- Hana 9500 Terazi 150 Kg Tartı Klima ve ısıtıcıların yanında olmalıdır.
- Hana 9500 Terazi 150 Kg Tartı direkt güneş ışığı alan ortamda bulunmamalı.
- Hana 9500 Terazi 150 Kg Tartıların kurulduğu, çalışacağı yer sabit olmalı ve titreşimli, dönen cihazların yanında olmamalı.
- Hana 9500 Terazi 150 Kg Tartıların manyetik alanlarda olmamalı veya manyetik enerji çıkaran cihazlar yanında olmamalı.
- Hana 9500 Terazi 150 Kg Tartılar çok hava akımı olan veya ani sıcaklık değişimine yol açan kapı pencere yanında olmamalı.
- Hana 9500 Terazi 150 Kg Tartıları kullanmadığınız durumlarda kapalı tutmaya özen gösteriniz.
- Hana 9500 Terazi 150 Kg Tartıları ilk şarj sırasında toplamda 8 saat şarj etmeniz gerekmektedir. Bu şarj bataryanızın daha uzun süre dayanmasını sağlayacaktır.


Hana 9500 150 Kg Terazi Neden Tercih Etmelisiniz ?

- Hana 9500 Terazi 150 Kg zorlu hava şartlarında gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
- Hana 9500 Terazi 150 Kg Tartısının 12 voltluk içine yerleştirilmiş aküsü sayesinde 300 saate kadar elektriksiz kullanıma uygundur.
- Hana 9500 Terazi 150 Kg dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Hana 9500 Terazi 150 Kg kolay kullanımı ile herkes tarafından kolay ve hızlıca kullanılır.
- Hana 9500 Terazi 150 Kg arka aydınlatmalı LCD panel ile hem tartılan ürünün ağırlığını hem de ürünün fiyatını görebilirsiniz.Verimlilik İçin Tasarlandı

   Hana 9500 Terazi 150 Kg şık ve kullanışlı yapısı ile mühendislerimiz tarafından uzun ömürlü kullanım için tasarlandı.
İsteğe Göre Değiştirilebilir Tartı Kapasitesi


Kaliteli ve Ulaşılabilir Teknoloji

   Ata tartı olarak misyonumuz; kaliteli ve kullanıcı dostu ürünleri müşterilerimize ata tartı güvencesi ile sunmaktır. Yılların bize vermiş olduğu özgüvenle ve her gün büyüyen müşteri ağımızla en büyük gururumuz kaliteli ve ulaşılabilir fiyatlı ürünler üretmektir. Ata tartı olarak betsa baskül ve tartı çeşitlerini 2 yıllık geniş garanti ağımızla sizlerin satışına sunuyoruz. Yaygın yedek parça ağımızla ürünlerinizde bir sıkıntı çıkması durumunda her an yanınızdayız.

   Kaliteli ve uygun fiyatlı tartı denilince akla ata tartının gelmesinin bir sebebi var. Siz kıymetli müşterilerimizi de ata tartının geniş müşteri ağında görmekten mutluluk duyarız. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri siz değerli müşterilerimiz için bir araya getirdik. Betsa pazarcı baskülü gibi bir çok ürünü web sitemizin ana sayfasında bir arada bulmanız mümkün. Bütün ürünlerimiz kaliteli ve muadillerine göre uygun yatlıdır. Eğer hala alacak olduğunuz tartıya karar vermekte güçlük çekiyorsanız web sitemizin ana sayfasında bulunan ürünleri karşılaştır kısmını kullanmanızı tavsiye ederiz.
Yerli İmalat ve Yetkili Servis Ağı

   Ata tartı bünyesinde imalatını yaptığımız bütün ürünler %100 yerli ve milli imalatımızdır. Yaygın servis ağımız sayesinde ürünlerimizde herhangi bir sorun çıkmasına karşı hızlı ve güvenli servis ağımızla hizmetinizdeyiz.
12 VOLTLUK İÇİNE YERLEŞTİRİLMİŞ AKÜ İLE ÇOK UZUN SÜRE ELEKTRİKSİZ KULLANIM

Tek seferde 300 saate kadar kullanım ömrüne sahip Hana 9500 Terazi 150 Kg sahip olabilirsiniz.


   Ata tartıda çalışan mühendislerimiz siz kıymetli müşterilerimiz için her şeyin en iyisini düşünür. İsterseniz Hana 9500 150 Kg model tartılarımızın içerisinde bulanan dahili aküyü şarj edip 600 saatlik bir kullanım ömrüne sahip olabilirsiniz yada 6 adet kalem pille Hana 9500 150 Kg model tartınızı kullanıma devam edebilirsiniz.


Arka Aydınlatmalı LCD Gösterge

   Her ayrıntısı size kullanım kolaylığı sağlaması için düşünüldü. Arka aydınlatmalı LCD gösterge paneli ile Hana 9500 150 Kg model tartınızı en güneşli havalarda bile rahatça kullanabilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

İlgili Makaleler

HD Bilişim® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.