Menü
Your Cart


Betsa Ceva 150 Kg Terazi

Betsa Ceva 150 Kg Terazi
En Çok Satan
Betsa Ceva 150 Kg Terazi
6.000,00₺
Vergiler Hariç: 6.000,00₺
  • Stok: Stokta Var
  • Model: Ceva-1071
W3.CSS

W3.CSS Modal

×

İKİ FARKLI RENK SEÇENEĞİ

KATLANABİLİR BOYUN ÖZELLİĞİ

İKİLİ TAKSİMAT YÜKSEK HASSASİYET

30KG - 60KG - 150KG - 300KG KAPASİTE SEÇENEKLERİ

PASLANMAZ VEYA FIRIN BOYALI

DAHİLİ AKÜ İLE 1200 SAAT VEYA 6 ADET PİL İLE 600 SAAT KULLANIM

ŞIK VE DAYANIKLI TASARIM

24 ADET BİRİM FİYAT HAFIZASI

ARKA AYDINLATMALI LCD GÖSTERGE

İZİNSİZ KULLANIMI ENGELLEYEN AÇILIŞTA PIN KODU SORMA ÖZELLİĞİ

betsa terazi betsa 150 kg terazi betsa terazi fiyatları betsa etb 1601 fiyatları betsa terazi 60 kg betsa terazi 30 kg betsa elektronik terazi


Betsa Ceva 150 Kg Pazarcı Terazisi Nedir?

  Teraziler yıllar boyunca bir şeyleri ölçmek için kullanılan yegane araçlar olmuşlardır. Teknoloji geliştikçe tartı cihazları geleneksel tartım ölçeklerinin aksine hassas bir şekilde ölçüm yapacak hale geldi. Ata tartı olarak en iyi terazileri sizlere sunmaya çalışıyoruz. Ata tartı ile güvenilir alışverişin keyfini çıkarın. Yapmanız gereken tek şey sitemizde size uygun ürünü bulmak. Eski zamanlarda tahterevalliye benzeyen teraziler vardı. Bir tarafına tartılacak olan eşyalar diğer tarafını ise demir ağırlıklar koyulurdu. Her iki taraf dengelendiğinde tartım işlemi tamamlanmış oluyordu. Bu terazilerle ancak büyük ölçekleri ürünleri tartabiliyorduk. Bu tartılarla hassas, harf ölçüleri tatmanız mümkün değildi. Günümüzde ise dijital ve elektronik tartı aletleri sayesinde birçok şeyi tartmak basit hale geldi. Modern barkod merkezli elektronik terazilerle küçük miktarları hassas bir şekilde ölçebilirsiniz.


pazarcı Terazisi

Hangi Tartıyı Tercih Etmeliyim ?

   Günlük hayatımızda kullandığımız teraziler çok daha farklı fonksiyonlarına sahiptirler. Bu sabeple birden fazla alanda kullanım sağlayabilir, en fazla kullanım sağladığı sektör ise endüstriyel alanlardır. Teraziler, laboratuvar ortamlarında tercih edilmelerinin en yegane sebebi teknolojik donanımlara ve çeşitliliğine sahip olmalarıdır. Terazilerin kullanım alanlarına şöyle bir bakacak olursak; Market , Manav , Balıkçı Kimya, Kozmetik, Kalite Kontrol Araştırma laboratuvarları, Tıp , Eczacılık ve İlaç, Sanayi sektörlerini sıralayabiliriz. Atatartı bünyesinde, amacınızla birlikte kullanım sağlayabileceğiniz , farklı donanımlara ve güvenilirliğe sahip onlarca marka ve yüzlerce çeşit teraziler bulunmaktadır. Tam donanımlı terazilerimiz ise Tartım terazileri, su geçirmez teraziler, sayıcı teraziler, fiyat hesaplamalı teraziler , hassas laboratuvar terazileri, medikal teraziler, ekonomik tartım, barkodlu sistem terazileri, bu terazi çeşitliliğimizin arasındadır. 

   Basküller analog tartı olarak bilinen modellerden biri olarak sayılmaktadır. Medikal basküllerin kullanım alanları ise muayehaneler ve doğumhanelerdir. Doğumhanelerde tercih edilen teraziler bebeklerin kilo ve boyunun ölçümünü sağlayabilen baskül modelleridir. Basküllerinde tartılarda olduğu gibi farklı donanımlara sahip çeşitlilikleri mevcuttur. Tartılar küçük ağırlıkları ölçüm görevinde kullanılırken, basküller büyük ağırlıkların ölçümünde kullanılan cihaz görevini görmektedir. Basküllerin ticari alanlarda, büyük baş hayvan ve küçük baş hayvan ağırlığı ölçmede de kullanım sağlamaktadır. Atatartı bünyesinde birçok alanda yardım sağlayabilecek opsiyonel birden fazla baskül çeşidi sunulmaktadır. Fiyat hesaplamalı, sayıcı basküller, tartım baskülleri, çengel baskül, vinç baskülü, transpalet baskül, paslanmaz basküller, hayvan baskülü, hisse paylaşım baskülü, ağır hizmet baskülleri, süt baskülleri ve mobil baskül çeşitlerimize Ata Tartı firmamızın ürün gamında bulabilirsiniz.

Ata Tartı Terazi Çeşitleri

   Ata tartı olarak siz kıymetli müşterilerimize yüzlerce çeşit tartı modeli sunmaktan gurur duyuyoruz. Her ihtiyaca uygun tartı modeli her bütçeye uygun fiyatlarla bir tık kadar uzağınızda. Web sitemizde küçük ağırlıklar tartmak için LCD ve LED göstergeli elektronik teraziler ve büyük ağırlıklar tartmak için LCD ve LED göstergeli elektronik tartılarımızın 1500 kilograma kadar tartım kapasitesi mevcuttur. İhtiyacınıza uygun tartı modelini belirlemek için web sitemizin ürünler sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Eğer birkaç farklı elektronik terazi arasında kaldıysanız ürünlerin özelliklerini karşılaştırıp ihtiyaçlarınız için en uygun olan elektronik teraziyi bulabilirsiniz.


Hangi Ortamlarda Betsa Ceva 150 Kg Pazarcı Terazisi Kullanılmaz?

- Betsa Ceva 150 Kg Basküller klima ve ısıtıcıların yanında olmalıdır.
- Betsa Ceva 150 Kg Basküller direkt güneş ışığı alan ortamda bulunmamalı.
- Betsa Ceva 150 Kg Basküllerin kurulduğu, çalışacağı yer sabit olmalı ve titreşimli, dönen cihazların yanında olmamalı.
- Betsa Ceva 150 Kg Basküller manyetik alanlarda olmamalı veya manyetik enerji çıkaran cihazlar yanında olmamalı.
- Betsa Ceva 150 Kg Basküller çok hava akımı olan veya ani sıcaklık değişimine yol açan kapı pencere yanında olmamalı.
- Betsa Ceva 150 Kg Baskülleri kullanmadığınız durumlarda kapalı tutmaya özen gösteriniz.
- Betsa Ceva 150 Kg Basküller ilk şarj sırasında toplamda 8 saat şarj etmeniz gerekmektedir. Bu şarj bataryanızın daha uzun süre dayanmasını sağlayacaktır

Betsa Ceva 150 Kg Pazarcı Terazisini Neden Tercih Etmelisiniz?

-Betsa Ceva 150 Kg Basküllerimiz 2014/31/AB Otomatik Olmayan Tartı Aletleri Yönetmeliğine Uygunludur.
-Betsa Ceva 150 Kg Baskülümüzde paslanmaz düz veya çukur kefe seçeneği vardır.
-Betsa Ceva 150 Kg Basküllerimizin şık tasarımlarıyla göz alıcılığı ve dayanıklı yapısı vardır.
-Betsa Ceva 150 Kg Baskülümüzde 24 adet birim fiyat hafızası vardır.
-Betsa Ceva 150 Kg Basküllerimizde izinsiz kullanımı engellemek için açılışında pin kodu sorma özelliği mevcuttur.
-Betsa Ceva 150 Kg Baskülümüzde ikili taksimat yüksek hassasiyet mevcuttur

Verimlilik İçin Tasarlandı

   Mobil baskül, şık ve kullanışlı yapısı ile mühendislerimiz tarafından uzun ömürlü kullanım için tasarlandı.
Kaliteli ve Ulaşılabilir Teknoloji

   Ata tartı olarak misyonumuz; kaliteli ve kullanıcı dostu ürünleri müşterilerimize ata tartı güvencesi ile sunmaktır. Yılların bize vermiş olduğu özgüvenle ve her gün büyüyen müşteri ağımızla en büyük gururumuz kaliteli ve ulaşılabilir fiyatlı ürünler üretmektir. Ata tartı olarak betsa baskül ve tartı çeşitlerini 2 yıllık geniş garanti ağımızla sizlerin satışına sunuyoruz. Yaygın yedek parça ağımızla ürünlerinizde bir sıkıntı çıkması durumunda her an yanınızdayız.

   Kaliteli ve uygun fiyatlı tartı denilince akla ata tartının gelmesinin bir sebebi var. Siz kıymetli müşterilerimizi de ata tartının geniş müşteri ağında görmekten mutluluk duyarız. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri siz değerli müşterilerimiz için bir araya getirdik. Betsa pazarcı baskülü gibi bir çok ürünü web sitemizin ana sayfasında bir arada bulmanız mümkün. Bütün ürünlerimiz kaliteli ve muadillerine göre uygun fiyatlıdır. Eğer hala alacak olduğunuz tartıya karar vermekte güçlük çekiyorsanız web sitemizin ana sayfasında bulunan ürünleri karşılaştır kısmını kullanmanızı tavsiye ederiz.


Yerli İmalat ve Yetkili Servis Ağı

   Ata tartı bünyesinde imalatını yaptığımız bütün ürünler %100 yerli ve milli imalatımızdır. Yaygın servis ağımız sayesinde ürünlerimizde herhangi bir sorun çıkmasına karşı hızlı ve güvenli servis ağımızla hizmetinizdeyiz.
İsteğe Göre Değiştirilebilir Tartı Kapasitesi


Tek Seferlik Sarj ile Uzun Süreli Kullanım

   Tek seferde 600 saate kadar kullanım ömrüne sahip Betsa Ceva 150 Kg Basküle sahip olabilirsiniz.


   Ata tartıda çalışan mühendislerimiz siz kıymetli müşterilerimiz için her şeyin en iyisini düşünür. İsterseniz Betsa Ceva 150 Kg Basküllerin içerisinde bulanan dahili aküyü şarj edip 600 saatlik bir kullanım ömrüne sahip olabilirsiniz yada 6 adet kalem pille Betsa Ceva 150 Kg Baskülleri kullanıma devam edebilirsiniz.
Arka Aydınlatmalı LCD Gösterge

   Her ayrıntısı size kullanım kolaylığı sağlaması için düşünüldü. Arka aydınlatmalı LCD gösterge paneli ile mobil tartınızı en güneşli havalarda bile rahatça kullanabilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
HD Bilişim® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.