Menü
Your Cart


Hayvan Hi̇sse Baskülü

7 Gözlü Terazi ve Hayvan Baskülü
En Çok Satan
Hayvan Hi̇sse Baskülü
47.500,00₺
52.000,00₺
Vergiler Hariç: 47.500,00₺
 • Stok: Stokta Var
 • Model: KAMP-0001
W3.CSS

W3.CSS Modal

×

  Hi̇sse Baskülü Özel Taşıma Sehpası

  Onaylı Tartım İndikatörü

  Hisse sayısı girebilme 

  7 gözlü terazi ile 7 hisse ayrı tartma

  PLATFORMEBADI - Cm : 50x300

  Hayvan Baskülü - 1500 Kg 100 x 200 cm

KAPASİTE - Kg : 1500

PLATFORMEBADI - Cm : 100x200

Hayvan Hisse Baskülü Nedir?

      Teraziler yıllar boyunca bir şeyleri ölçmek için kullanılan yegane araçlar olmuşlardır. Teknoloji geliştikçe tartı cihazları geleneksel tartım ölçeklerinin aksine hassas bir şekilde ölçüm yapacak hale geldi. Ata tartı olarak en iyi terazileri sizlere sunmaya çalışıyoruz. Ata tartı ile güvenilir alışverişin keyfini çıkarın. Yapmanız gereken tek şey sitemizde size uygun ürünü bulmak. Eski zamanlarda tahterevalliye benzeyen teraziler vardı. Bir tarafına tartılacak olan eşyalar diğer tarafını ise demir ağırlıklar koyulurdu. Her iki taraf dengelendiğinde tartım işlemi tamamlanmış oluyordu. Bu terazilerle ancak büyük ölçekleri ürünleri tartabiliyorduk. Bu tartılarla hassas, harf ölçüleri tatmanız mümkün değildi. Günümüzde ise dijital ve elektronik tartı aletleri sayesinde birçok şeyi tartmak basit hale geldi. Modern barkod merkezli elektronik terazilerle küçük miktarları hassas bir şekilde ölçebilirsiniz. Hayvan hisse baskülleri hem hayvanı tartmaya hem de tartım sonrası kesim işlemi gerçekleşecekse hisselere ayırmaya yaramaktadır.


Hangi Tartıyı Tercih Etmeliyim?

   Günlük hayatımızda kullandığımız teraziler çok daha farklı fonksiyonlara sahiptirler. Bu sebeple birden fazla alanda kullanım sağlayabilirler. En fazla kullanım sağladığı sektör ise endüstriyel alanlardır. Terazilerin, laboratuvar ortamlarında tercih edilmelerinin en yegane sebebi teknolojik donanımlara ve çeşitliliğine sahip olmalarıdır. Terazilerin kullanım alanlarına şöyle bir bakacak olursak; Market , Manav , Balıkçı Kimya, Kozmetik, Kalite Kontrol Araştırma laboratuvarları, Tıp, Eczacılık ve İlaç, Sanayi sektörlerini sıralayabiliriz. Ata tartı bünyesinde, amacınıza yönelik kullanım sağlayabileceğiniz , farklı donanımlara ve güvenilirliğe sahip onlarca marka ve yüzlerce çeşit teraziler bulunmaktadır. Tam donanımlı terazilerimiz; Tartım terazileri, su geçirmez teraziler, sayıcı teraziler, fiyat hesaplamalı teraziler , hassas laboratuvar terazileri, medikal teraziler, ekonomik tartım, barkodlu sistem terazileri, bu terazi çeşitliliğimizin arasındadır.

   Basküller analog tartı olarak bilinen modellerden biri olarak sayılmaktadır. Medikal basküllerin kullanım alanları ise muayenehaneler ve doğumhanelerdir. Doğumhanelerde tercih edilen teraziler bebeklerin kilo ve boyunun ölçümünü sağlayabilen baskül modelleridir. Basküllerin de tartılarda olduğu gibi farklı donanımlara sahip çeşitlilikleri mevcuttur. Tartılar küçük ağırlıkları ölçüm görevinde kullanılırken, basküller büyük ağırlıkların ölçümünde kullanılan cihaz görevini görmektedir. Basküllerin ticari alanlarda, büyük baş hayvan ve küçük baş hayvan ağırlığı ölçmede de kullanım sağlamaktadır. Ata tartı bünyesinde birçok alanda yardım sağlayabilecek opsiyonel birden fazla baskül çeşidi sunulmaktadır. Fiyat hesaplamalı, sayıcı basküller, tartım baskülleri, çengel baskül, vinç baskülü, trans palet baskül, paslanmaz basküller, hayvan baskülü, hisse paylaşım baskülü, ağır hizmet baskülleri, süt baskülleri ve mobil baskül çeşitlerimize Ata Tartı firmamızın ürün gamında bulabilirsiniz.


Ata Tartı Terazi Çeşitleri

   Ata tartı olarak siz kıymetli müşterilerimize yüzlerce çeşit tartı modeli sunmaktan gurur duyuyoruz. Her ihtiyaca uygun tartı modeli her bütçeye uygun fiyatlarla bir tık kadar uzağınızda. Web sitemizde küçük ağırlıklar tartmak için LCD ve LED göstergeli elektronik teraziler ve büyük ağırlıklar tartmak için LCD ve LED göstergeli elektronik tartılarımızın farklı ağırlıklarda tartım kapasitesi mevcuttur. İhtiyacınıza uygun tartı modelini belirlemek için web sitemizin ürünler sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Eğer birkaç farklı elektronik terazi arasında kaldıysanız ürünlerin özelliklerini karşılaştırıp ihtiyaçlarınız için en uygun olan elektronik teraziyi bulabilirsiniz.


Hangi Ortamlarda Hayvan Hisse Baskülü Kullanılmaz ?

- Hayvan hisse baskülü klima ve ısıtıcıların yanında olmamalıdır.
Hayvan hisse baskülü direkt güneş ışığı alan ortamda bulunmamalı.
Hayvan hisse baskülü kurulduğu, çalışacağı yer sabit olmalı ve titreşimli, dönen cihazların yanında olmamalı.
Hayvan hisse baskülü manyetik alanlarda olmamalı veya manyetik enerji çıkaran cihazlar yanında olmamalı.
-Hayvan hisse baskülü çok hava akımı olan veya ani sıcaklık değişimine yol açan kapı pencere yanında olmamalı.
-Hayvan hisse baskülü kullanmadığınız durumlarda kapalı tutmaya özen gösteriniz.
-Hayvan hisse baskülünüzü ilk şarj sırasında toplamda 8 saat şarj etmeniz gerekmektedir. Bu şarj bataryanızın daha uzun süre dayanmasını sağlayacaktır.


Hayvan Hisse Baskülü Neden Tercih Etmelisiniz ?

Hayvan hisse baskülü, zorlu hava şartlarında gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
Hayvan hisse baskülü, dayanıklı ve uzun ömürlüdür.
Hayvan hisse baskülü, kolay kullanımı ile herkes tarafından rahat ve hızlıca kullanılır.
Hayvan hisse baskülü, arka aydınlatmalı Lcd paneli ile hem tartılan ürünün ağırlığını hem de ürünün fiyatını görebilirsiniz.
Verimlilik İçin Tasarlandı

   Hayvan hisse baskülü şık ve kullanışlı yapısı ile mühendislerimiz tarafından uzun ömürlü kullanım için tasarlandı.

Kaliteli ve Ulaşılabilir Teknoloji

   Ata tartı olarak misyonumuz; kaliteli ve kullanıcı dostu ürünleri müşterilerimize ata tartı güvencesi ile sunmaktır. Yılların bize vermiş olduğu özgüvenle ve her gün büyüyen müşteri ağımızla en büyük gururumuz kaliteli ve ulaşılabilir fiyatlı ürünler üretmektir. Ata tartı olarak betsa baskül ve tartı çeşitlerini 2 yıllık geniş garanti ağımızla sizlerin satışına sunuyoruz. Yaygın yedek parça ağımızla ürünlerinizde bir sıkıntı çıkması durumunda her an yanınızdayız.

   Kaliteli ve uygun fiyatlı tartı denilince akla ata tartının gelmesinin bir sebebi var. Siz kıymetli müşterilerimizi de ata tartının geniş müşteri ağında görmekten mutluluk duyarız. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri siz değerli müşterilerimiz için bir araya getirdik. Transpalet Baskülleri gibi bir çok ürünü web sitemizin ana sayfasında bir arada bulmanız mümkün. Bütün ürünlerimiz kaliteli ve muadillerine göre uygun fiyatlıdır. Eğer hala alacak olduğunuz tartıya karar vermekte güçlük çekiyorsanız web sitemizin ana sayfasında bulunan ürünleri karşılaştır kısmını kullanmanızı tavsiye ederiz.
Yerli İmalat ve Yetkili Servis Ağı

   Ata tartı bünyesinde imalatını yaptığımız bütün ürünler %100 yerli ve milli imalatımızdır. Yaygın servis ağımız sayesinde ürünlerimizde herhangi bir sorun çıkmasına karşı hızlı ve güvenli servis ağımızla hizmetinizdeyiz.

Hayvan Hisse Baskülü Tartı Kapasitesi

Tek Seferlik Şarj ile Uzun Süreli Kullanım


LCD göstergeli şarj edilebilir ya da
 akü kullanılabilir Hayvan hisse baskülüne
 sahip olabilirsiniz. Uzun ömürlü bataryası
 sayesinde kullanım kolaylığı sağlar.


Ata tartıda çalışan mühendislerimiz siz kıymetli
müşterilerimiz için her şeyin en iyisini düşünür.
 İsterseniz Hayvan Hisse Baskülü

içerisinde bulanan dahili aküyü şarj edip
 uzun süreli kullanıma devam edebilirsiniz.
Arka Aydınlatmalı LCD Gösterge

   Her ayrıntısı size kullanım kolaylığı sağlaması için düşünüldü. Arka aydınlatmalı Led gösterge paneli ile Hayvan hisse baskülü en güneşli havalarda bile rahatça kullanabilirsiniz. Güçlü arka aydınlatmalı Lcd göstergesi sayesinde size herhangi bir görüş zorluğu yaşatmamaktadır.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
HD Bilişim® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.