Menü
Your Cart


Hasta Yatağı Tartım Si̇stemleri̇ BEKO+LCDMBLHST300

Hasta Yatağı Tartım Si̇stemleri̇ BEKO+LCDMBLHST300
Hasta Yatağı Tartım Si̇stemleri̇ BEKO+LCDMBLHST300
45.130,31₺
Vergiler Hariç: 45.130,31₺
  • Stok: Stokta Var
  • Model: 147
  • SKU: 147
W3.CSS

W3.CSS Modal

×

Hasta Yatağı Tartım Sistemleri̇ BEKO+LCDMBLHST300

Bir hastayı bakım ortamında tartmak, bakım sürecinin hayati bir parçasıdır. Sadece tıbbi kayıtların güncellenmesine ve korunmasına izin vermekle kalmaz, aynı zamanda hastaya doğru bakım ve tedavinin verilmesine de olanak tanır. Bir hastanın kilosunun kaydedilmesi, tıbbi personelin beslenme ihtiyaçlarını değerlendirmesine de olanak tanır. Ayakta duran bir hastayı tartmak bizi düşündüren bir şey değildir, ancak yatağa bağlı veya yatağa bağlı bir hastayı uygun tartı olmadan tartmak zor olabilir. 

Yatalak Hastaların Tartılması İçin Farklı Cihazlar

Hareket kabiliyeti kısıtlı, yatağa bağımlı veya hareketsiz hastalar da dahil olmak üzere tartı hastaları için farklı seçenekler mevcuttur.

Yatak kantarları, yatağa bağımlı ve sürekli yatar pozisyonda olan hastaları tartmak için ideal araçlardır ve en büyük yararı, hastanın yatağından hareket ettirilmesine gerek olmamasıdır. Bu, hastayı tartarken minimum kesinti olduğu anlamına gelir, bu da süreci kolay ve rahat hale getirir; yüksek bir öncelik.

Sandalye baskül gibi, yatak baskülleri de farklı formatlarda mevcuttur. Portatif zemin pedlerinden oluşan portatif yatak baskülleri vardır – bu tip tartı, tartının hastaya getirilebileceği anlamına gelir. Ya da zemine sabitlenmiş bir yatak baskül olan daha kalıcı bir çözüm var. Bazı durumlarda, yerleşik bir teraziye sahip yataklar mevcuttur.

Bütçe izin veriyorsa, yatalak bir hastayı tartmak için bir yatak terazisi ideal bir yöntem olacaktır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
HD Bilişim® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.