Menu
Your Cart

Dikomsan MS-RAW Mobil Baskül 40x50 cm 150 Kg

Dikomsan MS-RAW Mobil Baskül 40x50 cm 150 Kg
En Çok Satan
Dikomsan MS-RAW Mobil Baskül 40x50 cm 150 Kg
2.414,67₺
Vergiler Hariç: 2.414,67₺
  • Stok: Stokta Var
  • Model: MS-RAW 40x50
W3.CSS

W3.CSS Modal

×

MS-RAW

 

Özellikler

Kolay Taşınabilir Tasarım

Endüstriyel Kullanım için Uygun

LCD Gösterge ve Parlak Ekran Işığı

Ağırlık Bazında Üst Üste Toplama Özellikli

Örnekleme ile Sayma Özellikli

Alt-Üst Seviye Tartım Kontrolü

Hold ve Peak Hold Fonksiyonu

Hayvan Tartımı Fonksiyonu

Otomatik Kapanma Fonksiyonu

Tartım Hızı Ayarlanabilir (Yavaş, Orta, Hızlı)

Şarj Edilebilir Akü ve Adaptörlü

Elektrostatik Fırın Boyalı Platform

Platform ölçüleri : 40 x 50 cm

 

Opsiyonlar

RS-232 Bağlantısı

Duvara Bağlantı Aparatı


Dikomsan MS-RAW 40x50 cm 150 Kg Mobil Baskül Nedir?

   Dikomsan MS-RAW 40x50 cm 150 Kg Mobil Baskül kolay taşınabilir tasarımı sayesinde size taşıma güçlüğü çıkarmaz. Endüstriyel kullanım için uygun olan Dikomsan MS-RAW 40x50 cm 150 Kg Mobil Baskül LCD göstergesi ve parlak ekran ışığı ile size iyi görüş olanağı sağlar. Ağırlık bazında üst üste toplama özelliklidir. Alt üst seviye tartım kontrolü vardır. Otomatik kapanma fonksiyonu aktiftir. Elektrostatik fırın boyalı platforma sahip olan Dikomsan MS-RAW 40x50 cm 150 Kg Mobil Baskül şarj edilebilir akü ve adaptöre sahiptir. Tartım hızı üç kademeli (yavaş, orta, hızlı) olarak ayarlanabilmektedir. Duvara bağlantı aparatı mevcuttur.

   Teraziler yıllar boyunca bir şeyleri ölçmek için kullanılan yegane araçlar olmuşlardır. Teknoloji geliştikçe tartı cihazları geleneksel tartım ölçeklerinin aksine hassas bir şekilde ölçüm yapacak hale geldi. Ata tartı olarak en iyi terazileri sizlere sunmaya çalışıyoruz. Ata tartı ile güvenilir alışverişin keyfini çıkarın. Yapmanız gereken tek şey sitemizde size uygun ürünü bulmak. Eski zamanlarda tahterevalliye benzeyen teraziler vardı. Bir tarafına tartılacak olan eşyalar diğer tarafını ise demir ağırlıklar koyulurdu. Her iki taraf dengelendiğinde tartım işlemi tamamlanmış oluyordu. Bu terazilerle ancak büyük ölçekleri ürünleri tartabiliyorduk. Bu tartılarla hassas, hafif ölçüleri tatmanız mümkün değildi. Günümüzde ise dijital ve elektronik tartı aletleri sayesinde birçok şeyi tartmak basit hale geldi. Modern barkod merkezli elektronik terazilerle küçük miktarları hassas bir şekilde ölçebilirsiniz.

Hangi Tartıyı Tercih Etmeliyim?

   Günlük hayatımızda kullandığımız teraziler çok daha farklı fonksiyonlara sahiptirler. Bu sebeple birden fazla alanda kullanım sağlayabilirler. En fazla kullanım sağladığı sektör ise endüstriyel alanlardır. Terazilerin, laboratuvar ortamlarında tercih edilmelerinin en yegane sebebi teknolojik donanımlara ve çeşitliliğine sahip olmalarıdır. Terazilerin kullanım alanlarına şöyle bir bakacak olursak; Market , Manav , Balıkçı Kimya, Kozmetik, Kalite Kontrol Araştırma laboratuvarları, Tıp, Eczacılık ve İlaç, Sanayi sektörlerini sıralayabiliriz. Ata tartı bünyesinde, amacınıza yönelik kullanım sağlayabileceğiniz , farklı donanımlara ve güvenilirliğe sahip onlarca marka ve yüzlerce çeşit teraziler bulunmaktadır. Tam donanımlı terazilerimiz; Tartım terazileri, su geçirmez teraziler, sayıcı teraziler, fiyat hesaplamalı teraziler , hassas laboratuvar terazileri, medikal teraziler, ekonomik tartım, barkodlu sistem terazileri, bu terazi çeşitliliğimizin arasındadır.

   Basküller analog tartı olarak bilinen modellerden biri olarak sayılmaktadır. Medikal basküllerin kullanım alanları ise muayenehaneler ve doğumhanelerdir. Doğumhanelerde tercih edilen teraziler bebeklerin kilo ve boyunun ölçümünü sağlayabilen baskül modelleridir. Basküllerin de tartılarda olduğu gibi farklı donanımlara sahip çeşitlilikleri mevcuttur. Tartılar küçük ağırlıkları ölçüm görevinde kullanılırken, basküller büyük ağırlıkların ölçümünde kullanılan cihaz görevini görmektedir. Basküllerin ticari alanlarda, büyük baş hayvan ve küçük baş hayvan ağırlığı ölçmede de kullanım sağlamaktadır. Ata tartı bünyesinde birçok alanda yardım sağlayabilecek opsiyonel birden fazla baskül çeşidi sunulmaktadır. Fiyat hesaplamalı, sayıcı basküller, tartım baskülleri, çengel baskül, vinç baskülü, transpalet baskül, paslanmaz basküller, hayvan baskülü, hisse paylaşım baskülü, ağır hizmet baskülleri, süt baskülleri ve mobil baskül çeşitlerimize Ata Tartı firmamızın ürün gamında bulabilirsiniz.

Ata Tartı Terazi Çeşitleri

   Ata tartı olarak siz kıymetli müşterilerimize yüzlerce çeşit tartı modeli sunmaktan gurur duyuyoruz. Her ihtiyaca uygun tartı modeli her bütçeye uygun fiyatlarla bir tık kadar uzağınızda. Web sitemizde küçük ağırlıklar tartmak için LCD ve LED göstergeli elektronik teraziler ve büyük ağırlıklar tartmak için LCD ve LED göstergeli elektronik tartılarımızın 1500 kilograma kadar tartım kapasitesi mevcuttur. İhtiyacınıza uygun tartı modelini belirlemek için web sitemizin ürünler sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Eğer birkaç farklı elektronik terazi arasında kaldıysanız ürünlerin özelliklerini karşılaştırıp ihtiyaçlarınız için en uygun olan elektronik teraziyi bulabilirsiniz.


Hangi Ortamlarda Dikomsan MS-RAW 40x50 cm 150 Kg Mobil Baskül Kullanılmaz?

- Dikomsan MS-RAW 40x50 cm 150 Kg Mobil Baskül Klima ve ısıtıcıların yanında olmalıdır.
- Dikomsan MS-RAW 40x50 cm 150 Kg Mobil Baskül direkt güneş ışığı alan ortamda bulunmamalı.
-Dikomsan MS-RAW 40x50 cm 150 Kg Mobil Baskülün kurulduğu, çalışacağı yer sabit olmalı ve titreşimli, dönen cihazların yanında olmamalı.
- Dikomsan MS-RAW 40x50 cm 150 Kg Mobil Basküller manyetik alanlarda olmamalı veya manyetik enerji çıkaran cihazlar yanında olmamalı.
- Dikomsan MS-RAW 40x50 cm 150 Kg Mobil Basküller çok hava akımı olan veya ani sıcaklık değişimine yol açan kapı pencere yanında olmamalı.
- Dikomsan MS-RAW 40x50 cm 150 Kg Mobil Baskülleri kullanmadığınız durumlarda kapalı tutmaya özen gösteriniz.
- Dikomsan MS-RAW 40x50 cm 150 Kg Mobil Baskülleri ilk şarj sırasında toplamda 8 saat şarj etmeniz gerekmektedir. Bu şarj bataryanızın daha uzun süre dayanmasını sağlayacaktır.Dikomsan MS-RAW 40x50 cm 150 Kg Mobil Baskülü Neden Tercih Etmelisiniz?

-Dikomsan MS-RAW 40x50 cm 150 Kg Mobil Baskülleri zorlu hava şartlarında gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
-Dikomsan MS-RAW 40x50 cm 150 Kg Mobil Basküllerin uzun ömürlü bataryası sayesinde şarj etmeden 600 saate kadar kullanım sağlar.
-Dikomsan MS-RAW 40x50 cm 150 Kg Mobil Basküller dayanıklı ve uzun ömürlüdür.
-Dikomsan MS-RAW 40x50 cm 150 Kg Mobil Basküllerin kolay kullanımı ile herkes tarafından rahat ve hızlıca kullanılır.
-Dikomsan MS-RAW 40x50 cm 150 Kg Mobil Baskülün LCD göstergesi ve parlak ekran ışığı ile hem tartılan ürünün ağırlığını hem de ürünün fiyatını görebilirsiniz.
-Dikomsan MS-RAW 40x50 cm 150 Kg Mobil Basküller endüstriyel kullanım için uygundur.
-Dikomsan MS-RAW 40x50 cm 150 Kg Mobil Basküllerin otomatik kapanma fonksiyonu vardır.
-Dikomsan MS-RAW 40x50 cm 150 Kg Mobil Basküller Eloktrostatik fırın boyalı platforma sahiptir. 

 Verimlilik İçin Tasarlandı

  Dikomsan MS-RAW 40x50 cm 150 Kg Mobil Baskülü şık ve kullanışlı yapısı ile mühendislerimiz tarafından uzun ömürlü kullanım için tasarlandı.Kaliteli ve Ulaşılabilir Teknoloji 

   Ata tartı olarak misyonumuz; kaliteli ve kullanıcı dostu ürünleri müşterilerimize ata tartı güvencesi ile sunmaktır. Yılların bize vermiş olduğu özgüvenle ve her gün büyüyen müşteri ağımızla en büyük gururumuz kaliteli ve ulaşılabilir fiyatlı ürünler üretmektir. Ata tartı olarak betsa baskül ve tartı çeşitlerini 2 yıllık geniş garanti ağımızla sizlerin satışına sunuyoruz. Yaygın yedek parça ağımızla ürünlerinizde bir sıkıntı çıkması durumunda her an yanınızdayız.

   Kaliteli ve uygun fiyatlı tartı denilince akla ata tartının gelmesinin bir sebebi var. Siz kıymetli müşterilerimizi de ata tartının geniş müşteri ağında görmekten mutluluk duyarız. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri siz değerli müşterilerimiz için bir araya getirdik. Betsa pazarcı baskülü gibi bir çok ürünü web sitemizin ana sayfasında bir arada bulmanız mümkün. Bütün ürünlerimiz kaliteli ve muadillerine göre uygun fiyatlıdır. Eğer hala alacak olduğunuz tartıya karar vermekte güçlük çekiyorsanız web sitemizin ana sayfasında bulunan ürünleri karşılaştır kısmını kullanmanızı tavsiye ederiz.


Yerli İmalat ve Yetkili Servis Ağı 

   Ata tartı bünyesinde imalatını yaptığımız bütün ürünler %100 yerli ve milli imalatımızdır. Yaygın servis ağımız sayesinde ürünlerimizde herhangi bir sorun çıkmasına karşı hızlı ve güvenli servis ağımızla hizmetinizdeyiz.
Dikomsan MS-RAW Mobil Baskül Tartı Kapasiteleri 


Tek Seferlik Sarj ile Uzun Süreli Kullanım

Tek seferde 600 saate kadar kullanım ömrüne sahip Dikomsan MS-RAW 40x50 cm 150 Kg Mobil Baskülüne sahip olabilirsiniz.


   Ata tartıda çalışan mühendislerimiz siz kıymetli müşterilerimiz için her şeyin en iyisini düşünür. İsterseniz Dikomsan MS-RAW 40x50 cm 150 Kg Mobil Baskülümüzün içerisinde bulanan dahili aküyü şarj edip 600 saate kadar kullanım ömrüne sahip olabilirsiniz ya da 6 adet kalem pille Dikomsan MS-RAW 40x50 cm 150 Kg Mobil Baskülünüzü kullanıma devam edebilirsiniz.


Arka Aydınlatmalı LCD Gösterge 

   Her ayrıntısı size kullanım kolaylığı sağlaması için düşünüldü. Arka aydınlatmalı LCD gösterge paneli ile Dikomsan MS-RAW 40x50 cm 150 Kg Mobil Baskülünüzü en güneşli havalarda bile rahatça kullanabilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi