Menü
Your Cart


Poşet Ağzı Kapama Maki̇neleri̇ FS-300IR

Poşet Ağzı Kapama Maki̇neleri̇ FS-300IR
Poşet Ağzı Kapama Maki̇neleri̇ FS-300IR
2.075,99₺
Vergiler Hariç: 2.075,99₺
  • Stok: Stokta Var
  • Model: FS-300IR
  • SKU: FS-300IR
W3.CSS

W3.CSS Modal

×

 KAPASİTE
 : 
 PLATFORM EBADI
 : 
 ONAY : 
 KOD : FS-300IR
   

  

Demir Gövde

Küçük Transformatör

Kapama: 300 mm - 3 mm

Poşet Ağzı Kapama Makinaları Nelerdir?

Ata Tartı, çoğu toz paketleme uygulamasına uygun bir dizi torba kapatma sistemi sunmaktadır. Esnek torbalar çeşitli boyut, tip ve yapıdadır ve bunların tümü taşıma ve kapatma için farklı gereksinimlere sahiptir. Hijyenik kapatma ve kapatma sistemleri yelpazemiz, dünyadaki toz gıda, süt ürünleri ve nutrasötik üreticilerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Müşterilerimiz, ürünlerinin nakliye sırasında korunması gerektiğini bilirler ve bu, ambalaj tipine ve ambalajın kapatılıp mühürlenme yöntemine büyük önem verir.

Kötü kapanma sonucu kaybolan ürün, müşterilerimizi birçok yönden etkiler; kar kaybına, tüm sevkiyatın reddedilmesine ve en kötü ihtimalle itibar kaybına dönüşebilir. Herhangi bir paketin mührü bozulduğunda, bu, bitmiş ürünün güvenliği ve bütünlüğü konusunda şüphe yaratır.

Torba kapatma işlemine dikkatimiz, kapatmadan önce sızdırmazlık yüzeyinin hijyenik olarak temizlenmesini içerir. Bu, ürünün sızdırmaz yüzeyler arasında sıkışmasını önler ve bu nedenle bitmiş paketin bütünlüğünü sağlar.

Kapatmadan önce torbanın doğru hizalanmasını sağlayarak, sızdırmazlığın tüm torba ağzı boyunca tutarlı olmasını garanti ediyoruz. Nihai kapatma, torba tipine göre değişiklik gösterebilir, bu nedenle Ata Tartı, kombine toz dolum çözümlerimize entegre edilebilen torba kapatma için geniş bir çözüm yelpazesi de sunmaktadır.

Müşteriye gönderilmeye hazır, paketlenmiş ve ambalajlanmış nihai ürünle biten tüm ayrı malzeme tedariklerini işlemek için eksiksiz bir dolum ekipmanı ve hat bileşenleri yelpazesi sağlayabiliriz. 

Poşet Ağzı Kapama Makinalarına Sahip Olmanın Avantajları!

Bir ürüne cezbedildiyseniz veya yalnızca dışarıdan nasıl göründüğüne bağlı olarak bir şey satın almaya özendirildiyseniz, bir ürünün başarısı veya başarısızlığı için ambalajın önemini bilirsiniz. Bununla birlikte, doğru ambalaj, bir ürünü yalnızca görsel veya estetik açıdan hoş kılmakla kalmaz, aynı zamanda işlevselliğini ve faydasını da büyük ölçüde artırır. Ürünler eskiden olduğundan çok daha güvenlidir ve bir perakende mağazasında tüm nakliye tehlikelerine veya 'raf ömrüne' dayanmak için çok daha iyi donanımlıdır.

Sağladığı kolaylık nedeniyle popülerlik kazanan ve satışları artan makinelerden biri de otomatik yapıştırma makineleridir. Kolayca kullanılabilirler, son derece basittirler ve üstün kaliteli bitmiş ürünleri garanti ederler. Çok küçük ve kullanışlı boyutlardan son derece büyük boyutlara kadar değişebilirler.

Tek tek veya az sayıda poşet, poşet veya paketin kapatılması için manuel olarak kullanılanlar, bunları kapatmak için ısı kullanır ve son derece kullanışlı ve taşınabilirdir. Alan veya konum açısından sınırlı olmanıza gerek yok ve her şeyi istediğiniz yerde mühürleyebilirsiniz!

Gıda endüstrisi, otomatik bir kapatma makinesine sahip olmaktan çok yararlanabilir, çünkü plastik ambalajlar et, peynir gibi birçok gıda maddesinin ve ayrıca müşterilere ulaşmadan önce kontamine olma riski taşıyan bazı önceden hazırlanmış yemeklerin korunmasına yardımcı olur. Isı yalıtım malzemeleri, bu gıda maddelerini nakliye sırasında kesinlikle yırtılmayacak plastik torbalarda sürekli olarak paketleyebilir.

Plastik mühürleme makineleri, diğer malzemelere göre paketleme için çok daha uygun fiyatlı oldukları için paketleme endüstrisinde de kullanım alanı bulmaktadır. Somun ve vida gibi donanım ürünleri otomatik yapıştırma makineleri ile paketlenebilir.Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
HD Bilişim® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.