Menü
Your Cart


Tem Ege-B 30 kg Balıkçı Terazisi

Tem Ege-B 30 kg Balıkçı Terazisi
Tem Ege-B 30 kg Balıkçı Terazisi
7.562,50₺
Vergiler Hariç: 7.562,50₺
  • Stok: Stokta Var
  • Model: ege-b-balikci
W3.CSS

W3.CSS Modal

×

28X35 Serisi ( BE2CA028X035xxx ) 28cmx35cm paslanmaz kefe,

İndikatör: M2CA ( MEB-LCD ), Fiyat hesaplayan Tartım İndikatörü

250 adet PLU (Birim Fiyat Hafızası)3 x 6 hane kırmızı LED gösterge.

Rakam boyu: 13 mm15 adet tek tuşla ulaşılabilir

PLU40 saate kadar akülü kullanım (modele göre değişiklik gösterir)

Toplam Hafızası (M+, MR fonksiyonları) (Onaylı basküllerde 100 kg'ın üzerinde çalışır)

Üst üste ve maksimum çekere kadar dara alabilme

Elle dara alabilme

Otomatik ve tuş ile sıfırlama

Ayrıntılı ayar menüsü (Filtre, haberleşme, dara, sıfır alma, onaylı / onaysız kullanıma göre özel ayarlar)


Tem Ege-B 30 kg Balıkçı Terazisi Nedir?

   Tem Ege-B 30 kg Balıkçı Terazisinin ikili taksimat özelliği bulunur. Tem Ege-B 30 kg Balıkçı Terazilerinin 3 x 6 tane LCD göstergesi bulunur. Akülü kullanım için 40 saat kullanımı mevcuttur. Üst üste ve maksimum çekere kadar dara alabilme özelliği vardır. Otomatik ya da tuş ile sıfırlama yapabilirsiniz. 15 adet tek tuşla ulaşılabilir PLU ve y azıcı, bilgisayar bağlantı opsiyonları aktiftir. Tem Ata-Lcd Fiyat Hesaplamalı Terazi, dayanıklı ve büyük bir gövdeye sahiptir. 

   Teraziler yıllar boyunca bir şeyleri ölçmek için kullanılan yegane araçlar olmuşlardır. Teknoloji geliştikçe tartı cihazları geleneksel tartım ölçeklerinin aksine hassas bir şekilde ölçüm yapacak hale geldi. Ata tartı olarak en iyi terazileri sizlere sunmaya çalışıyoruz. Ata tartı ile güvenilir alışverişin keyfini çıkarın. Yapmanız gereken tek şey sitemizde size uygun ürünü bulmak. Eski zamanlarda tahterevalliye benzeyen teraziler vardı. Bir tarafına tartılacak olan eşyalar diğer tarafını ise demir ağırlıklar koyulurdu. Her iki taraf dengelendiğinde tartım işlemi tamamlanmış oluyordu. Bu terazilerle ancak büyük ölçekleri ürünleri tartabiliyorduk. Bu tartılarla hassas, harf ölçüleri tatmanız mümkün değildi. Günümüzde ise dijital ve elektronik tartı aletleri sayesinde birçok şeyi tartmak basit hale geldi. Modern barkod merkezli elektronik terazilerle küçük miktarları hassas bir şekilde ölçebilirsiniz.Hangi Tartıyı Tercih Etmeliyim?

   Günlük hayatımızda kullandığımız teraziler çok daha farklı fonksiyonlara sahiptirler. Bu sabeple birden fazla alanda kullanım sağlayabilirler. En fazla kullanım sağladığı sektör ise endüstriyel alanlardır. Terazilerin, laboratuvar ortamlarında tercih edilmelerinin en yegane sebebi teknolojik donanımlara ve çeşitliliğine sahip olmalarıdır. Terazilerin kullanım alanlarına şöyle bir bakacak olursak; Market , Manav , Balıkçı Kimya, Kozmetik, Kalite Kontrol Araştırma laboratuvarları, Tıp, Eczacılık ve İlaç, Sanayi sektörlerini sıralayabiliriz. Ata tartı bünyesinde, amacınıza yönelik kullanım sağlayabileceğiniz , farklı donanımlara ve güvenilirliğe sahip onlarca marka ve yüzlerce çeşit teraziler bulunmaktadır. Tam donanımlı terazilerimiz; Tartım terazileri, su geçirmez teraziler, sayıcı teraziler, yat hesaplamalı teraziler , hassas laboratuvar terazileri, medikal teraziler, ekonomik tartım, barkodlu sistem terazileri, bu terazi çeşitliliğimizin arasındadır.

   Basküller analog tartı olarak bilinen modellerden biri olarak sayılmaktadır. Medikal basküllerin kullanım alanları ise muayenehaneler ve doğumhanelerdir. Doğumhanelerde tercih edilen teraziler bebeklerin kilo ve boyunun ölçümünü sağlayabilen baskül modelleridir. Basküllerin de tartılarda olduğu gibi farklı donanımlara sahip çeşitlilikleri mevcuttur. Tartılar küçük ağırlıkları ölçüm görevinde kullanılırken, basküller büyük ağırlıkların ölçümünde kullanılan cihaz görevini görmektedir. Basküllerin ticari alanlarda, büyük baş hayvan ve küçük baş hayvan ağırlığı ölçmede de kullanım sağlamaktadır. Ata tartı bünyesinde birçok alanda yardım sağlayabilecek opsiyonel birden fazla baskül çeşidi sunulmaktadır. Fiyat hesaplamalı, sayıcı basküller, tartım baskülleri, çengel baskül, vinç baskülü, transpalet baskül, paslanmaz basküller, hayvan baskülü, hisse paylaşım baskülü, ağır hizmet baskülleri, süt baskülleri ve mobil baskül çeşitlerimize Ata Tartı firmamızın ürün gamında bulabilirsiniz.
Ata Tartı Terazi Çeşitleri

   Ata tartı olarak siz kıymetli müşterilerimize yüzlerce çeşit tartı modeli sunmaktan gurur duyuyoruz. Her ihtiyaca uygun tartı modeli her bütçeye uygun fiyatlarla bir tık kadar uzağınızda. Web sitemizde küçük ağırlıklar tartmak için LCD ve LED göstergeli elektronik teraziler ve büyük ağırlıklar tartmak için LCD ve LED göstergeli elektronik tartılarımızın 1500 kilograma kadar tartım kapasitesi mevcuttur. İhtiyacınıza uygun tartı modelini belirlemek için web sitemizin ürünler sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Eğer birkaç farklı elektronik terazi arasında kaldıysanız ürünlerin özelliklerini karşılaştırıp ihtiyaçlarınız için en uygun olan elektronik teraziyi bulabilirsiniz.Hangi Ortamlarda Tem Ege-B 30 kg Balıkçı Terazisi Kullanılmaz?

- Tem Ege-B 30 kg Balıkçı Terazisi tozlu ortamlarda kullanılmamalıdır.
- Tem Ege-B 30 kg Balıkçı Terazisi Klima ve ısıtıcıların yanında olmamalıdır.
- Tem Ege-B 30 kg Balıkçı Terazisi direkt güneş ışığı alan ortamda bulunmamalı.
- Tem Ege-B 30 kg Balıkçı Terazisin kurulduğu, çalışacağı yer sabit olmalı ve titreşimli, dönen cihazların yanında olmamalı.
- Tem Ege-B 30 kg Balıkçı Terazisi manyetik alanlarda olmamalı veya manyetik enerji çıkaran cihazlar yanında olmamalı.
- Tem Ege-B 30 kg Balıkçı Terazisi çok hava akımı olan veya ani sıcaklık değişimine yol açan kapı pencere yanında olmamalı.
- Tem Ege-B 30 kg Balıkçı Terazisini kullanmadığınız durumlarda kapalı tutmaya özen gösteriniz.
- Tem Ege-B 30 kg Balıkçı Terazisini ilk şarj sırasında toplamda 8 saat şarj etmeniz gerekmektedir. Bu şarj bataryanızın daha uzun süre dayanmasını sağlayacaktır.Tem Ege-B 30 kg Balıkçı Terazisini Neden Tercih Etmelisiniz?

- Tem Ege-B 30 kg Balıkçı Terazisini zorlu hava şartlarında gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
- Tem Ege-B 30 kg Balıkçı Terazisi uzun ömürlü bataryası sayesinde şarj etmeden 600 saat kadar kullanım sağlar.
- Tem Ege-B 30 kg Balıkçı Terazisi dayanıklı ve uzun ömürlüdür.
- Tem Ege-B 30 kg Balıkçı Terazisi kolay kullanımı ile herkes tarafından kolay ve hızlıca kullanılır.
- Tem Ege-B 30 kg Balıkçı Terazisinin arka aydınlatmalı LCD paneli ile hem tartılan ürünün ağırlığını hem de ürünün fiyatını görebilirsiniz.


Verimlilik İçin Tasarlandı

   Tem Ege-B 30 kg Balıkçı Terazisi şık ve kullanışlı yapısı ile mühendislerimiz tarafından uzun ömürlü kullanım için tasarlandı.
Kaliteli ve Ulaşılabilir Teknoloji

   Ata tartı olarak misyonumuz; kaliteli ve kullanıcı dostu ürünleri müşterilerimize ata tartı güvencesi ile sunmaktır. Yılların bize vermiş olduğu özgüvenle ve her gün büyüyen müşteri ağımızla en büyük gururumuz kaliteli ve ulaşılabilir fiyatlı ürünler üretmektir. Ata tartı olarak betsa baskül ve tartı çeşitlerini 2 yıllık geniş garanti ağımızla sizlerin satışına sunuyoruz. Yaygın yedek parça ağımızla ürünlerinizde bir sıkıntı çıkması durumunda her an yanınızdayız.

   Kaliteli ve uygun fiyatlı tartı denilince akla ata tartının gelmesinin bir sebebi var. Siz kıymetli müşterilerimizi de ata tartının geniş müşteri ağında görmekten mutluluk duyarız. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri siz değerli müşterilerimiz için bir araya getirdik. Betsa pazarcı baskülü gibi bir çok ürünü web sitemizin ana sayfasında bir arada bulmanız mümkün. Bütün ürünlerimiz kaliteli ve muadillerine göre uygun fiyatlıdır. Eğer hala alacak olduğunuz tartıya karar vermekte güçlük çekiyorsanız web sitemizin ana sayfasında bulunan ürünleri karşılaştır kısmını kullanmanızı tavsiye ederiz.Yerli İmalat ve Yetkili Servis Ağı

   Ata tartı bünyesinde imalatını yaptığımız bütün ürünler %100 yerli ve milli imalatımızdır. Yaygın servis ağımız sayesinde ürünlerimizde herhangi bir sorun çıkmasına karşı hızlı ve güvenli servis ağımızla hizmetinizdeyiz.


Tem Ege-B Balıkçı Terazisi Tartı Kapasitesi


Tek Seferlik Sarj ile Uzun Süreli Kullanım

40 saate kadar Akülü kullanın özelliğine sahip Tem Ege-B 30 kg Balıkçı Terazisine sahip olabilirsiniz.


   Ata tartıda çalışan mühendislerimiz siz kıymetli müşterilerimiz için her şeyin en iyisini düşünür. İsterseniz Tem Ege-B 30 kg Balıkçı Terazisinin içerisinde bulanan dahili aküyü şarj edip 40 saatlik bir kullanım ömrüne sahip olabilirsiniz.Arka Aydınlatmalı LCD Gösterge

   Her ayrıntısı size kullanım kolaylığı sağlaması için düşünüldü. Arka aydınlatmalı LCD gösterge paneli ile Tem Ege-B 30 kg Balıkçı Terazisini en güneşli havalarda bile rahatça kullanabilirsiniz. Güçlü LCD aydınlatması sayesinde size herhangi bir görüş zorluğu yaşatmamaktadır.Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
HD Bilişim® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.