Menu
Your Cart

Hana HS-1000 Terazi

Hana HS-1000
Hana HS-1000
Hana HS-1000
Hana HS-1000
Hana HS-1000 Terazi
1.172,84₺
Vergiler Hariç: 1.172,84₺
  • Stok: Stokta Var
  • Model: HS-1000
  • SKU: HS-1000
W3.CSS

W3.CSS Modal

×

HANA HS-1000 MODEL TERAZİ ÖZELLİKLERİ: 15 KG KAPASİTE SEÇENEĞİNE SAHİP TERAZİ 1 GR. HASSASİYETİNDEDİR. PLATFORM EBADI 20X28 CM DİR. EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ KUVVETLİ VE BÜYÜK LCD EKRANA SAHİPTİR. BACKLİGHT EKRAN AYDINLATMASI İLE RAHAT OKUNABİLEN KARAKTERLERE SAHİP BİR TERAZİDİR. HEM ÇUKUR KEFE HEM DE DÜZ KEFE SEÇENEĞİ VARDIR. İSTER DÜZ KEFELİ İSTER ÇUKUR KEFELİ KULLANABİLİRSİNİZ. AKÜLÜ VE ŞARJLIDIR. ÜST ÜSTE TOPLAMA ÖZELLİĞİ BULUNUR. PARÇA SAYMA FONKSİYONU VARDIR. EN ÖNEMLİ ÖZELLİĞİ TARTILAN AĞIRLIĞI HIZLI KARAR VEREREK DOĞRU SONUCU GÖSTERMESİDİR. ÜRÜN KALİTELİ VE UYGUN FİYATLIDIR. ÜST VE ALT LİMİT ÖZELLİĞİ İLE ALARM SİNYAL ÖZELLİĞİ BULUNUR. ELLE ÖNCEDEN BELİRLEYEBİLECEĞİNİZ DARA ÖZELLİĞİ İLE NORMAL DARA ALMA ÖZELLİĞİ BULUNUR.


Hana HS-1000 Terazi Nedir ?

   Hana HS 1000 modeli terazi 15 kg kapasite seçeneğine sahip 1 gr hassasiyetinde olan bir tartı modelimizdir. Platform ebadı 20x28 cm’dir. Ekran çözünürlüğü kuvvetli ve büyük LCD ekrana sahiptir. Backlight ekran aydınlatması ile rahat okunabilen karakterlere sahip bir terazidir. Hem çukur hem de düz kefe seçneği vardır. İster düz kefe ister çukur kefe olarak kullanabilirsiniz. Akülü ve sarjlıdır Üst üste toplama özelliği bulunur. Parça sayma fonksiyonu vardır. En önemli özelliği tartılan ağırlığı hızlı algılayarak hızlı bir şekilde doğru rakamı göstermesidir. Ürün kaliteli ve uygun fiyatlıdır. Üst ve alt limit özelliği ile alarm sinyal özelliği bulunur. Elle öncede belirleyebileceğiniz dara özelliği ile normal dara alma özelliği bulunur.

   Teraziler yıllar boyunca bir şeyleri ölçmek için kullanılan yegane araçlar olmuşlardır. Teknoloji geliştikçe tartı cihazları geleneksel tartım ölçeklerinin aksine hassas bir şekilde ölçüm yapacak hale geldi. Ata tartı olarak en iyi terazileri sizlere sunmaya çalışıyoruz. Ata tartı ile güvenilir alışverişin keyfini çıkarın. Yapmanız gereken tek şey sitemizde size uygun ürünü bulmak. Eski zamanlarda tahterevalliye benzeyen teraziler vardı. Bir tarafına tartılacak olan eşyalar diğer tarafını ise demir ağırlıklar koyulurdu. Her iki taraf dengelendiğinde tartım işlemi tamamlanmış oluyordu. Bu terazilerle ancak büyük ölçekleri ürünleri tartabiliyorduk. Bu tartılarla hassas, hafif ölçüleri tartmanız mümkün değildi. Günümüzde ise dijital ve elektronik tartı aletleri sayesinde birçok şeyi tartmak basit hale geldi. Modern barkod merkezli elektronik terazilerle küçük miktarları hassas bir şekilde ölçebilirsiniz.


Hangi Tartıyı Tercih Etmeliyim ?

   Günlük hayatımızda kullandığımız teraziler çok daha farklı fonksiyonlara sahiptirler. Bu sabeple birden fazla alanda kullanım sağlayabilirler. En fazla kullanım sağladığı sektör ise endüstriyel alanlardır. Terazilerin, laboratuvar ortamlarında tercih edilmelerinin en yegane sebebi teknolojik donanımlara ve çeşitliliğine sahip olmalarıdır. Terazilerin kullanım alanlarına şöyle bir bakacak olursak; Market , Manav , Balıkçı Kimya, Kozmetik, Kalite Kontrol Araştırma laboratuvarları, Tıp, Eczacılık ve İlaç, Sanayi sektörlerini sıralayabiliriz. Ata tartı bünyesinde, amacınıza yönelik kullanım sağlayabileceğiniz , farklı donanımlara ve güvenilirliğe sahip onlarca marka ve yüzlerce çeşit teraziler bulunmaktadır. Tam donanımlı terazilerimiz; Tartım terazileri, su geçirmez teraziler, sayıcı teraziler, fiyat hesaplamalı teraziler , hassas laboratuvar terazileri, medikal teraziler, ekonomik tartım, barkodlu sistem terazileri, bu terazi çeşitliliğimizin arasındadır.

   Basküller analog tartı olarak bilinen modellerden biri olarak sayılmaktadır. Medikal basküllerin kullanım alanları ise muaynehaneler ve doğumhanelerdir. Doğumhanelerde tercih edilen teraziler bebeklerin kilo ve boyunun ölçümünü sağlayabilen baskül modelleridir. Basküllerin de tartılarda olduğu gibi farklı donanımlara sahip çeşitlilikleri mevcuttur. Tartılar küçük ağırlıkları ölçüm görevinde kullanılırken, basküller büyük ağırlıkların ölçümünde kullanılan cihaz görevini görmektedir. Basküllerin ticari alanlarda, büyük baş hayvan ve küçük baş hayvan ağırlığı ölçmede de kullanım sağlamaktadır. Ata tartı bünyesinde birçok alanda yardım sağlayabilecek opsiyonel birden fazla baskül çeşidi sunulmaktadır. Fiyat hesaplamalı, sayıcı basküller, tartım baskülleri, çengel baskül, vinç baskülü, transpalet baskül, paslanmaz basküller, hayvan baskülü, hisse paylaşım baskülü, ağır hizmet baskülleri, süt baskülleri ve mobil baskül çeşitlerimize Ata Tartı firmamızın ürün gamında bulabilirsiniz.

Ata Tartı Terazi Çeşitleri

   Ata tartı olarak siz kıymetli müşterilerimize yüzlerce çeşit tartı modeli sunmaktan gurur duyuyoruz. Her ihtiyaca uygun tartı modeli her bütçeye uygun yatlarla bir tık kadar uzağınızda. Web sitemizde küçük ağırlıklar tartmak için LCD ve LED göstergeli elektronik teraziler ve büyük ağırlıklar tartmak için LCD ve LED göstergeli elektronik tartılarımızın 1500 kilograma kadar tartım kapasitesi mevcuttur. İhtiyacınıza uygun tartı modelini belirlemek için web sitemizin ürünler sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Eğer birkaç farklı elektronik terazi arasında kaldıysanız ürünlerin özelliklerini karşılaştırıp ihtiyaçlarınız için en uygun olan elektronik teraziyi bulabilirsiniz.Hangi Ortamlarda Hana HS-1000 Terazi Kullanılmaz ?

- Hana HS-1000 Terazi Klima ve ısıtıcıların yanında olmalıdır.
- Hana HS-1000 Terazi direkt güneş ışığı alan ortamda bulunmamalı.
- Hana HS-1000 Terazilerin kurulduğu, çalışacağı yer sabit olmalı ve titreşimli, dönen cihazların yanında olmamalı.
- Hana HS-1000 Teraziler manyetik alanlarda olmamalı veya manyetik enerji çıkaran cihazlar yanında olmamalı.
- Hana HS-1000 Teraziler çok hava akımı olan veya ani sıcaklık değişimine yol açan kapı pencere yanında olmamalı.
- Hana HS-1000 Terazileri kullanmadığınız durumlarda kapalı tutmaya özen gösteriniz.
- Hana HS-1000 Terazileri ilk şarj sırasında toplamda 8 saat şarj etmeniz gerekmektedir. Bu şarj bataryanızın daha uzun süre dayanmasını sağlayacaktır.
Hana HS-1000 Terazi Neden Tercih Etmelisiniz ?

- Hana HS-1000 Terazi zorlu hava şartlarında gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
- Hana HS-1000 Terazi 12 voltluk içine yerleştirilmiş aküsü sayesinde 300 saate kadar elektriksiz kullanıma uygundur.
- Hana HS-1000 Teraziler dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Hana HS-1000 Terazi kolay kullanımı ile herkes tarafından rahat ve hızlıca kullanılır.
- Hana HS-1000 Terazi arka aydınlatmalı LCD panel ile hem tartılan ürünün ağırlığını hem de ürünün fiyatını görebilirsiniz.Verimlilik İçin Tasarlandı

   Hana HS-1000 Terazi şık ve kullanışlı yapısı ile mühendislerimiz tarafından uzun ömürlü kullanım için tasarlandı.

Kaliteli ve Ulaşılabilir Teknoloji

   Ata tartı olarak misyonumuz; kaliteli ve kullanıcı dostu ürünleri müşterilerimize ata tartı güvencesi ile sunmaktır. Yılların bize vermiş olduğu özgüvenle ve her gün büyüyen müşteri ağımızla en büyük gururumuz kaliteli ve ulaşılabilir fiyatlı ürünler üretmektir. Ata tartı olarak betsa baskül ve tartı çeşitlerini 2 yıllık geniş garanti ağımızla sizlerin satışına sunuyoruz. Yaygın yedek parça ağımızla ürünlerinizde bir sıkıntı çıkması durumunda her an yanınızdayız.

   Kaliteli ve uygun fiyatlı tartı denilince akla ata tartının gelmesinin bir sebebi var. Siz kıymetli müşterilerimizi de ata tartının geniş müşteri ağında görmekten mutluluk duyarız. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri siz değerli müşterilerimiz için bir araya getirdik. Betsa pazarcı baskülü gibi bir çok ürünü web sitemizin ana sayfasında bir arada bulmanız mümkün. Bütün ürünlerimiz kaliteli ve muadillerine göre uygun fiyatlıdır. Eğer hala alacak olduğunuz tartıya karar vermekte güçlük çekiyorsanız web sitemizin ana sayfasında bulunan ürünleri karşılaştır kısmını kullanmanızı tavsiye ederiz.


Yerli İmalat ve Yetkili Servis Ağı

   Ata tartı bünyesinde imalatını yaptığımız bütün ürünler %100 yerli ve milli imalatımızdır. Yaygın servis ağımız sayesinde ürünlerimizde herhangi bir sorun çıkmasına karşı hızlı ve güvenli servis ağımızla hizmetinizdeyiz.

Hana HS-1000 15 Kg Terazi Tartı Kapasiteleri
12 VOLTLUK İÇİNE YERLEŞTİRİLMİŞ AKÜ İLE ÇOK UZUN SÜRE ELEKTRİKSİZ KULLANIM

Tek seferde 300 saate kadar kullanım ömrüne sahip Hana HS-1000 Terazi sahip olabilirsiniz.


   Ata tartıda çalışan mühendislerimiz siz kıymetli müşterilerimiz için her şeyin en iyisini düşünür. İsterseniz Hana HS-1000 Terazilerimiz içerisinde bulanan dahili aküyü şarj edip 300 saatlik bir kullanım ömrüne sahip olabilirsiniz.Arka Aydınlatmalı LCD Gösterge

   Her ayrıntısı size kullanım kolaylığı sağlaması için düşünüldü. Arka aydınlatmalı LCD gösterge paneli ile Hana HS-1000 model tartınızı en güneşli havalarda bile rahatça kullanabilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi