Menü
Your Cart


Betsa ETB 1601 60 Kg Pazarcı Terazisi Akülü

Betsa ETB 1601 60 Kg  Pazarcı Terazisi Akülü
En Çok Satan
Betsa ETB 1601 60 Kg Pazarcı Terazisi Akülü
4.750,00₺
5.000,00₺
Vergiler Hariç: 4.750,00₺
  • Stok: Stokta Var
  • Model: ETB-1601-P
  • SKU: ETB-1601-P
W3.CSS

W3.CSS Modal

×

- YERLİ İMALAT YAYGIN SERVİS

- TSE-EN 45501 YASAL UYGUNLUK SERTİFİKALI
- İKİLI TAKSİMAT YÜKSEK HASSASİYET
- 6KG - 15KG - 30KG - 60KG KAPASİTE SEÇENEKLERİ
- PASLANMAZ DÜZ VE ÇUKUR KEFE SEÇENEĞİ
- 600 SAAT DAHİLİ AKÜ VEYA 6 ADET PİL İLE KULLANIM
- ŞIK VE DAYANIKLI TASARIM
- 24 ADET BİRİM FİYAT HAFIZASI
- ARKA AYDINLATMALI LCD GÖSTERGE İZİNSİZ KULLANIMI ENGELLEYEN AÇILIŞTA PİN KODU SORMA ÖZELLIĞİ


betsa terazi betsa 150 kg terazi betsa terazi fiyatları betsa etb 1601 fiyatları betsa terazi 60 kg betsa terazi 30 kg betsa elektronik terazi


Betsa ETB 1601 60 Kg Pazarcı Terazisi Nedir?

  Teraziler yıllar boyunca bir şeyleri ölçmek için kullanılan yegane araçlar olmuşlardır. Teknoloji geliştikçe tartı cihazları geleneksel tartım ölçeklerinin aksine hassas bir şekilde ölçüm yapacak hale geldi. Ata tartı olarak en iyi terazileri sizlere sunmaya çalışıyoruz. Ata tartı ile güvenilir alışverişin keyfini çıkarın. Yapmanız gereken tek şey sitemizde size uygun ürünü bulmak. Eski zamanlarda tahterevalliye benzeyen teraziler vardı. Bir tarafına tartılacak olan eşyalar diğer tarafını ise demir ağırlıklar koyulurdu. Her iki taraf dengelendiğinde tartım işlemi tamamlanmış oluyordu. Bu terazilerle ancak büyük ölçekleri ürünleri tartabiliyorduk. Bu tartılarla hassas, harf ölçüleri tatmanız mümkün değildi. Günümüzde ise dijital ve elektronik tartı aletleri sayesinde birçok şeyi tartmak basit hale geldi. Modern barkod merkezli elektronik terazilerle küçük miktarları hassas bir şekilde ölçebilirsiniz.


Hangi Tartıyı Tercih Etmeliyim?

Günlük hayatımızda kullandığımız teraziler çok daha farklı fonksiyonlara sahiptirler. Bu sabeple birden fazla alanda kullanım sağlayabilirler. En fazla kullanım sağladığı sektör ise endüstriyel alanlardır. Terazilerin, laboratuvar ortamlarında tercih edilmelerinin en yegane sebebi teknolojik donanımlara ve çeşitliliğine sahip olmalarıdır. Terazilerin kullanım alanlarına şöyle bir bakacak olursak; Market , Manav , Balıkçı Kimya, Kozmetik, Kalite Kontrol Araştırma laboratuvarları, Tıp, Eczacılık ve İlaç, Sanayi sektörlerini sıralayabiliriz. Ata tartı bünyesinde, amacınıza yönelik kullanım sağlayabileceğiniz , farklı donanımlara ve güvenilirliğe sahip onlarca marka ve yüzlerce çeşit teraziler bulunmaktadır. Tam donanımlı terazilerimiz; Tartım terazileri, su geçirmez teraziler, sayıcı teraziler, yat hesaplamalı teraziler , hassas laboratuvar terazileri, medikal teraziler, ekonomik tartım, barkodlu sistem terazileri, bu terazi çeşitliliğimizin arasındadır.

Basküller analog tartı olarak bilinen modellerden biri olarak sayılmaktadır. Medikal basküllerin kullanım alanları ise muayenehaneler ve doğumhanelerdir. Doğumhanelerde tercih edilen teraziler bebeklerin kilo ve boyunun ölçümünü sağlayabilen baskül modelleridir. Basküllerin de tartılarda olduğu gibi farklı donanımlara sahip çeşitlilikleri mevcuttur. Tartılar küçük ağırlıkları ölçüm görevinde kullanılırken, basküller büyük ağırlıkların ölçümünde kullanılan cihaz görevini görmektedir. Basküllerin ticari alanlarda, büyük baş hayvan ve küçük baş hayvan ağırlığı ölçmede de kullanım sağlamaktadır. Ata tartı bünyesinde birçok alanda yardım sağlayabilecek opsiyonel birden fazla baskül çeşidi sunulmaktadır. Fiyat hesaplamalı, sayıcı basküller, tartım baskülleri, çengel baskül, vinç baskülü, trans palet baskül, paslanmaz basküller, hayvan baskülü, hisse paylaşım baskülü, ağır hizmet baskülleri, süt baskülleri ve mobil baskül çeşitlerimize Ata Tartı firmamızın ürün gamında bulabilirsiniz.

Ata Tartı Terazi Çeşitleri

   Ata tartı olarak siz kıymetli müşterilerimize yüzlerce çeşit tartı modeli sunmaktan gurur duyuyoruz. Her ihtiyaca uygun tartı modeli her bütçeye uygun fiyatlarla bir tık kadar uzağınızda. Web sitemizde küçük ağırlıklar tartmak için LCD ve LED göstergeli elektronik teraziler ve büyük ağırlıklar tartmak için LCD ve LED göstergeli elektronik tartılarımızın 1500 kilograma kadar tartım kapasitesi mevcuttur. İhtiyacınıza uygun tartı modelini belirlemek için web sitemizin ürünler sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Eğer birkaç farklı elektronik terazi arasında kaldıysanız ürünlerin özelliklerini karşılaştırıp ihtiyaçlarınız için en uygun olan elektronik teraziyi bulabilirsiniz.Hangi Ortamlarda Betsa ETB 1601 60 Kg Pazarcı Terazisi Kullanılmaz ?

- Betsa ETB 1601 60 Kg Basküller klima ve ısıtıcıların yanında olmalıdır.
- Betsa ETB 1601 60 Kg Basküller direkt güneş ışığı alan ortamda bulunmamalı.
- Betsa ETB 1601 60 Kg Basküllerin kurulduğu, çalışacağı yer sabit olmalı ve titreşimli, dönen cihazların yanında olmamalı.
- Betsa ETB 1601 60 Kg Basküller manyetik alanlarda olmamalı veya manyetik enerji çıkaran cihazlar yanında olmamalı.
- Betsa ETB 1601 60 Kg Basküller çok hava akımı olan veya ani sıcaklık değişimine yol açan kapı pencere yanında olmamalı.
- Betsa ETB 1601 60 Kg Baskülleri kullanmadığınız durumlarda kapalı tutmaya özen gösteriniz.
- Betsa ETB 1601 60 Kg Basküller ilk şarj sırasında toplamda 8 saat şarj etmeniz gerekmektedir. Bu şarj bataryanızın daha uzun süre dayanmasını sağlayacaktır.Betsa ETB 1601 60 Kg Pazarcı Terazisini Neden Tercih Etmelisiniz ?

-Betsa ETB 1601 60 Kg Basküllerimiz TSE-EN 45501 Yasal uygunluk sertifikalıdır.
-Betsa ETB 1601 60 Kg Baskülümüzde paslanmaz düz veya çukur kefe seçeneği vardır.
-Betsa ETB 1601 60 Kg Basküllerimizin şık tasarımlarıyla göz alıcılığı ve dayanıklı yapısı vardır.
-Betsa ETB 1601 60 Kg Baskülümüzde 24 adet birim fiyat hafızası vardır.
-Betsa ETB 1601 60 Kg Basküllerimizde izinsiz kullanımı engellemek için açılışında pin kodu sorma özelliği mevcuttur.
-Betsa ETB 1601 60 Kg Baskülümüzde ikili taksimat yüksek hassasiyet mevcuttur.

Verimlilik İçin Tasarlandı

   Betsa ETB 1601 60 Kg baskül, şık ve kullanışlı yapısı ile mühendislerimiz tarafından uzun ömürlü kullanım için tasarlandı.

Kaliteli ve Ulaşılabilir Teknoloji

   Ata tartı olarak misyonumuz; kaliteli ve kullanıcı dostu ürünleri müşterilerimize ata tartı güvencesi ile sunmaktır. Yılların bize vermiş olduğu özgüvenle ve her gün büyüyen müşteri ağımızla en büyük gururumuz kaliteli ve ulaşılabilir fiyatlı ürünler üretmektir. Ata tartı olarak betsa baskül ve tartı çeşitlerini 2 yıllık geniş garanti ağımızla sizlerin satışına sunuyoruz. Yaygın yedek parça ağımızla ürünlerinizde bir sıkıntı çıkması durumunda her an yanınızdayız.

   Kaliteli ve uygun fiyatlı tartı denilince akla ata tartının gelmesinin bir sebebi var. Siz kıymetli müşterilerimizi de ata tartının geniş müşteri ağında görmekten mutluluk duyarız. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri siz değerli müşterilerimiz için bir araya getirdik. Betsa pazarcı baskülü gibi bir çok ürünü web sitemizin ana sayfasında bir arada bulmanız mümkün. Bütün ürünlerimiz kaliteli ve muadillerine göre uygun fiyatlıdır. Eğer hala alacak olduğunuz tartıya karar vermekte güçlük çekiyorsanız web sitemizin ana sayfasında bulunan ürünleri karşılaştır kısmını kullanmanızı tavsiye ederiz.
Yerli İmalat ve Yetkili Servis Ağı

   Ata tartı bünyesinde imalatını yaptığımız bütün ürünler %100 yerli ve milli imalatımızdır. Yaygın servis ağımız sayesinde ürünlerimizde herhangi bir sorun çıkmasına karşı hızlı ve güvenli servis ağımızla hizmetinizdeyiz.


İsteğe Göre Değiştirilebilir Tartı Kapasitesi


Tek Seferlik Sarj ile Uzun Süreli Kullanım

Tek seferde 600 saate kadar kullanım ömrüne sahip Betsa ETB 1601 60 Kg Basküle sahip olabilirsiniz.


   Ata tartıda çalışan mühendislerimiz siz kıymetli müşterilerimiz için her şeyin en iyisini düşünür. İsterseniz Betsa ETB 1601 60 Kg Basküllerin içerisinde bulanan dahili aküyü şarj edip 600 saatlik bir kullanım ömrüne sahip olabilirsiniz yada 6 adet kalem pille Betsa ETB 1601 60 Kg Baskülleri kullanıma devam edebilirsiniz.Arka Aydınlatmalı LCD Gösterge

   Her ayrıntısı size kullanım kolaylığı sağlaması için düşünüldü. Arka aydınlatmalı LCD gösterge paneli ile mobil tartınızı en güneşli havalarda bile rahatça kullanabilirsiniz.Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
HD Bilişim® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.