Menü
Your Cart


Küçükbaş Canlı Hayvan Baskülü AT1TA070X0800600-KUZU

Küçükbaş Canlı Hayvan Baskülü AT1TA070X0800600-KUZU
Küçükbaş Canlı Hayvan Baskülü AT1TA070X0800600-KUZU
17.516,20₺
Vergiler Hariç: 17.516,20₺
  • Stok: Stokta Var
  • Model: 86
  • SKU: 86
W3.CSS

W3.CSS Modal

×

KAPASİTE -Kg : 600

PLATFORM EBADICm : 90x80

ONAY : M


Küçükbaş Canlı Hayvan Baskülü 600 Kg Nedir?

Basküller yıllar boyunca bir şeyleri ölçmek için kullanılan yegane araçlar olmuşlardır. Teknoloji geliştikçe baskül cihazları geleneksel tartım ölçeklerinin aksine daha ağır ölçümler yapabilecek hale geldi. Ata tartı olarak en iyi baskülleri sizlere sunmaya çalışıyoruz. Ata tartı ile güvenilir alışverişin keyfini çıkarın. Yapmanız gereken tek şey sitemizde size uygun ürünü bulmak. Hayatımızda basküllere fazlasıyla kullanım sağlanan sektörlerin başında kurban kesimhaneleri gelmektedir. Bu sebeple hayvan kesimhanelerinde kilo tartımı yapılabilmesi için ve hayvanın kilosuna göre fiyat belirlenebilmesi için canlı hayvan pazarları ve kurban pazarlarında sıkça baskül çeşitlerine rastlamak mümkündür.Hangi Tartıyı Tercih Etmeliyim?

Günlük hayatımızda kullandığımız teraziler çok daha farklı fonksiyonlarına sahiptirler. Bu sabeple birden fazla alanda kullanım sağlayabilir, en fazla kullanım sağladığı sektör ise endüstriyel alanlardır. Teraziler, laboratuvar ortamlarında tercih edilmelerinin en yegane sebebi teknolojik donanımlara ve çeşitliliğine sahip olmalarıdır. Terazilerin kullanım alanlarına şöyle bir bakacak olursak; Market , Manav , Balıkçı Kimya, Kozmetik, Kalite Kontrol Araştırma laboratuvarları, Tıp , Eczacılık ve İlaç, Sanayi sektörlerinde sıralayabiliriz. Ata tartı bünyesinde, amacınızla birlikte kullanım sağlayabileceğiniz , farklı donanımlara ve güvenirliğe sahip onlarca marka ve yüzlerce çeşit teraziler bulunmaktadır. Tam donanımlı terazilerimiz ise Tartım terazileri, su geçirmez teraziler, sayıcı teraziler, yat hesaplamalı teraziler , hassas laboratuvar terazileri, medikal teraziler, ekonomik tartım, barkodlu sistem terazileri, bu terazi çeşitliliğimizin arasındadır. 

   Basküller analog tartı olarak bilinen modellerden biri olarak sayılmaktadır. Medikal basküllerin kullanım alanları ise muaynehaneler ve doğumhanelerdir. Doğumhanelerde tercih edilen teraziler bebeklerin kilo ve boyunun ölçümünü sağlayabilen baskül modelleridir. Basküllerin de tartılarda olduğu gibi farklı donanımlara sahip çeşitlilikleri mevcuttur. Tartılar küçük ağırlıkları ölçüm görevinde kullanılırken, basküller büyük ağırlıkların ölçümünde kullanılan cihaz görevini görmektedir. Basküllerin ticari alanlarda, büyük baş hayvan ve küçük baş hayvan ağırlığı ölçmede de kullanım sağlamaktadır. Ata tartı bünyesinde birçok alanda yardım sağlayabilecek opsiyonel birden fazla baskül çeşidi sunulmaktadır. Fiyat hesaplamalı, sayıcı basküller, tartım baskülleri, çengel baskül, vinç baskülü, trans palet baskül, paslanmaz basküller, hayvan baskülü, hisse paylaşım baskülü, ağır hizmet baskülleri, süt baskülleri ve mobil baskül çeşitlerimize Ata Tartı firmamızın ürün gamında bulabilirsiniz


Ata Tartı Terazi Çeşitleri

   Ata tartı olarak siz kıymetli müşterilerimize yüzlerce çeşit tartı modeli sunmaktan gurur duyuyoruz. Her ihtiyaca uygun tartı modeli her bütçeye uygun fiyatlarla bir tık kadar uzağınızda. Web sitemizde küçük ağırlıklar tartmak için LCD ve LED göstergeli elektronik teraziler ve büyük ağırlıklar tartmak için LCD ve LED göstergeli elektronik tartılarımızın 1500 kilograma kadar tartım kapasitesi mevcuttur. İhtiyacınıza uygun tartı modelini belirlemek için web sitemizin ürünler sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Eğer birkaç farklı elektronik terazi arasında kaldıysanız ürünlerin özelliklerini karşılaştırıp ihtiyaçlarınız için en uygun olan elektronik teraziyi bulabilirsiniz.


Küçükbaş Canlı Hayvan Baskülü 600 Kg Neden Tercih Etmelisiniz ?

   Küçükbaş Canlı Hayvan Basküllerimizde çift şase mevcuttur. Basküllerimizde Tek Loadcell (Yük Hücresi)’ne sahiptir. Şarjlı kullanıma ve elektrikli kullanım yapılabilir. Düşük pil uyarısı, stabil göstergesi ve akü tasarruf modu vardır. Basküllerimizin yapımında kullanılan Elektrostatik Fırın Boya sayesinde dayanıklıdır. Zemine göre ayarlanabilir ve rahat kullanım sağlayabilen ayakları vardır. Dayanıklı yapısı sayesinde aşırı yük ve darbelere karşı korunaklıdır.


" Küçükbaş Canlı Hayvan Basküllerimizde çift şase mevcuttur. "

Düşük pil uyarısı, stabil göstergesi ve akü tasarruf modu vardır.
Küçükbaş Hayvan Basküllerimiz yük hücresine sahip olup uzun süre sarj özelliği ile hizmetinize sunulmaktadır. Ayriyeten kablolu olup elektrikli kullanımı mevcut olan basküllerimiz de mevcuttur.
Verimlilik İçin Tasarlandı

Küçükbaş Canlı Hayvan Baskülü 600 Kg şık ve kullanışlı yapısı ile mühendislerimiz tarafından uzun ömürlü kullanım için tasarlandı.

Kaliteli ve Ulaşılabilir Teknoloji

   Ata tartı olarak misyonumuz; kaliteli ve kullanıcı dostu ürünleri müşterilerimize ata tartı güvencesi ile sunmaktır. Yılların bize vermiş olduğu özgüvenle ve her gün büyüyen müşteri ağımızla en büyük gururumuz kaliteli ve ulaşılabilir fiyatlı ürünler üretmektir. Ata tartı olarak betsa baskül ve tartı çeşitlerini 2 yıllık geniş garanti ağımızla sizlerin satışına sunuyoruz. Yaygın yedek parça ağımızla ürünlerinizde bir sıkıntı çıkması durumunda her an yanınızdayız.

   Kaliteli ve uygun fiyatlı tartı denilince akla ata tartının gelmesinin bir sebebi var. Siz kıymetli müşterilerimizi de ata tartının geniş müşteri ağında görmekten mutluluk duyarız. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri siz değerli müşterilerimiz için bir araya getirdik. Betsa pazarcı baskülü gibi bir çok ürünü web sitemizin ana sayfasında bir arada bulmanız mümkün. Bütün ürünlerimiz kaliteli ve muadillerine göre uygun fiyatlıdır. Eğer hala alacak olduğunuz tartıya karar vermekte güçlük çekiyorsanız web sitemizin ana sayfasında bulunan ürünleri karşılaştır kısmını kullanmanızı tavsiye ederiz.
 Yerli İmalat ve Yetkili Servis Ağı

   Ata tartı bünyesinde imalatını yaptığımız bütün ürünler %100 yerli ve milli imalatımızdır. Yaygın servis ağımız sayesinde ürünlerimizde herhangi bir sorun çıkmasına karşı hızlı ve güvenli servis ağımızla hizmetinizdeyiz.
İsteğe Göre Değiştirilebilir Tartı KapasitesiTek Seferlik Sarj ile Uzun Süreli Kullanım

Tek seferde 600 saate kadar kullanım ömrüne sahip Küçükbaş Hayvan Baskülüne sahip olabilirsiniz.


   Ata tartıda çalışan mühendislerimiz siz kıymetli müşterilerimiz için her şeyin en iyisini düşünür. İsterseniz Küçükbaş Canlı Hayvan Baskülü 600 Kg model tartılarımızın içerisinde de bulanan dahili aküyü şarj edip 600 saatlik bir kullanım ömrüne sahip olabilirsiniz yada 6 adet kalem pille Küçükbaş Canlı Hayvan Baskülü 600 Kg model tartınızı kullanıma devam edebilirsiniz.Arka Aydınlatmalı LCD Gösterge

   Her ayrıntısı size kullanım kolaylığı sağlaması için düşünüldü. Arka aydınlatmalı LCD gösterge paneli ile Küçükbaş Canlı Hayvan Baskülü 600 Kg model tartınızı en güneşli havalarda bile rahatça kullanabilirsiniz.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
HD Bilişim® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.