Menu
Your Cart

Tem Eko Lcd Baskül 30 x 40 cm 60 / 150 Kg

Tem Eko Lcd Baskül 30 x 40 cm 60 / 150 Kg
En Çok Satan
Tem Eko Lcd Baskül 30 x 40 cm 60 / 150 Kg
1.850,00₺
Vergiler Hariç: 1.850,00₺
  • Stok: Stokta Var
  • Model: 129
  • SKU: 129
W3.CSS

W3.CSS Modal

×

EKO SERİSİ EKONOMİK

TARTIM BASKÜLLERİ  BEKO030x040xxx


Tem Eko 30 x 40 cm 60 / 150 Kg Lcd Baskül Nedir?

   Tem Eko 30 x 40 cm 60 / 150 Kg Lcd Baskül Sanayi Bakanlığı damgalıdır. Yazıcı, bilgisayar bağlantı opsiyonları bulunur. Otomatik ve tuş ile sıfırlanabilmektedir. Tem Eko 30 x 40 cm 60 / 150 Kg Lcd Baskül dahili akülü ve elektrikli kullanımı mevcuttur. Dayanıklı bir gövde yapısına sahiptir. Yeni nesil kilit sistemi vardır ve fiyat hesaplayan Tartım İndikatörü özelliklerine sahiptir. Tem Eko 30 x 40 cm 60 / 150 Kg Lcd Baskülünde üst üste maksimum çekere kadar dara alınabilir ve otomatik ya da tuş ile sıfırlanabilir. Beyaz arka ışıklı ve büyük LCD göstergeye sahip bir basküldür. Tem Eko 30x 40 cm 60/150 Kg LCD Baskül ticari kullanıma uygun, M Sertifikalı ve onaylıdır. TSE , CE belgesi mevcuttur.

   Teraziler yıllar boyunca bir şeyleri ölçmek için kullanılan yegane araçlar olmuşlardır. Teknoloji geliştikçe tartı cihazları geleneksel tartım ölçeklerinin aksine hassas bir şekilde ölçüm yapacak hale geldi. Ata tartı olarak en iyi terazileri sizlere sunmaya çalışıyoruz. Ata tartı ile güvenilir alışverişin keyfini çıkarın. Yapmanız gereken tek şey sitemizde size uygun ürünü bulmak. Eski zamanlarda tahterevalliye benzeyen teraziler vardı. Bir tarafına tartılacak olan eşyalar diğer tarafını ise demir ağırlıklar koyulurdu. Her iki taraf dengelendiğinde tartım işlemi tamamlanmış oluyordu. Bu terazilerle ancak büyük ölçekleri ürünleri tartabiliyorduk. Bu tartılarla hassas, hafif ölçüleri tatmanız mümkün değildi. Günümüzde ise dijital ve elektronik tartı aletleri sayesinde birçok şeyi tartmak basit hale geldi. Modern barkod merkezli elektronik terazilerle küçük miktarları hassas bir şekilde ölçebilirsiniz.

Hangi Tartıyı Tercih Etmeliyim?

   Günlük hayatımızda kullandığımız teraziler çok daha farklı fonksiyonlara sahiptirler. Bu sebeple birden fazla alanda kullanım sağlayabilirler. En fazla kullanım sağladığı sektör ise endüstriyel alanlardır. Terazilerin, laboratuvar ortamlarında tercih edilmelerinin en yegane sebebi teknolojik donanımlara ve çeşitliliğine sahip olmalarıdır. Terazilerin kullanım alanlarına şöyle bir bakacak olursak; Market , Manav , Balıkçı Kimya, Kozmetik, Kalite Kontrol Araştırma laboratuvarları, Tıp, Eczacılık ve İlaç, Sanayi sektörlerini sıralayabiliriz. Ata tartı bünyesinde, amacınıza yönelik kullanım sağlayabileceğiniz , farklı donanımlara ve güvenilirliğe sahip onlarca marka ve yüzlerce çeşit teraziler bulunmaktadır. Tam donanımlı terazilerimiz; Tartım terazileri, su geçirmez teraziler, sayıcı teraziler, fiyat hesaplamalı teraziler , hassas laboratuvar terazileri, medikal teraziler, ekonomik tartım, barkodlu sistem terazileri, bu terazi çeşitliliğimizin arasındadır.

   Basküller analog tartı olarak bilinen modellerden biri olarak sayılmaktadır. Medikal basküllerin kullanım alanları ise muayenehaneler ve doğumhanelerdir. Doğumhanelerde tercih edilen teraziler bebeklerin kilo ve boyunun ölçümünü sağlayabilen baskül modelleridir. Basküllerin de tartılarda olduğu gibi farklı donanımlara sahip çeşitlilikleri mevcuttur. Tartılar küçük ağırlıkları ölçüm görevinde kullanılırken, basküller büyük ağırlıkların ölçümünde kullanılan cihaz görevini görmektedir. Basküllerin ticari alanlarda, büyük baş hayvan ve küçük baş hayvan ağırlığı ölçmede de kullanım sağlamaktadır. Ata tartı bünyesinde birçok alanda yardım sağlayabilecek opsiyonel birden fazla baskül çeşidi sunulmaktadır. Fiyat hesaplamalı, sayıcı basküller, tartım baskülleri, çengel baskül, vinç baskülü, transpalet baskül, paslanmaz basküller, hayvan baskülü, hisse paylaşım baskülü, ağır hizmet baskülleri, süt baskülleri ve mobil baskül çeşitlerimize Ata Tartı firmamızın ürün gamında bulabilirsiniz.

Ata Tartı Terazi Çeşitleri

   Ata tartı olarak siz kıymetli müşterilerimize yüzlerce çeşit tartı modeli sunmaktan gurur duyuyoruz. Her ihtiyaca uygun tartı modeli her bütçeye uygun fiyatlarla bir tık kadar uzağınızda. Web sitemizde küçük ağırlıklar tartmak için LCD ve LED göstergeli elektronik teraziler ve büyük ağırlıklar tartmak için LCD ve LED göstergeli elektronik tartılarımızın 1500 kilograma kadar tartım kapasitesi mevcuttur. İhtiyacınıza uygun tartı modelini belirlemek için web sitemizin ürünler sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Eğer birkaç farklı elektronik terazi arasında kaldıysanız ürünlerin özelliklerini karşılaştırıp ihtiyaçlarınız için en uygun olan elektronik teraziyi bulabilirsiniz.

 

Hangi Ortamlarda Tem Eko 30 x 40 cm 60 / 150 Kg Lcd Baskül Kullanılmaz?

-Tem Eko 30 x 40 cm 60 / 150 Kg Lcd Baskülü klima ve ısıtıcıların yanında olmalıdır.
- Tem Eko 30 x 40 cm 60 / 150 Kg Lcd Baskülü direkt güneş ışığı alan ortamda bulunmamalı.
- Tem Eko 30 x 40 cm 60 / 150 Kg Lcd Baskülünün kurulduğu, çalışacağı yer sabit olmalı ve titreşimli, dönen cihazların yanında olmamalı.
-Tem Eko 30 x 40 cm 60 / 150 Kg Lcd Baskülü manyetik alanlarda olmamalı veya manyetik enerji çıkaran cihazlar yanında olmamalı.
- Tem Eko 30 x 40 cm 60 / 150 Kg Lcd Baskülü çok hava akımı olan veya ani sıcaklık değişimine yol açan kapı pencere yanında olmamalı.
- Tem Eko 30 x 40 cm 60 / 150 Kg Lcd Baskülü kullanmadığınız durumlarda kapalı tutmaya özen gösteriniz.
- Tem Eko 30 x 40 cm 60 / 150 Kg Lcd Baskülü ilk şarj sırasında toplamda 8 saat şarj etmeniz gerekmektedir. Bu şarj bataryanızın daha uzun süre dayanmasını sağlayacaktır.

Tem Eko 30 x 40 cm 60 / 150 Kg Lcd Baskülü Neden Tercih Etmelisiniz?

-Tem Eko 30 x 40 cm 60 / 150 Kg Lcd Baskülü zorlu hava şartlarında gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
-Tem Eko 30 x 40 cm 60 / 150 Kg Lcd Baskülü uzun ömürlü bataryası sayesinde şarj etmeden 600 saate kadar kullanım sağlar.
-Tem Eko 30 x 40 cm 60 / 150 Kg Lcd üst üste maksimum çekere kadar dara alabilir.
-Tem Eko 30 x 40 cm 60 / 150 Kg Lcd Baskül dayanıklı ve uzun ömürlüdür.
-Tem Eko 30 x 40 cm 60 / 150 Kg Lcd Baskül kolay kullanımı ile herkes tarafından rahat ve hızlıca kullanılır.
-Tem Eko 30 x 40 cm 60 / 150 Kg Lcd Baskülü arka aydınlatmalı Lcd panel ile tartılan ürünün ağırlığını görebilirsiniz.
-Tem Eko 30 x 40 cm 60 / 150 Kg Lcd Baskülü dayanıklı gövde yapısına sahiptir ve paslanmaz yük hücresi, kolon ve göstergeye sahiptir. Full paslanmaz baskül özelliğine sahiptir.
-Tem Eko 30 x 40 cm 60 / 150 Kg Lcd Baskülünün ayrıntılı ayar menüsü ve otomatik ya da tuş ile sıfırlama özelliği vardır.
-Tem Eko 30 x 40 cm 60 / 150 Kg Lcd Baskülü Sanayi Bakanlığı damgalı olup TSE, CE Belgesi vardır. Baskülümüz %100 yerli imalattır.


 


Verimlilik İçin Tasarlandı

Tem Eko 30 x 40 cm 60 / 150 Kg Lcd Baskülü şık ve kullanışlı yapısı ile mühendislerimiz tarafından uzun ömürlü kullanım için tasarlandı.
Kaliteli ve Ulaşılabilir Teknoloji

   Ata tartı olarak misyonumuz; kaliteli ve kullanıcı dostu ürünleri müşterilerimize ata tartı güvencesi ile sunmaktır. Yılların bize vermiş olduğu özgüvenle ve her gün büyüyen müşteri ağımızla en büyük gururumuz kaliteli ve ulaşılabilir fiyatlı ürünler üretmektir. Ata tartı olarak betsa baskül ve tartı çeşitlerini 2 yıllık geniş garanti ağımızla sizlerin satışına sunuyoruz. Yaygın yedek parça ağımızla ürünlerinizde bir sıkıntı çıkması durumunda her an yanınızdayız.

   Kaliteli ve uygun fiyatlı tartı denilince akla ata tartının gelmesinin bir sebebi var. Siz kıymetli müşterilerimizi de ata tartının geniş müşteri ağında görmekten mutluluk duyarız. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri siz değerli müşterilerimiz için bir araya getirdik. Betsa pazarcı baskülü gibi bir çok ürünü web sitemizin ana sayfasında bir arada bulmanız mümkün. Bütün ürünlerimiz kaliteli ve muadillerine göre uygun fiyatlıdır. Eğer hala alacak olduğunuz tartıya karar vermekte güçlük çekiyorsanız web sitemizin ana sayfasında bulunan ürünleri karşılaştır kısmını kullanmanızı tavsiye ederiz.


Yerli İmalat ve Yetkili Servis Ağı

   Ata tartı bünyesinde imalatını yaptığımız bütün ürünler %100 yerli ve milli imalatımızdır. Yaygın servis ağımız sayesinde ürünlerimizde herhangi bir sorun çıkmasına karşı hızlı ve güvenli servis ağımızla hizmetinizdeyiz.
Tem Eko Lcd Baskül Değiştirilebilir Tartı Kapasiteleri 


Tek Seferlik Sarj ile Uzun Süreli Kullanım 


LCD göstergeli şarj edilebilir ya da akü kullanılabilir Tem Eko 30 x 40 cm 60 / 150 Kg Lcd Basküle sahip olabilirsiniz. Uzun ömürlü bataryası sayesinde 600 saate kadar kullanım sağlar.


Ata tartıda çalışan mühendislerimiz siz kıymetli müşterilerimiz için her şeyin en iyisini düşünür. İsterseniz Tem Eko 30 x 40 cm 60 / 150 Kg Lcd Baskülü içerisinde bulanan dahili aküyü şarj edip kullanmaya devam edebilirsiniz.Arka Aydınlatmalı LCD Gösterge 

   Her ayrıntısı size kullanım kolaylığı sağlaması için düşünüldü. Arka aydınlatmalı Lcd gösterge paneli ile Tem Eko 30 x 40 cm 60 / 150 Kg Lcd Baskülünü en güneşli havalarda bile rahatça kullanabilirsiniz. Güçlü arka aydınlatmalı Lcd göstergesi sayesinde size herhangi bir görüş zorluğu yaşatmamaktadır.Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Etiketler: 150 kiloluk terazi