Menü
Your Cart


Digi 688 Panel Etiket 11 Hafızalı

Digi 688 Panel Etiket 11 Hafızalı
Digi 688 Panel Etiket 11 Hafızalı
350,00₺
Vergiler Hariç: 350,00₺
  • Stok: Stokta Var
  • Model: Digi-688-PNL
W3.CSS

W3.CSS Modal

×

Digi 688 Panel Etiket 11 Hafızalı - Digi

Terazi Tuş Takımı Nedir?

Terazi Tuş Takımları, verimli bir giriş aygıtı olarak kullanılabilen, rakamları, sembolleri veya alfabetik harfleri taşıyan bir ped üzerinde düzenlenmiş bir dizi düğme veya tuşların genel toplamına verilen addır. Özellikle sayısal tuş takımları, satış makineleri, Satış Noktası cihazları, hesap makineleri, dijital kapı kilitleri, düğmeli telefonlar ve şifreli kilitler gibi ağırlıklı olarak sayısal girdi gerektiren cihazlarda bulunur ve terazilerde bulunan tuş takımları da bunlardan bir tanesidir. Fabrikasyon üretim esnasında montajı yapılan tuş takımı dahili tuş takımın olarak adlandırılan önemli olan terazi parçasıdır. 

Terazi tuş takımları terazinin yapısal özelliğine göre çeşitlilik gösterse de özellikle tezgâh üstü terazilerde ön panelde yer almaktadır. Panelin sağ tarafında her zaman sayı tuşları bulunurken sol ya da orta panelde genelde ekran konumlandırılmıştır. Sayısal tuş takımlarının panelin sağ tarafında bulunma nedeni ise ve çoğu insanın sağ elini kullanıyor olduğu düşünüldüğünde verimli çalışma ortamını sağlamaya yardımcı olacağı aşikârdır. 

Günümüzde ise Terazi Tuş Takımları, Membrane olarak üretilir. Mebran tuş takımları bir devreyi açıp kapatmak için kullanılan elektrikli bir düğmeleme sistemi ya da swiçlerdir diyebiliriz. Mekanik olarak üretilen switchler, bakır ve plastik parçalardan oluşurken diğer taraftan Membrane switchler PET veya ITO gibi özel maddeler üzerine basılabilirler.  Membrane switchler tuş takımı kullanıcılarının elektronik aletlere ve özellikle terazilere komut göndermesi için pratik bir araç olarak karşımıza çıkar. 

Dünyada ve ülkemizde membrane switch tuş takımları son yıllarda kullanım kolaylığı nedeni ile ciddi şekilde artış göstermiştir. Bu sistemlerin kullanım kolaylığı sağlaması, tarzları ayrıca modern şık görünümlerinin yanında uygun fiyatları göz önüne alındığında üreticilerin membrane switchlere olan talebleri artırmıştır. Elektronik kontrollü tüm sistemlerde kullanıllan membrane tuş takımları, kullanmış olduğunuz terazilerde de kullanılmaktadır. Firmamız Ata Tartı mevcutta kullanmış olduğunuz terazinizin markasına uygun tuş takımlarına alternatif olan yeni bir tuş takımına ulaşma kolaylığı sağlamaktadır.

Membrane Tuş Takımı Özellikleri

• Tozdan ve hava koşullarından etkilenmez

• Makinenizi su, nem ve rutubetten korur

• Panel ve Tuşların tasarımında sınırsız alternatif ve estetik görünüş sağlar

• Kolay ve çabuk temizlenme rahatlığı sağlar

• Arkadan baskı ile yazı, rakam ve sembollerin kolayca silinmemesi

• Tuş vuruş sayısının yüksek seviyede ve uzun ömürlü olması

• Montajın çok kısa sürede ve kolayca uygulanabilmesi

• Küçük siparişlerin maliyetinin ucuz olması ve diğer sistemlerden daha ekonomik olması

• Metal kabartmalı panellerde tuşa basma hissinin belirgin olması

• Kabartmalı üretimlerde ise kalınlığın ince olması

Kaliteli ve Ulaşılabilir Teknoloji

Ata tartı olarak misyonumuz; kaliteli ve kullanıcı dostu ürünleri müşterilerimize ata tartı güvencesi ile sunmaktır. Yılların bize vermiş olduğu özgüvenle ve her gün büyüyen müşteri ağımızla en büyük gururumuz kaliteli ve ulaşılabilir fiyatlı ürünler üretmektir. Ata tartı olarak indikatör çeşitlerini 2 yıllık geniş garanti ağımızla sizlere sunuyoruz.

Yaygın yedek parça ağımızla ürünlerinizde bir sıkıntı çıkması durumunda her an yanınızdayız. Kaliteli ve uygun fiyatlı tartı denilince akla ata tartının gelmesinin bir sebebi var. Siz kıymetli müşterilerimizi de ata tartının geniş müşteri ağında görmekten mutluluk duyarız. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri siz değerli müşterilerimiz için bir araya getirdik.


Yerli İmalat ve Yetkili Servis Ağı,

Ata tartı bünyesinde imalatını yaptığımız bütün ürünler %100 yerli ve milli imalatımızdır. Yaygın servis ağımız sayesinde ürünlerimizde herhangi bir sorun çıkmasına karşı hızlı ve güvenli servis ağımızla hizmetinizdeyiz.Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
HD Bilişim® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.