Menu
Your Cart

Vakum Maki̇nesi DZ-100SS

Vakum Maki̇nesi DZ-100SS
En Çok Satan
Vakum Maki̇nesi DZ-100SS
1.572,98₺
Vergiler Hariç: 1.572,98₺
  • Stok: Stokta Var
  • Model: DZ-100SS
  • SKU: DZ-100SS
W3.CSS

W3.CSS Modal

×

 KAPASİTE
 : 
 PLATFORM EBADI
 : 340 x 150 x 64
 ONAY : 
 KOD : DZ-100SS
   

  

Ev tipi Masaüstü tek çene

Yapıştırma: 175 W

Kalınlığı: 3 mm

Paslanmaz gövde

Kapama uzunluğu: 280 mm

Boyutlar: 340 x 150 x 64


Vakum Makinesi Nedir?


Haftalar önce dondurucuda sakladığınız o kaliteli et parçasını pişirmeye karar verdiğinizde, dondurucunuzdaki karışıklık içinden ürünleri bulmaktan daha kötü bir şey olamaz. Bu durum yiyecekler düzgün bir şekilde sarılmadığında meydana geldiğinden, gıda vakumlu kapatıcı - optimum saklama koşulları oluşturmak için plastik bir torbadaki havayı emen bir cihaz - bu sorunun oluşmasını önlemeye yardımcı olabilir.  

Gıda vakumlu kapatıcılar, torbayı ısıyla kapatmadan önce plastik torbadaki havayı çıkararak çalışır ve bakterilerin gelişmesini çok zorlaştıran bir ortam yaratarak gıdaları daha uzun süre taze tutar. Sıkı conta ayrıca nem kaybını ve dondurucu yanmasını önlemeye yardımcı olur ve hem el tipi hem de tezgah üstü stiller yiyeceklerin daha uzun süre dayanmasına yardımcı olur.


Yıllar içinde, Tavuk göğsü ve hamburger köftesi gibi yiyeceklerin dondurucu yanığı belirtisi olmadan ne kadar iyi muhafaza edildiğini görmek mutluluk verici bir durumdur. Ayrıca, ezilmeden saklanıp saklanamayacaklarını görmek için meyve gibi daha hassas ürünler de test edildiğinde vakum makinelerinin faydaları daha belirgin olarak ortaya çıkmaktadır. Gıdaların vakumlanma test işlemleri işlevsellik (kullanım kolaylığı, ayarların ne kadar sezgisel olduğu, makinenin ne kadar gürültülü olduğu, gıdaların mühürlenmesinin ne kadar sürdüğü) ve yerleşik torba kesiciler ve tutucular gibi ek özelliklerde alıcıların dikkat ettiği hususlardandır. Ata Tartı güvencesiyle alacak olduğunuz vakum makineleri kaliteli ve uzun ömürlüdür. Bu sayede uzun yıllar boyunca güvenle kullanabilirsiniz.
Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Etiketler: Vakum , Vakum Makinesi