Menü
Your Cart


ATA 150 x 150 Cm 1500 Kg Elektronik Baskül

ATA 150 x 150 Cm 1500 Kg Elektronik Baskül
ATA 150 x 150 Cm 1500 Kg Elektronik Baskül
17.500,00₺
Vergiler Hariç: 17.500,00₺
  • Stok: Stokta Var
  • Model: 150x150-1500kg
W3.CSS

W3.CSS Modal

×

ÇOK YÜK HÜCRELİ BASKÜLLER 150x150

Kapasite: 1500 Kg
Endüstriyel Kullanıma Uygun
4 Adet çelik alaşım  Loadcell
60 Saate kadar Akülü Kullanım
Portatif Kullanım
SMT Kalite Anakart Sistemi
Sıvı - Toz Korumalı Tuş Takımı
Tartılan Ürünlerin Darasını Alabilme
Otomatik Kapanma
Aşırı Yük ve Darbelere Karşı Dayanıklı Sistem
Opsiyonel PC bağlantısı

ATA 150 x 150 CM 1500 Kg Elektronik Baskül Nedir?

   Teraziler yıllar boyunca bir şeyleri ölçmek için kullanılan yegane araçlar olmuşlardır. Teknoloji geliştikçe tartı cihazları geleneksel tartım ölçeklerinin aksine hassas bir şekilde ölçüm yapacak hale geldi. Ata tartı olarak en iyi terazileri sizlere sunmaya çalışıyoruz. Ata tartı ile güvenilir alışverişin keyfini çıkarın. Yapmanız gereken tek şey sitemizde size uygun ürünü bulmak. Eski zamanlarda tahterevalliye benzeyen teraziler vardı. Bir tarafına tartılacak olan eşyalar diğer tarafını ise demir ağırlıklar koyulurdu. Her iki taraf dengelendiğinde tartım işlemi tamamlanmış oluyordu. Bu terazilerle ancak büyük ölçekleri ürünleri tartabiliyorduk. Bu tartılarla hassas, harf ölçüleri tatmanız mümkün değildi. Günümüzde ise dijital ve elektronik tartı aletleri sayesinde birçok şeyi tartmak basit hale geldi. Modern barkod merkezli elektronik terazilerle küçük miktarları hassas bir şekilde ölçebilirsiniz.Hangi Tartıyı Tercih Etmeliyim?

   Günlük hayatımızda kullandığımız teraziler çok daha farklı fonksiyonlarına sahiptirler. Bu sebeple birden fazla alanda kullanım sağlayabilir, en fazla kullanım sağladığı sektör ise endüstriyel alanlardır. Teraziler, laboratuvar ortamlarında tercih edilmelerinin en yegane sebebi teknolojik donanımlara ve çeşitliliğine sahip olmalarıdır. Terazilerin kullanım alanlarına şöyle bir bakacak olursak; Market , Manav , Balıkçı Kimya, Kozmetik, Kalite Kontrol Araştırma laboratuvarları, Tıp , Eczacılık ve İlaç, Sanayi sektörlerini sıralayabiliriz. Ata tartı bünyesinde, amacınızla birlikte kullanım sağlayabileceğiniz , farklı donanımlara ve güvenilirliğe sahip onlarca marka ve yüzlerce çeşit teraziler bulunmaktadır. Tam donanımlı terazilerimiz ise Tartım terazileri, su geçirmez teraziler, sayıcı teraziler, fiyat hesaplamalı teraziler , hassas laboratuvar terazileri, medikal teraziler, ekonomik tartım, barkodlu sistem terazileri, bu terazi çeşitliliğimizin arasındadır. 

   Basküller analog tartı olarak bilinen modellerden biri olarak sayılmaktadır. Medikal basküllerin kullanım alanları ise muayenehaneler ve doğumhanelerdir. Doğumhanelerde tercih edilen teraziler bebeklerin kilo ve boyunun ölçümünü sağlayabilen baskül modelleridir. Basküllerinde tartılarda olduğu gibi farklı donanımlara sahip çeşitlilikleri mevcuttur. Tartılar küçük ağırlıkları ölçüm görevinde kullanılırken, basküller büyük ağırlıkların ölçümünde kullanılan cihaz görevini görmektedir. Basküllerin ticari alanlarda, büyük baş hayvan ve küçük baş hayvan ağırlığı ölçmede de kullanım sağlamaktadır. Ata tartı bünyesinde birçok alanda yardım sağlayabilecek opsiyonel birden fazla baskül çeşidi sunulmaktadır. Fiyat hesaplamalı, sayıcı basküller, tartım baskülleri, çengel baskül, vinç baskülü, transpalet baskül, paslanmaz basküller, hayvan baskülü, hisse paylaşım baskülü, ağır hizmet baskülleri, süt baskülleri ve mobil baskül çeşitlerimize Ata Tartı firmamızın ürün gamında bulabilirsiniz.

Ata Tartı Terazi Çeşitleri

  Ata tartı olarak siz kıymetli müşterilerimize yüzlerce çeşit tartı modeli sunmaktan gurur duyuyoruz. Her ihtiyaca uygun tartı modeli her bütçeye uygun fiyatlarla bir tık kadar uzağınızda. Web sitemizde küçük ağırlıklar tartmak için LCD ve LED göstergeli elektronik teraziler ve büyük ağırlıklar tartmak için LCD ve LED göstergeli elektronik tartılarımızın 1500 kilograma kadar tartım kapasitesi mevcuttur. İhtiyacınıza uygun tartı modelini belirlemek için web sitemizin ürünler sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Eğer birkaç farklı elektronik terazi arasında kaldıysanız ürünlerin özelliklerini karşılaştırıp ihtiyaçlarınız için en uygun olan elektronik teraziyi bulabilirsiniz.


Hangi Ortamlarda ATA 150 x 150 CM 1500 Kg Elektronik Baskül Kullanılmaz ?

Ata 150 x 150 CM 1500 Kg Elektronik Baskül klima ve ısıtıcıların yanında olmamalıdır.

Ata 150 x 150 CM 1500 Kg Elektronik Baskül direkt güneş ışığı alan ortamda bulunmamalı.
Ata 150 x 150 CM 1500 Kg Elektronik Baskül kurulduğu, çalışacağı yer sabit olmalı ve titreşimli, dönen cihazların yanında olmamalı.
Ata 150 x 150 CM 1500 Kg Elektronik Baskül manyetik alanlarda olmamalı veya manyetik enerji çıkaran cihazlar yanında olmamalı.
Ata 150 x 150 CM 1500 Kg Elektronik Baskül çok hava akımı olan veya ani sıcaklık değişimine yol açan kapı pencere yanında olmamalı. - Ata MS-EMR 300 kg mobil basküllerini kullanmadığınız durumlarda kapalı tutmaya özen gösteriniz.
Ata 150 x 150 CM 1500 Kg Elektronik Baskül ilk şarj sırasında toplamda 8 saat şarj etmeniz gerekmektedir. Bu şarj bataryanızın daha uzun süre dayanmasını sağlayacaktır.

ATA 150 x 150 CM 1500 Kg Elektronik Baskül Neden Tercih Etmelisiniz ?

Ata 150 x 150 CM 1500 Kg Elektronik Baskül zorlu hava şartlarında gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
Ata 150 x 150 CM 1500 Kg Elektronik Baskül uzun ömürlü bataryası sayesinde şarj etmeden 600 saate  kadar kullanım sağlar.
Ata 150 x 150 CM 1500 Kg Elektronik Baskül dayanıklı ve uzun ömürlüdür.
Ata 150 x 150 CM 1500 Kg Elektronik Baskül kolay kullanımı ile herkes tarafından kolay ve hızlıca kullanılır. 3 adet arka aydınlatmalı LCD panel ile hem tartılan ürünün ağırlığını hem de ürünün fiyatını görebilirsiniz.Verimlilik İçin Tasarlandı

   Ata 150 x 150 CM 1500 Kg Elektronik Baskül şık ve kullanışlı yapısı ile mühendislerimiz tarafından uzun ömürlü kullanım için tasarlandı.


Kaliteli ve Ulaşılabilir Teknoloji

   Ata tartı olarak misyonumuz; kaliteli ve kullanıcı dostu ürünleri müşterilerimize ata tartı güvencesi ile sunmaktır. Yılların bize vermiş olduğu özgüvenle ve her gün büyüyen müşteri ağımızla en büyük gururumuz kaliteli ve ulaşılabilir fiyatlı ürünler üretmektir. Ata tartı olarak betsa baskül ve tartı çeşitlerini 2 yıllık geniş garanti ağımızla sizlerin satışına sunuyoruz. Yaygın yedek parça ağımızla ürünlerinizde bir sıkıntı çıkması durumunda her an yanınızdayız.

   Kaliteli ve uygun fiyatlı tartı denilince akla ata tartının gelmesinin bir sebebi var. Siz kıymetli müşterilerimizi de ata tartının geniş müşteri ağında görmekten mutluluk duyarız. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri siz değerli müşterilerimiz için bir araya getirdik. Betsa pazarcı baskülü gibi bir çok ürünü web sitemizin ana sayfasında bir arada bulmanız mümkün. Bütün ürünlerimiz kaliteli ve muadillerine göre uygun fiyatlıdır. Eğer hala alacak olduğunuz tartıya karar vermekte güçlük çekiyorsanız web sitemizin ana sayfasında bulunan ürünleri karşılaştır kısmını kullanmanızı tavsiye ederiz.


Yerli İmalat ve Yetkili Servis Ağı

   Ata tartı bünyesinde imalatını yaptığımız bütün ürünler %100 yerli ve milli imalatımızdır. Yaygın servis ağımız sayesinde ürünlerimizde herhangi bir sorun çıkmasına karşı hızlı ve güvenli servis ağımızla hizmetinizdeyiz.


Tartı Kapasitesi


Tek Seferlik Şarj ile Uzun Süreli Kullanım

Tek seferde 600 saate kadar kullanım ömrüne sahip
Ata 150 x 150 CM 1500 Kg Elektronik Baskül sahip olabilirsiniz.


Ata tartıda çalışan mühendislerimiz siz kıymetli müşterilerimiz
 için her şeyin en iyisini düşünür.
İsterseniz 
Ata 150 x 150 CM 1500 Kg Elektronik Baskül içerisinde bulanan dahili 
aküyü şarj edip 600 saatlik bir kullanım ömrüne
sahip olabilirsiniz yada 6 adet kalem

pille Ata-MS-EMR Mobil Baskül 1500 kg model

tartınızı kullanıma devam edebilirsiniz.Arka Aydınlatmalı LCD Gösterge

   Her ayrıntısı size kullanım kolaylığı sağlaması için düşünüldü. Arka aydınlatmalı LCD gösterge paneli ile Ata 150 x 150 CM 1500 Kg Elektronik Baskül model tartınızı en güneşli havalarda bile rahatça kullanabilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
HD Bilişim® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.