Menü
Your Cart


Transpalet Baskülleri̇ HL550

Transpalet Baskülleri̇ HL550
Transpalet Baskülleri̇ HL550
35.201,64₺
Vergiler Hariç: 35.201,64₺
  • Stok: Stokta Var
  • Model: 230
  • SKU: 230
W3.CSS

W3.CSS Modal

×

TRANSPALET BASKÜLLERİ HL550


Transpalet Baskülleri HL550 Nedir? 

   HL550 transpalet baskül depolama tesisleri, ağır sanayi bölgeleri, demir çelik fabrikaları olmak üzere birçok kullanım sahasına sahip transpalet basküldür. Transpalet baskülü diğer pek çok baskülle karşılaştırdığımızda kaldırma kapasitesinin çok daha fazla olduğunu görebiliriz. Bu da önemli bir ihtiyacı karşılamaktadır. Transpalet Basküllerin kullanım alanları oldukça geniştir. Büyük ebatlardaki ürünlerinin ağırlığını belirlemek için depolama alanlarında oldukça fazla tercih edilmektedir. Güvenilir markalardan aldığınız transpalet basküller darbelere karşı dayanıklı olduğu için daha uzun ömürlü olabilmektedirler. Transpalet basküller sadece tartım yapmak için değil; yükleme, boşaltma ve istifleme sırasında da kullanılır. Bu açıdan diğer baskül modellerine göre daha verimli şekilde kullanılan bir baskül modelidir.

   Teraziler yıllar boyunca bir şeyleri ölçmek için kullanılan yegane araçlar olmuşlardır. Teknoloji geliştikçe tartı cihazları geleneksel tartım ölçeklerinin aksine hassas bir şekilde ölçüm yapacak hale geldi. Ata tartı olarak en iyi terazileri sizlere sunmaya çalışıyoruz. Ata tartı ile güvenilir alışverişin keyfini çıkarın. Yapmanız gereken tek şey sitemizde size uygun ürünü bulmak. Eski zamanlarda tahterevalliye benzeyen teraziler vardı. Bir tarafına tartılacak olan eşyalar diğer tarafını ise demir ağırlıklar koyulurdu. Her iki taraf dengelendiğinde tartım işlemi tamamlanmış oluyordu. Bu terazilerle ancak büyük ölçekleri ürünleri tartabiliyorduk. Bu tartılarla hassas, hafif ölçüleri tatmanız mümkün değildi. Günümüzde ise dijital ve elektronik tartı aletleri sayesinde birçok şeyi tartmak basit hale geldi. Modern barkod merkezli elektronik terazilerle küçük miktarları hassas bir şekilde ölçebilirsiniz. 


Hangi Tartıyı Tercih Etmeliyim?  

   Günlük hayatımızda kullandığımız teraziler çok daha farklı fonksiyonlara sahiptirler. Bu sebeple birden fazla alanda kullanım sağlayabilirler. En fazla kullanım sağladığı sektör ise endüstriyel alanlardır. Terazilerin, laboratuvar ortamlarında tercih edilmelerinin en yegane sebebi teknolojik donanımlara ve çeşitliliğine sahip olmalarıdır. Terazilerin kullanım alanlarına şöyle bir bakacak olursak; Market , Manav , Balıkçı Kimya, Kozmetik, Kalite Kontrol Araştırma laboratuvarları, Tıp, Eczacılık ve İlaç, Sanayi sektörlerini sıralayabiliriz. Ata tartı bünyesinde, amacınıza yönelik kullanım sağlayabileceğiniz , farklı donanımlara ve güvenilirliğe sahip onlarca marka ve yüzlerce çeşit teraziler bulunmaktadır. Tam donanımlı terazilerimiz; Tartım terazileri, su geçirmez teraziler, sayıcı teraziler, fiyat hesaplamalı teraziler , hassas laboratuvar terazileri, medikal teraziler, ekonomik tartım, barkodlu sistem terazileri, bu terazi çeşitliliğimizin arasındadır.

   Basküller analog tartı olarak bilinen modellerden biri olarak sayılmaktadır. Medikal basküllerin kullanım alanları ise muayenehaneler ve doğumhanelerdir. Doğumhanelerde tercih edilen teraziler bebeklerin kilo ve boyunun ölçümünü sağlayabilen baskül modelleridir. Basküllerin de tartılarda olduğu gibi farklı donanımlara sahip çeşitlilikleri mevcuttur. Tartılar küçük ağırlıkları ölçüm görevinde kullanılırken, basküller büyük ağırlıkların ölçümünde kullanılan cihaz görevini görmektedir. Basküllerin ticari alanlarda, büyük baş hayvan ve küçük baş hayvan ağırlığı ölçmede de kullanım sağlamaktadır. Ata tartı bünyesinde birçok alanda yardım sağlayabilecek opsiyonel birden fazla baskül çeşidi sunulmaktadır. Fiyat hesaplamalı, sayıcı basküller, tartım baskülleri, çengel baskül, vinç baskülü, transpalet baskül, paslanmaz basküller, hayvan baskülü, hisse paylaşım baskülü, ağır hizmet baskülleri, süt baskülleri ve mobil baskül çeşitlerimize Ata Tartı firmamızın ürün gamında bulabilirsiniz.

Ata Tartı Terazi Çeşitleri 

   Ata tartı olarak siz kıymetli müşterilerimize yüzlerce çeşit tartı modeli sunmaktan gurur duyuyoruz. Her ihtiyaca uygun tartı modeli her bütçeye uygun fiyatlarla bir tık kadar uzağınızda. Web sitemizde küçük ağırlıklar tartmak için LCD ve LED göstergeli elektronik teraziler ve büyük ağırlıklar tartmak için LCD ve LED göstergeli elektronik tartılarımızın 1500 kilograma kadar tartım kapasitesi mevcuttur. İhtiyacınıza uygun tartı modelini belirlemek için web sitemizin ürünler sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Eğer birkaç farklı elektronik terazi arasında kaldıysanız ürünlerin özelliklerini karşılaştırıp ihtiyaçlarınız için en uygun olan elektronik teraziyi bulabilirsiniz.

Hangi Ortamlarda Transpalet Baskülleri HL550P Kullanılmaz?

- HL550 Transpalet Basküller klima ve ısıtıcıların yanında olmalıdır.
- HL550 Transpalet Basküller direkt güneş ışığı alan ortamda bulunmamalı.
- HL550 Transpalet Basküllerinin kurulduğu, çalışacağı yer sabit olmalı ve titreşimli, dönen cihazların yanında olmamalı.
- HL550 Transpalet Baskülleri manyetik alanlarda olmamalı veya manyetik enerji çıkaran cihazlar yanında olmamalı.
- HL550 Transpalet Baskülleri çok hava akımı olan veya ani sıcaklık değişimine yol açan kapı pencere yanında olmamalı.
- HL550 Transpalet Basküllerini kullanmadığınız durumlarda kapalı tutmaya özen gösteriniz.
- HL550 Transpalet Basküllerini ilk şarj sırasında toplamda 8 saat şarj etmeniz gerekmektedir. Bu şarj bataryanızın daha uzun süre dayanmasını sağlayacaktır.
Transpalet Baskülleri HL550 Neden Tercih Etmelisiniz? 

-HL550 Transpalet Basküllerini zorlu hava şartlarında gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
-HL550 Transpalet Baskülleri kolay kullanımı ile herkes tarafından rahat ve hızlıca kullanılır.
-HL550 Transpalet Basküllerinin Led paneli ile hem tartılan ürünün ağırlığını hem de ürünün fiyatını görebilirsiniz.
-HL550 Transpalet Basküllerinin dayanıklı gövdesi vardır. Bu sayede uzun ömürlüdür. Aşırı yük ve darbelere karşı dayanıklıdır.
-HL550 Transpalet Basküllerinin yazıcı ve PC çıkış opsiyonları vardır.
-HL550 Transpalet Basküllerii her türlü çalışma ortamında kolay kullanım sağlar. Ağır iş şartlarında çalışabilmesi için uygun bir basküldür.
-HL550 Transpalet Baskülleri hem paletli bir taşıma aracı hem de tartım yapan baskül olarak işlev sağlar. Bu özelliği iki ayrı işin aynı anda yapılmasından doğan bir zaman ve emek tasarrufu sağlar.
-HL550 Transpalet Baskül üzerinde bulunan butonlar ile cihazın darasını alabilir, ekrandaki değerleri sıfırlayabilir, ağırlıkları üst üste toplayabilir, ölçüm birimleri (kg ve lb) arasında geçiş yapabilir, ekrandaki değerleri sabitleyebilir ve diğer cihaz ayarları için kullanabilirsiniz.


Verimlilik İçin Tasarlandı 

HL550 Transpalet Baskülleri şık ve kullanışlı yapısı ile mühendislerimiz tarafından uzun ömürlü kullanım için tasarlandı.

Kaliteli ve Ulaşılabilir Teknoloji 

   Ata tartı olarak misyonumuz; kaliteli ve kullanıcı dostu ürünleri müşterilerimize ata tartı güvencesi ile sunmaktır. Yılların bize vermiş olduğu özgüvenle ve her gün büyüyen müşteri ağımızla en büyük gururumuz kaliteli ve ulaşılabilir fiyatlı ürünler üretmektir. Ata tartı olarak betsa baskül ve tartı çeşitlerini 2 yıllık geniş garanti ağımızla sizlerin satışına sunuyoruz. Yaygın yedek parça ağımızla ürünlerinizde bir sıkıntı çıkması durumunda her an yanınızdayız.


   Kaliteli ve uygun fiyatlı tartı denilince akla ata tartının gelmesinin bir sebebi var. Siz kıymetli müşterilerimizi de ata tartının geniş müşteri ağında görmekten mutluluk duyarız. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri siz değerli müşterilerimiz için bir araya getirdik. Betsa pazarcı baskülü gibi bir çok ürünü web sitemizin ana sayfasında bir arada bulmanız mümkün. Bütün ürünlerimiz kaliteli ve muadillerine göre uygun fiyatlıdır. Eğer hala alacak olduğunuz tartıya karar vermekte güçlük çekiyorsanız web sitemizin ana sayfasında bulunan ürünleri karşılaştır kısmını kullanmanızı tavsiye ederiz. 


Yerli İmalat ve Yetkili Servis Ağı 

Ata tartı bünyesinde imalatını yaptığımız bütün ürünler %100 yerli ve milli imalatımızdır. Yaygın servis ağımız sayesinde ürünlerimizde herhangi bir sorun çıkmasına karşı hızlı ve güvenli servis ağımızla hizmetinizdeyiz.
HL550 Transpalet Baskülleri Tartı Kapasitesi 

Tek Seferlik Şarj ile Uzun Süreli Kullanım 

Led göstergeli şarj edilebilir ya da akü kullanılabilir
 HL550 Transpalet Basküllerine sahip olabilirsiniz.
 Uzun ömürlü bataryası sayesinde 200 saate
 kadar kullanım sağlar.


Ata tartıda çalışan mühendislerimiz siz
 kıymetli müşterilerimiz için her şeyin en iyisini düşünür.
 İsterseniz HL550 Transpalet Baskülünü içerisinde
 bulanan dahili aküyü şarj edip kullanmaya devam edebilirsiniz.Kırmızı Led Gösterge 

Her ayrıntısı size kullanım kolaylığı sağlaması için düşünüldü. Arka aydınlatmalı Led gösterge paneli ile HL550 Transpalet Basküllerini en güneşli havalarda bile rahatça kullanabilirsiniz. Güçlü Led aydınlatması sayesinde size herhangi bir görüş zorluğu yaşatmamaktadır.
Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
HD Bilişim® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.