Menü
Your Cart


Dikomsan HT-SA 600 / 0.01 gr | Onaylı Eczane ve Kuyumcu Terazisi

Dikomsan HT-SA 600 / 0.01 gr | Onaylı Eczane ve Kuyumcu Terazisi
En Çok Satan
Dikomsan HT-SA 600 / 0.01 gr | Onaylı Eczane ve Kuyumcu Terazisi
6.500,00₺
Vergiler Hariç: 6.500,00₺
  • Stok: Stokta Var
  • Model: HT-SA
W3.CSS

W3.CSS Modal

×

Özellikler

Eczane ve Kuyumcular için
2 Temmuz 2016 tarihinde resmi gazete' de yayınlanan otomatik olmayan tartı aletleri yönetmeliğine (2014/31/AB) göre onaylıdır
Yüksek Hassasiyetli Tartım
Büyük LCD Gösterge
Parlak Ekran Işığı
Örnekleme ile Sayım
Ağırlık Yüzdeleme
Özgül Ağırlık Tartımı
Standart RS-232 Bağlantısı
Farklı Ağırlık Birimi Seçenekleri
Şarj Edilebilir Akülü
Opsiyonel Yazıcı Bağlantısı

Dikomsan HT-SA 600 / 0.01 gr Terazisi Nedir ?

   Dikomsan HT-SA 600 /0.01 gr Terazisi ikili taksimat özelliği bulunur. Alım satım işlerinde yasal olarak sadece onaylı model kullanılabilir. Dikomsan teraziler Lcd göstergeye sahiptir . Akülü kullanım için kullanımı mevcuttur. Üst üste ve maksimum çekere kadar dara alabilme özelliği vardır. Otomatik ya da tuş ile sıfırlama yapabilirsiniz. Yazıcı, bilgisayar bağlantı opsiyonları aktiftir.

   Teraziler yıllar boyunca bir şeyleri ölçmek için kullanılan yegane araçlar olmuşlardır. Teknoloji geliştikçe tartı cihazları geleneksel tartım ölçeklerinin aksine hassas bir şekilde ölçüm yapacak hale geldi. Ata tartı olarak en iyi terazileri sizlere sunmaya çalışıyoruz. Ata tartı ile güvenilir alışverişin keyfini çıkarın. Yapmanız gereken tek şey sitemizde size uygun ürünü bulmak. Eski zamanlarda tahterevalliye benzeyen teraziler vardı. Bir tarafına tartılacak olan eşyalar diğer tarafını ise demir ağırlıklar koyulurdu. Her iki taraf dengelendiğinde tartım işlemi tamamlanmış oluyordu. Bu terazilerle ancak büyük ölçekleri ürünleri tartabiliyorduk. Bu tartılarla hassas, harf ölçüleri tatmanız mümkün değildi. Günümüzde ise dijital ve elektronik tartı aletleri sayesinde birçok şeyi tartmak basit hale geldi. Modern barkod merkezli elektronik terazilerle küçük miktarları hassas bir şekilde ölçebilirsiniz.


Hangi Tartıyı Tercih Etmeliyim ?

   Günlük hayatımızda kullandığımız teraziler çok daha farklı fonksiyonlara sahiptirler. Bu sebeple birden fazla alanda kullanım sağlayabilirler. En fazla kullanım sağladığı sektör ise endüstriyel alanlardır. Terazilerin, laboratuvar ortamlarında tercih edilmelerinin en yegane sebebi teknolojik donanımlara ve çeşitliliğine sahip olmalarıdır. Terazilerin kullanım alanlarına şöyle bir bakacak olursak; Market , Manav , Balıkçı Kimya, Kozmetik, Kalite Kontrol Araştırma laboratuvarları, Tıp, Eczacılık ve İlaç, Sanayi sektörlerini sıralayabiliriz. Ata tartı bünyesinde, amacınıza yönelik kullanım sağlayabileceğiniz , farklı donanımlara ve güvenilirliğe sahip onlarca marka ve yüzlerce çeşit teraziler bulunmaktadır. Tam donanımlı terazilerimiz; Tartım terazileri, su geçirmez teraziler, sayıcı teraziler, fiyat hesaplamalı teraziler , hassas laboratuvar terazileri, medikal teraziler, ekonomik tartım, barkodlu sistem terazileri, bu terazi çeşitliliğimizin arasındadır.

   Basküller analog tartı olarak bilinen modellerden biri olarak sayılmaktadır. Medikal basküllerin kullanım alanları ise muayenenehaneler ve doğumhanelerdir. Doğumhanelerde tercih edilen teraziler bebeklerin kilo ve boyunun ölçümünü sağlayabilen baskül modelleridir. Basküllerin de tartılarda olduğu gibi farklı donanımlara sahip çeşitlilikleri mevcuttur. Tartılar küçük ağırlıkları ölçüm görevinde kullanılırken, basküller büyük ağırlıkların ölçümünde kullanılan cihaz görevini görmektedir. Basküllerin ticari alanlarda, büyük baş hayvan ve küçük baş hayvan ağırlığı ölçmede de kullanım sağlamaktadır. Ata tartı bünyesinde birçok alanda yardım sağlayabilecek opsiyonel birden fazla baskül çeşidi sunulmaktadır. Fiyat hesaplamalı, sayıcı basküller, tartım baskülleri, çengel baskül, vinç baskülü, trans palet baskül, paslanmaz basküller, hayvan baskülü, hisse paylaşım baskülü, ağır hizmet baskülleri, süt baskülleri ve mobil baskül çeşitlerimize Ata Tartı firmamızın ürün gamında bulabilirsiniz.
Ata Tartı Terazi Çeşitleri

   Ata tartı olarak siz kıymetli müşterilerimize yüzlerce çeşit tartı modeli sunmaktan gurur duyuyoruz. Her ihtiyaca uygun tartı modeli her bütçeye uygun fiyatlarla bir tık kadar uzağınızda. Web sitemizde küçük ağırlıklar tartmak için LCD ve LED göstergeli elektronik teraziler ve büyük ağırlıklar tartmak için LCD ve LED göstergeli elektronik tartılarımızın 1500 kilograma kadar tartım kapasitesi mevcuttur. İhtiyacınıza uygun tartı modelini belirlemek için web sitemizin ürünler sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Eğer birkaç farklı elektronik terazi arasında kaldıysanız ürünlerin özelliklerini karşılaştırıp ihtiyaçlarınız için en uygun olan elektronik teraziyi bulabilirsiniz.


Hangi Ortamlarda Dikomsan HT-SA 600/0.01 gr Terazisi Kullanılmaz ?

Dikomsan HT-SA 600/0.01 gr Terazisi klima ve ısıtıcıların yanında olmalıdır.
Dikomsan HT-SA 600/0.01 gr Terazisi direkt güneş ışığı alan ortamda bulunmamalı.
Dikomsan HT-SA 600/0.01 gr Terazisi kurulduğu, çalışacağı yer sabit olmalı ve titreşimli, dönen cihazların yanında olmamalı.
Dikomsan HT-SA 600/0.01 gr Terazisi manyetik alanlarda olmamalı veya manyetik enerji çıkaran cihazlar yanında olmamalı.

Dikomsan HT-SA 600/0.01 gr Terazisi çok hava akımı olan veya ani sıcaklık değişimine yol açan kapı pencere yanında olmamalı.
Dikomsan HT-SA 600/0.01 gr Terazisi kullanmadığınız durumlarda kapalı tutmaya özen gösteriniz.
Dikomsan HT-SA 600/0.01 gr Terazisi ilk şarj sırasında toplamda 8 saat şarj etmeniz gerekmektedir. Bu şarj bataryanızın daha uzun süre dayanmasını sağlayacaktır.

Dikomsan HT-SA 600/0.01 gr Terazisini Neden Tercih Etmelisiniz ?

Dikomsan HT-SA 600/0.01 gr Terazisini farklı ortamlarda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
Dikomsan HT-SA 600/0.01 gr Terazisi uzun ömürlü bataryası sayesinde şarj etmeden uzun süre kullanabilirsiniz.
Dikomsan HT-SA 600/0.01 gr Terazisi dayanıklı ve uzun ömürlüdür.
Dikomsan HT-SA 600/0.01 gr Terazisi kolay kullanımı ile herkes tarafından kolay ve hızlıca kullanılır.
Dikomsan HT-SA 600/0.01 gr Terazisinde büyük LCD gösterge ile tartılan ürünün ağırlığını  görebilirsiniz.Verimlilik İçin Tasarlandı

   Dikomsan HT-SA 600 / 0.01 gr Terazisi şık ve kullanışlı yapısı ile mühendislerimiz tarafından uzun ömürlü kullanım için tasarlandı.Kaliteli ve Ulaşılabilir Teknoloji

   Ata tartı olarak misyonumuz; kaliteli ve kullanıcı dostu ürünleri müşterilerimize ata tartı güvencesi ile sunmaktır. Yılların bize vermiş olduğu özgüvenle ve her gün büyüyen müşteri ağımızla en büyük gururumuz kaliteli ve ulaşılabilir fiyatlı ürünler üretmektir. Ata tartı olarak betsa baskül ve tartı çeşitlerini 2 yıllık geniş garanti ağımızla sizlerin satışına sunuyoruz. Yaygın yedek parça ağımızla ürünlerinizde bir sıkıntı çıkması durumunda her an yanınızdayız.

   Kaliteli ve uygun fiyatlı tartı denilince akla ata tartının gelmesinin bir sebebi var. Siz kıymetli müşterilerimizi de ata tartının geniş müşteri ağında görmekten mutluluk duyarız. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri siz değerli müşterilerimiz için bir araya getirdik. Betsa pazarcı baskülü gibi bir çok ürünü web sitemizin ana sayfasında bir arada bulmanız mümkün. Bütün ürünlerimiz kaliteli ve muadillerine göre uygun fiyatlıdır. Eğer hala alacak olduğunuz tartıya karar vermekte güçlük çekiyorsanız web sitemizin ana sayfasında bulunan ürünleri karşılaştır kısmını kullanmanızı tavsiye ederiz.


Yerli İmalat ve Yetkili Servis Ağı

   Ata tartı bünyesinde imalatını yaptığımız bütün ürünler %100 yerli ve milli imalatımızdır. Yaygın servis ağımız sayesinde ürünlerimizde herhangi bir sorun çıkmasına karşı hızlı ve güvenli servis ağımızla hizmetinizdeyiz.

Dikomsan HT-SA Kapasiteleri


Tek Seferlik Şarj ile Uzun Süreli Kullanım

Akülü kullanım özelliğine sahip
Dikomsan HT-SA 
 Tartım Terazisine
 sahip olabilirsiniz.


Ata tartıda çalışan
 mühendislerimiz siz
kıymetli müşterilerimiz
için her şeyin en iyisini
 düşünür. İsterseniz
 Dikomsan HT-SA
içerisinde bulanan
dahili aküyü şarj edip uzun
bir kullanım ömrüne
sahip olabilirsiniz.


Arka Aydınlatmalı LCD Gösterge

   Her ayrıntısı size kullanım kolaylığı sağlaması için düşünüldü. Arka aydınlatmalı LCD gösterge paneli ile Dikomsan HT-SA Terazisini en güneşli havalarda bile rahatça kullanabilirsiniz. Güçlü LCD aydınlatması sayesinde size herhangi bir görüş zorluğu yaşatmamaktadır.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
HD Bilişim® | E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.