Menü
Your Cart


Tess Çomak 35 x 40 Cm 150 Kg Elektronik Terazi

Tess Çomak 35 x 40 Cm 150 Kg Elektronik Terazi
En Çok Satan
Tess Çomak 35 x 40 Cm 150 Kg Elektronik Terazi
5.950,00₺
Vergiler Hariç: 5.950,00₺
  • Stok: Stokta Var
  • Model: fh-150
  • SKU: Tess FH-Lcd
W3.CSS

W3.CSS Modal

×

Dahili akü ile 300 saate kadar çalışabilme (çift akülü)
· Ses ikazlı tuş panosu
· LCD göstergesi ile şık ve rahat görünür
· Standart gösterge aydınlatması (backlight)
· Katlanabilir boyun sayesinde yer kaplamaz ve kolay taşınır
· Fiyat hesaplaması yapar
· İsteğe göre çeşitli paslanmaz opsiyonları vardır
· Koli ebatları – 52x31x42
· Koli ile ağırlık – 16Kg


Tess Çomak 35 x 40 Cm 150 Kg Elektronik Terazisi Nedir? 

  Teraziler yıllar boyunca bir şeyleri ölçmek için kullanılan yegane araçlar olmuşlardır. Teknoloji geliştikçe tartı cihazları geleneksel tartım ölçeklerinin aksine hassas bir şekilde ölçüm yapacak hale geldi. Ata tartı olarak en iyi terazileri sizlere sunmaya çalışıyoruz. Ata tartı ile güvenilir alışverişin keyfini çıkarın. Yapmanız gereken tek şey sitemizde size uygun ürünü bulmak. Eski zamanlarda tahterevalliye benzeyen teraziler vardı. Bir tarafına tartılacak olan eşyalar diğer tarafını ise demir ağırlıklar koyulurdu. Her iki taraf dengelendiğinde tartım işlemi tamamlanmış oluyordu. Bu terazilerle ancak büyük ölçekleri ürünleri tartabiliyorduk. Bu tartılarla hassas, hafif ölçüleri tatmanız mümkün değildi. Günümüzde ise dijital ve elektronik tartı aletleri sayesinde birçok şeyi tartmak basit hale geldi. Modern barkod merkezli elektronik terazilerle küçük miktarları hassas bir şekilde ölçebilirsiniz.Hangi Tartıyı Tercih Etmeliyim?

   Günlük hayatımızda kullandığımız teraziler çok daha farklı fonksiyonlara sahiptirler. Bu sebeple birden fazla alanda kullanım sağlayabilirler. En fazla kullanım sağladığı sektör ise endüstriyel alanlardır. Terazilerin, laboratuvar ortamlarında tercih edilmelerinin en yegane sebebi teknolojik donanımlara ve çeşitliliğine sahip olmalarıdır. Terazilerin kullanım alanlarına şöyle bir bakacak olursak; Market , Manav , Balıkçı Kimya, Kozmetik, Kalite Kontrol Araştırma laboratuvarları, Tıp, Eczacılık ve İlaç, Sanayi sektörlerini sıralayabiliriz. Ata tartı bünyesinde, amacınıza yönelik kullanım sağlayabileceğiniz , farklı donanımlara ve güvenilirliğe sahip onlarca marka ve yüzlerce çeşit teraziler bulunmaktadır. Tam donanımlı terazilerimiz; Tartım terazileri, su geçirmez teraziler, sayıcı teraziler, fiyat hesaplamalı teraziler , hassas laboratuvar terazileri, medikal teraziler, ekonomik tartım, barkodlu sistem terazileri, bu terazi çeşitliliğimizin arasındadır.

   Basküller analog tartı olarak bilinen modellerden biri olarak sayılmaktadır. Medikal basküllerin kullanım alanları ise muayenehaneler ve doğumhanelerdir. Doğumhanelerde tercih edilen teraziler bebeklerin kilo ve boyunun ölçümünü sağlayabilen baskül modelleridir. Basküllerin de tartılarda olduğu gibi farklı donanımlara sahip çeşitlilikleri mevcuttur. Tartılar küçük ağırlıkları ölçüm görevinde kullanılırken, basküller büyük ağırlıkların ölçümünde kullanılan cihaz görevini görmektedir. Basküllerin ticari alanlarda, büyük baş hayvan ve küçük baş hayvan ağırlığı ölçmede de kullanım sağlamaktadır. Ata tartı bünyesinde birçok alanda yardım sağlayabilecek opsiyonel birden fazla baskül çeşidi sunulmaktadır. Fiyat hesaplamalı, sayıcı basküller, tartım baskülleri, çengel baskül, vinç baskülü, transpalet baskül, paslanmaz basküller, hayvan baskülü, hisse paylaşım baskülü, ağır hizmet baskülleri, süt baskülleri ve mobil baskül çeşitlerimize Ata Tartı firmamızın ürün gamında bulabilirsiniz.


Ata Tartı Terazi Çeşitleri 

   Ata tartı olarak siz kıymetli müşterilerimize yüzlerce çeşit tartı modeli sunmaktan gurur duyuyoruz. Her ihtiyaca uygun tartı modeli her bütçeye uygun fiyatlarla bir tık kadar uzağınızda. Web sitemizde küçük ağırlıklar tartmak için LCD ve LED göstergeli elektronik teraziler ve büyük ağırlıklar tartmak için LCD ve LED göstergeli elektronik tartılarımızın 1500 kilograma kadar tartım kapasitesi mevcuttur. İhtiyacınıza uygun tartı modelini belirlemek için web sitemizin ürünler sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Eğer birkaç farklı elektronik terazi arasında kaldıysanız ürünlerin özelliklerini karşılaştırıp ihtiyaçlarınız için en uygun olan elektronik teraziyi bulabilirsiniz.Hangi Ortamlarda Tess Çomak 35 x 40 Cm 150 Kg Elektronik Terazi Kullanılmaz?

- Tess Çomak 35 x 40 Cm 150 Kg Elektronik Terazi klima ve ısıtıcıların yanında olmalıdır.
- Tess Çomak 35 x 40 Cm 150 Kg Elektronik Terazi direkt güneş ışığı alan ortamda bulunmamalı.
- Tess Çomak 35 x 40 Cm 150 Kg Elektronik Terazilerin kurulduğu, çalışacağı yer sabit olmalı ve titreşimli, dönen cihazların yanında olmamalı.
- Tess Çomak 35 x 40 Cm 150 Kg Elektronik Terazi manyetik alanlarda olmamalı veya manyetik enerji çıkaran cihazlar yanında olmamalı.
- Tess Çomak 35 x 40 Cm 150 Kg Elektronik Terazi çok hava akımı olan veya ani sıcaklık değişimine yol açan kapı pencere yanında olmamalı.
- Tess Çomak 35 x 40 Cm 150 Kg Elektronik Terazileri kullanmadığınız durumlarda kapalı tutmaya özen gösteriniz.
- Tess Çomak 35 x 40 Cm 150 Kg Elektronik Terazileri ilk şarj sırasında toplamda 8 saat şarj etmeniz gerekmektedir. Bu şarj bataryanızın daha uzun süre dayanmasını sağlayacaktır.
Tess Çomak 35 x 40 Cm 150 Kg Elektronik Teraziyi Neden Tercih Etmelisiniz?

-Tess Çomak 35 x 40 Cm 150 Kg Elektronik Terazileri LCD göstergesi ile şık ve rahat görünür.
-Betsa Etb-1602 150 Kg Terazileri dahili çift akü le 300 saate kadar veya şarj ile 600 saate kadar kullanım imkanı sağlar.
-Tess Çomak 35 x 40 Cm 150 Kg Elektronik Terazileri şık tasarımlarıyla göz alıcılığı ve dayanıklı yapısı vardır.
-Tess Çomak 35 x 40 Cm 150 Kg Elektronik Terazilerinin standart gösterge aydınlatması vardır.(backlight)
-Tess Çomak 35 x 40 Cm 150 Kg Elektronik Terazilerinin isteğe göre çeşitli paslanmaz opsiyonları mevcuttur.
-Tess Çomak 35 x 40 Cm 150 Kg Elektronik Terazilerinde ses ikazlı tuş panosu vardır.
-Tess Çomak 35 x 40 Cm 150 Kg Elektronik Terazileri 150 kg tartım kapasitesine mevcuttur.
-Tess Çomak 35 x 40 Cm 150 Kg Elektronik Terazileri katlanabilir boyun özelliği sayesinde size kullanım k olaylığı sağlar.Verimlilik İçin Tasarlandı

Tess Çomak 35 x 40 Cm 150 Kg Elektronik Terazi, şık ve kullanışlı yapısı ile mühendislerimiz tarafından uzun ömürlü kullanım için tasarlandı.

Kaliteli ve Ulaşılabilir Teknoloji 

   Ata tartı olarak misyonumuz; kaliteli ve kullanıcı dostu ürünleri müşterilerimize ata tartı güvencesi ile sunmaktır. Yılların bize vermiş olduğu özgüvenle ve her gün büyüyen müşteri ağımızla en büyük gururumuz kaliteli ve ulaşılabilir fiyatlı ürünler üretmektir. Ata tartı olarak betsa baskül ve tartı çeşitlerini 2 yıllık geniş garanti ağımızla sizlerin satışına sunuyoruz. Yaygın yedek parça ağımızla ürünlerinizde bir sıkıntı çıkması durumunda her an yanınızdayız.

Kaliteli ve uygun fiyatlı tartı denilince akla ata tartının gelmesinin bir sebebi var. Siz kıymetli müşterilerimizi de ata tartının geniş müşteri ağında görmekten mutluluk duyarız. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri siz değerli müşterilerimiz için bir araya getirdik. Betsa pazarcı baskülü gibi bir çok ürünü web sitemizin ana sayfasında bir arada bulmanız mümkün. Bütün ürünlerimiz kaliteli ve muadillerine göre uygun fiyatlıdır. Eğer hala alacak olduğunuz tartıya karar vermekte güçlük çekiyorsanız web sitemizin ana sayfasında bulunan ürünleri karşılaştır kısmını kullanmanızı tavsiye ederiz.
Yerli İmalat ve Yetkili Servis Ağı 

   Ata tartı bünyesinde imalatını yaptığımız bütün ürünler %100 yerli ve milli imalatımızdır. Yaygın servis ağımız sayesinde ürünlerimizde herhangi bir sorun çıkmasına karşı hızlı ve güvenli servis ağımızla hizmetinizdeyiz.
                                         Tess Çomak 35 x 40 Cm Elektronik Terazi Tartı Kapasitesi  


Tek Seferlik Şarj ile Uzun Süreli Kullanım 

Tek seferde 600 saate kadar
 kullanım ömrüne sahip
 Tess Çomak 35 x 40 Cm 150 Kg
 Elektronik Terazisine sahip olabilirsiniz.


Ata tartıda çalışan mühendislerimiz siz
 kıymetli müşterilerimiz için her şeyin
 en iyisini düşünür. İsterseniz Tess Çomak
 35 x 40 Cm 150 Kg Elektronik Terazilerin
 içerisinde bulanan dahili aküyü şarj edip
 1200 saate kadar kullanım ömrüne sahip
 olabilirsiniz ya da dahili aküsü ile Tess Çomak
 35 x 40 Cm 150 Kg Elektronik Terazilerini 300 saate kadar kullanıma devam edebilirsiniz.
Arka Aydınlatmalı LCD Gösterge 

Her ayrıntısı size kullanım kolaylığı sağlaması için düşünüldü. Arka aydınlatmalı LCD gösterge paneli ile mobil tartınızı en güneşli havalarda bile rahatça kullanabilirsiniz. Tess Çomak 35 x 40 Cm 150 Kg Elektronik Terazilerinin güçlü arka aydınlatmalı Lcd göstergesi sayesinde size herhangi bir görüş zorluğu yaşatmaz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
HD Bilişim® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.